Strony związane z hasłem 'wierzytelności':

Sortuj po:

 • Windykacja »

  Dzięki firmie Casus Finanse można prowadzić swoje przedsiębiorstwo jeszcze wygodniej i bez obaw, że będzie się miało problemów z nierzetelnymi kontrahentami. Casus Finanse świadczy windykację polubowną należności, monitoring należności, zajmuje się działaniami prewencyjnymi – wynajmuje pieczęcie prewencyjne, prowadzi windykację terenową, także za granicą, oferuje windykację sądową i egzekucyjną. W skład usług firmy wchodzi także wykonywanie raportów detektywistycznych oraz wywiadów gospodarczych. Zapraszamy do korzystania z usług Casus Finanse!

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Należności – Firma Windykacyjna »

  Skuteczność firmy Mediare zajmującej się windykacją wierzytelności gwarantuje prowadzenie spraw na wszystkich etapach bez konieczności ponoszenia opłat za prowadzenie dochodzenia należności przez Klienta. W prowadzonych działaniach windykacyjnych wykorzystywane są innowacyjne narzędzia wpływu opracowane na przestrzeni wielu lat wykorzystujące w swym działaniu wiedzą z dziedziny działania mózgu ludzkiego. Narzędzia zostały oparte na badaniach naukowych i umożliwiają one efektywne wywieranie wpływu i mobilizowanie dłużnika do uiszczania swoich zobowiązań na poziomie ponad 78% w sprawach na etapie windykacji przedsądowej.
  Kolejnym podejmowanym etapem jest windykacja sądowa, którą to prowadzi współpracująca z firmą windykacyjną Mediare kancelaria prawna. Trzeci etap windykacji podejmowany jest przez Komornika.
  Wymienione powyżej etapy postępowania nie wymagają nakładów finansowych od klienta- całkowity ich koszt ponoszony jest przez naszą firmę, aż do chwili odzyskania długu. Prowizja, którą pobieramy po wyegzekwowaniu należności zależy od wysokości zadłużenia oraz okresu przeterminowania zaległości. Dodatkowo, obok zasadniczego produktu jaki proponujemy, a jakim jest windykacja należności, możemy zaproponować swoim klientom także: wpisy na Giełdę Długów, mediacje gospodarcze, działania prewencyjne (pieczęć prewencyjną), zakładanie i rejestrację spółek oraz doradztwo i negocjacje biznesowe, a także opiekę prawną.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prosty program do fakturowania »

  Aby być w stanie rzeczywiście bezproblemowo prowadzić własną firmę i sprawnie zajmować się poszczególnymi jej elementami najczęściej koniecznie trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni program dla firm. Oferta dostępna na prezentowanej tutaj stronie na pewno będzie zatem rewelacyjną propozycją dla każdego przedsiębiorcy, kogo tylko interesuje coś takiego. Program z którym się w niej spotkamy znacznie pomoże nam w zarządzaniu fakturami w naszej firmie oraz ułatwi nam prowadzenie rzeczywiście skutecznej windykacji. Ponadto jest on niezwykle łatwy w obsłudze oraz niezbyt kosztowny, przez co bez żadnych problemów będzie z niego mógł skorzystać dosłownie każdy z nas.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • IBS Polska - windykacja i długi »

  Organizacja ibspolska. pl oferuje szereg świadczeń powiązanych z zabezpieczeniem kapitałowym przedsiębiorstw. Wśród proponowanych działań klienci odnajdą usługi windykacyjne oraz pomoc w tematach prawnych oraz finansowych. Ptoponujemy profesjonalne podejście do problemu a także dużą skuteczność wszystkich podjętych czynności. Działamy w sektorze już od 2003 roku. Obsługujemy wiele przedsiębiorstw. Zleceniodawcom dajemy własnego opiekuna, który oferuje pomoc na wszystkich etapach prowadzonego działania. Wszystkie zlecenia realizujemy bezzwłocznie oraz niedrogo.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring dla średnich firm - blog »

  Strona o faktoringu dla średnich przedsiębiorstw czyli finansowaniu przedsiębiorstwa przy użyciu posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową firmy poprzez odblokowanie środków czasowo zablokowanych w wystawionych fakturach. Podstawowe informacje, które klient powinien posiadać zanim zdecyduje się na skorzystanie z usługi faktoringu.
  Blog o tym, jak średnie firmy mogą wykorzystać faktoring do finansowania swojej działalności. Że może to być zarówno główne źródło finansowania, jak również pomocnicze albo wręcz doraźne. W jaki sposób dzięki faktoringowi budować przewagi konkurencyjne. Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo obrotu. Przeczytaj jeśli masz problemy z płatnościami faktur.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mikrofaktoring - faktoring dla mikro firm »

  Serwis o faktoringu dla mikro przedsiębiorstw czyli finansowaniu firmy za pomocą posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową przedsiębiorstwa poprzez odblokowanie pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach. Podstawowe informacje, które klient powinien posiadać zanim zdecyduje się na skorzystanie z usługi faktoringu. W przystępny i czytelny sposób opisane wady i zalety usługi. Sposoby na wykorzystanie faktoringu do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Porady jak w oparciu o faktoring zapewnić sobie możliwość szybszego rozwoju. Opisy ciekawych wydarzeń poruszających tematykę faktoringu, oraz szerzej finansowania, dla mikroprzedsiębiorstw. Przeczytaj jeśli masz problemy z opłacaniem faktur.

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring bez zbędnych formalności »

  AOW Faktoring to niezależna firma faktoringowa powstała w 1993 roku, oferująca usługi faktoringowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Jest jedną z najstarszych firm z branży zarządzania wierzytelnościami i jedną z pierwszych niezależnych firm faktoringowych. Umożliwia ona błyskawiczny dostęp do pieniędzy czasowo zamrożonych w udzielanym kredycie kupieckim. W ofercie faktoring bez regresu, z regresem, eksportowy i zamówieniowy. Klientami spółki są podmioty gospodarcze z terenu całej Polski. Zalety oferty firmy AOW Faktoring w porównaniu do innych ofert będących na rynku:
  - ocena wiarygodności obecnych i nowych kontrahentów jest wykonywana bez dodatkowych opłat;
  - można finansować faktury tylko jednego odbiorcy; - nie są wymagane minimalne obroty;
  - przelew od razu po dostarczeniu i potwierdzeniu dokumentów;
  - kontrahent sam selekcjonuje faktury, które chce finansować;
  - finansowanie również faktur po terminie płatności;
  - informacje o umowie i raporty dostępne on-line;- czytelny sposób naliczania prowizji od faktur przekazanych do finansowania, żadnych dodatkowych kosztów;
  - umowa jest dopasowywana indywidualnie dla każdego odbiorcy; - fachowy serwis zarządzania wierzytelnościami;
  - szybka reakcja na powstające problemy, większość decyzji podejmowana jest w tym samym dniu;
  - brak opłat wstępnych, żadnych opłat z góry, żadnych opłat za: rozpatrywane wnioski, przedłużenie umowy, audyt, zakończenie współpracy, niewykorzystanie limitu;
  - umowę można wypowiedzieć z 14-dniowym wyprzedzeniem;
  - ewolucja umowy wraz ze wzrostem obrotów i okresem współpracy.

  Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »