Strony związane z hasłem 'złoto':

Sortuj po:

 • Biżuteria artystyczna »

  Jesteśmy producentem biżuterii artystycznej. Kolekcje projektowane przez naszych artystów, wykonane są z wysokiej jakości szkła ręcznie malowanego, zdobionego złotym i platynowym reliefem, a całości dopełnia oprawa srebrna ( próba 925 ). Inspiracją dla naszych kolekcji są motywy bardzo nam bliskie: symbolika kwiatów, czar słońca, dzieła artystów XX wieku, kultura egipska, zjawiska przyrody, jednym słowem wszystko co nas otacza. Każda kolekcja posiada swoją oryginalną nazwę i opis, w którym jest zawarta jej etymologia. Biżuteria zaprojektowana jest kolekcjami, dzięki czemu Klient może wybrać dla siebie odpowiednią wielkość, rozmiar, kształt, sposób zawieszenia, oprawę lub wersję klasyczną. Staramy się proponować szeroką gamę kolorów i wzorów aby zaspokoić potrzeby naszych Klientów.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mennica Złota - złoto kolekcjonerskie »

  Mennica Złota to strona znanej spółki Inwestycje Alternatywne Profit. W swojej działalności firma oferuje sprzedaż oraz skup metali oraz kamieni szlachetnych. Podstawowym celem otwartej działalności jest zaoferowanie opłacalnych form inwestowania w kamienie szlachetne. Klienci korzystający ze sklepu dostają do dyspozycji produkty najlepszych mennic świata, które ze względu na wysoką wartość transakcji są wysoko ubezpieczone. Do dyspozycji pozostaje pomoc specjalistów, którzy zajmują się inwestowaniem w złoto i kamienie szlachetne.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Monety24 »

  Kolekcjoner numizmatów musi zapamiętać adres internetowy strony monety24. com. pl, która jest administrowana przez zlokalizowaną w Krakowie firmę Dolomitex. Szeroka propozycja sposobności wystawiania aukcji oraz atrakcyjne prowizje od zbytu są naszym największym plusem. Na naszym portalu aukcyjnym możecie Państwo znaleźć popularne, jak również bardzo rzadkie i trudno dostępne monety. Odpowiednio dobraliśmy kategorie produktów, dając klientom łatwość znalezienia konkretnego przedmiotu. Ponadto zaprojektowaliśmy wyszukiwarkę, dzięki której istnieje sposobność szukania po nazwie produktu.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Męskie Sprawy »

  Grzegorz Deuter zaprasza do wnikliwego śledzenia swojego bloga lifestyle’owego udostępnionego pod adresem grzegorzdeuter. pl. Tematyka bloga jest bardzo szeroka i obejmuje takie dziedziny jak rozrywka, kultura, media i finanse. Ponadto użytkownicy mogą zapoznać się z tekstami z dziedziny sukces oraz technologie. Na blogu zamieszczone są również wpisy dotyczące kobiet. Wiadomości udostępnione w serwisie są doskonałym źródłem edukacji, która może użytkowników zainspirować, zainteresować albo rozbawić. Istnieje możliwość komentowania artykułów przez czytelników.

  Data dodania: 23 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portal numizmatyczny Emonety.pl »

  Propozycja stołecznego przedsiębiorstwa emonety. pl S. A., skierowana jest do kolekcjonerów monet a także do ludzi inwestujących w szlachetne kruszce. Szeroka propozycja numizmatyczna z licznych kooperujących z naszą firmą mennic światowych sprawia, że nasz portal jest gratką dla wszystkich zbieraczy. Proponujemy profesjonalne doradztwo przy doborze odpowiednich monet. Dodatkową zaletą naszego portalu jest regularne umieszczanie informacji z dziedziny numizmatyki a także z sytuacji na rynkach kruszców.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »