Strony z województwa Kujawsko-pomorskie:

« poprzednia strona · 3
 • Produkcja szczotek węglowych »

  Zasobna w tradycje, założona w 1991 roku firma z powodzeniem współzawodniczy na naszych i zagranicznych rynkach.

  Firma PROMOT z Włocławka jest wytwórcą najwyższej próby szczotek węglowych.

  Wieloletnia podstawa doświadczeń firmy i wykwalifikowana załoga oraz stosowanie najwyższej odmiany surowców, sprawia, że elektroszczotki produkowane przez firmę cechują się wysoką próbą dokonania oraz długotrwałą pracą.

  Dostarczane szczotki znajdują zastosowanie w obszernej liczebności urządzeń elektrycznych: elektronarzędziach, sprzęcie AGD, napędach czy alternatorach i rozrusznikach.

  W ofercie PROMOT znajdują się także części do elektronarzędzi, pośród nich m. in. : koła zębate, komutatory czy wirniki. Zestaw obejmuje również części motoryzacyjne, takie jak: tuleje ślizgowe, komplety sprężyn, szczotkotrzymacze czy systemy pneumatyczne. Bogaty asortyment wyrobów firmy PROMOT uzupełniają łożyska, smary i oleje, czy grafity i ceramika techniczna.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Architektura i projektowanie wnętrz »

  Dzięki ciągłej analizie prądów rynkowych oraz zastępujących się smaków i upodobań, proponowane przez M DESIGN rozwiązania realizują przewidywania nawet w największym stopniu wymagających konsumentów.

  Założone w 2010 roku we Włocławku, biuro projektowania wnętrz M DESIGN zajmuje się wszystkimi przejawami związanymi z planowaniem i aranżacją wnętrz.

  Pełne doradztwo od kroku układania koncepcji, do finalnego wdrożenia umożliwia kontrahentom być spokojnym o najważniejszej próby rezultat końcowy.

  Architektoniczne doświadczenie firmy pozwoliło jej wcielać w życie projekty dla wielu jednostek, także z Włocławka i okolic, jak również z terenu całej Polski.

  Twórcze i pomysłowe podejście do spraw projektowania i aranżacji, w połączeniu ze znajomością wieloaspektowych zagadnień potrzeb i przewidywań klientów, pozwala firmie traktować w spersonalizowany sposób każdy projekt.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Meble metalowe- Rotax »

  Marzysz o doskonale wyposażonym magazynie? Meble metalowe, które u nas znajdziesz są niezbędne, aby praca była bezpieczna i przy tym komfortowa. Przejrzyj naszą ofertę, aby wybrać rodzaj, który najlepiej się sprawdzi w konkretnych warunkach. Meble metalowe jak np regały czy wózki to przecież nie jest wszystko. Dlatego też warto zerknąć na nasze regały magazynowe, dzięki którym wszystkie towary bezpiecznie można przechowywać. Meble warsztatowe czyli regały magazynowe wyposażone, stabilne i z najlepszych materiałów, zarówno dla odbiorców hurtowych, jak i indywidualnych. Polecamy się, odwiedź nas koniecznie!

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • PK MET »

  Jeśli potrzebujecie Państwo produktów z aluminium wysokiej jakości, to gwarantujemy, że oferta naszej firmy spełni wasze oczekiwania. Mamy w sprzedaży między innymi takie produkty jak pręty aluminiowe, kształtowniki, profile czy też taśmy aluminiowe. Do tej pory przez ponad 7 lat naszej działalności współpracowaliśmy zarówno z wieloma firmami polskimi, jak i europejskimi. Każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony z naszych usług i bardzo chętnie powracał do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Makaszka - Kocyki »

  Makaszka to firma, która oferuje produkty dla najmłodszych. W bogatej ofercie sklepu znajdują się kocyki Minky, mufka do wózka, kominy Minky, apaszki Minky, pościele, poduszki i wiele więcej. Można również nabyć koce Minky dla dorosłych. Prezentowane produkty wykonane zostały z materiałów posiadających certyfikaty, więc są bezpieczne dla skóry dziecka. Makaszka zachęca do skorzystania ze zimowej promocji -20% na hasło POSCIEL. Zapewnij najmłodszym prezent, o jakim marzą.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Płyty warstwowe: ścienne i dachowe »

  Wytwórczość płyt warstwowych odbywa się w EuroPanels od więcej niż 16 lat. Biznes ma podstawową siedzibę we Włocławku, fabrykacja zawiera się również w Latkowie.

  W ofercie firmy wyszukać można również: stal, bramy oraz inne materiały budowlane.

  Wytwarzane przez przedsiębiorstwo, często nagradzane rozwiązania systemowe, pośród których wymienić wypada przede wszystkim płyty warstwowe: ścienne również dachowe, płyty izolacyjne, czy osprzętwyposażenie, charakteryzuje najważniejsza jakość użytych materiałów również najważniejsze kanony skonstruowania.

  Przedsiębiorstwo posiada sieć sprzedaży na terenie całego kraju również prowadzi kooperację z zagranicznymi podmiotami, zarówno na rynkach wschodnich jak również zachodnich. Wybór EuroPanels renomowany jest między innymi na Litwie, Łotwie, w Rosji, jak również w Norwegii czy w Niemczech.

  Europanels znamionuje europejska próba, wiedza rynku i żądań także nurtów dzisiejszego budownictwa.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza »

  Jestem hipnoterapeutą zajmującym się hipnozą psychologiczną, behawioralną oraz hipnoterapią (która umożliwia m. in. pomoc w walce z depresją, nerwicą, lękami, fobiami, pozbywanie się szkodliwych nawyków, natręctw, uzależnień, nałogów, kasowanie traum i ran emocjonalnych, poprawę koncentracji i przyspieszenie oraz ułatwienie procesu zdobywania wiedzy), jak również posiadam w wachlarzu swoich usług (jako niemalże jedyna osoba w Polsce) hipnozę regresyjną do poprzednich wcieleń, progresję hipnotyczną (zarówno do przyszłości w obecnym wcieleniu, jak i do przyszłych inkarnacji) oraz regresję do życia między życiami na podstawie metody regresji LBL (z angielskiego: life between lives) stworzonej przez doktora Michaela Newtona – popularnego i cenionego na całym świecie hipnoterapeutę i badacza świata duchowego. Dr Michael Newton napisał kilka książek, w których poruszył temat swojej pracy z regresją LBL: Wędrówka Dusz, Przeznaczenie Dusz, Życie między wcieleniami oraz Brzmienie życia. Moja autorska metoda hipnotycznej regresji duchowej jest inspirowana metodą doktora Newtona, jednakże została ona wzbogacona o wiele dodatkowych elementów jak na przykład elementy religii Wschodu (obejmujące m. in. badanie ilości i rodzaju karmy, jaką klient ma do przerobienia w swoim obecnym życiu). Moja autorska metoda hipnozy duchowej umożliwia klientowi uzyskanie odpowiedzi na wiele pytań z praktycznie każdej dziedziny (zarówno odpowiedzi na pytania dotyczące życia klienta, problemów i trudności z jakimi się on spotyka, jak i na pytania na temat planety Ziemi, naszego Wszechświata oraz świata duchowego, a także odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące naszego życia i tego, co czeka nas po śmierci), a także umożliwia eksplorację przeszłych i przyszłych wcieleń oraz świata duchowego.

  Data dodania: 12 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klingeryt GRAFTEX »

  Firma Graftex mieści się w Bydgoszczy przy ul. Babia Wieś 14 i oferuje bogaty wybór produktów uszczelniających, między innymi: pierścienie uszczelniające, klingeryt, materiały termoizolacje oraz tworzywa konstrukcyjne, uszczelki, termoizolacje. Firma stale się rozwija i poszerza asortyment, kupimy tu także rury powlekane, kompensatory i manszety oraz płozy. Wszystkie produkty i materiały posiadają certyfikaty i atesty dzięki temu mamy pewność dobrego wyboru. Ponadto firma gwarantuje szybką i terminową realizację zamówienia, dogodne warunki płatności i bezpłatny transport.

  Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Mapa województw: