Strony związane z hasłem 'urządzenia':

Sortuj po:

 • Martech - Mariusz Uba - nowoczesne i tradycyjne systemy grzewcze »

  Jesteśmy firmą zajmującą się instalacjami grzewczymi. Nasza siedziba wraz z punktem sprzedaży znajduje się w Białych Błotach k. Bydgoszczy. Obszarem działania naszej firmy jest cały kraj.

  Zajmujemy się instalowaniem tradycyjnych jak i nowoczesnych systemów grzewczych. W kręgu naszego szczególnego zainteresowania znajdują się instalacje przetwarzające energię odnawialną.

  Zainstalowaliśmy już ponad sześćdziesiąt instalacji opartych na kolektorach słonecznych oraz ponad dwadzieścia instalacji z pompami ciepła.

  Współpracujemy z takimi firmami jak: IVT, Nibe, Buderus, Vaillant, ACV, Saunier Duval, De Dietrich, Lazar, Cichewicz, Przojprzemeko, Watt, Hewalex, Zibro, Fuji.

  Montujemy także klimatyzacje oraz wentylacje.

  Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do bliższego się z nią zapoznania na naszej stronie internetowej oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny sprzątające Numatic »

  Jeśli potrzebujesz wydajnych maszyn czyszczących, które nadają się do oczyszczania większych powierzchni, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszym asortymencie obecnie dostępne są nie tylko nowe zamiatarki i dobrej jakości detergenty, ale także odkurzacze profesjonalne, które nadają się także do usuwania cieczy. Proponowane przez nas produkty wykonane zostały przez wiodących producentów. Wszystkie odznaczają się skutecznością oraz bezawaryjnością.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ktrade.pl »

  Ktrade. pl jest stroną, za pomocą jakiej prowadzona jest sprzedaż maszyn jak i urządzeń czyszczących Numatic. W ofercie mieści się dużo różnorodnych urządzeń, w tym przeznaczonych dla przedsiębiorstw działających w branży zachowania czystości w różnego gatunku budynkach. Ktrade. pl gwarantuje zainteresowanym profesjonalne doradztwo jak i serwis gwarancyjny zamówionych za wykorzystaniem sklepu online maszyn. Firma prowadząca sklep internetowy jest ponadto oficjalnym sprzedawcą jak i serwisantem urządzeń produkowanych przez firmę Numatic. Klienci mogą też skorzystać z oferty pomocy przy tworzeniu biznesplanów na dofinansowania z UE.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny »

  Ta witryna to sklep internetowy, w którym można kupić sprzęt rehabilitacyjny, medyczny czy też sportowy. Oprócz klientów indywidualnych, którzy poszukują potrzebnego im oprzyrządowania, m.in. ortopedycznego, witryna przedstawia także ekwipunek do wyposażenia ośrodków medycznych i gabinetów medycznych. Znajdziemy tam bowiem fachowe wanny do rehabilitacji używane w hydroterapii czy też różnego typu urządzenia do laseroterapii czy elektroterapii. Oprócz przyrządów wykorzystywanych do kuracji, przedsiębiorstwo prezentuje części zaopatrzenia, niezbędne w każdym gabinecie, takie jak kozetki medyczne, stoliki medyczne czy też łóżka do transportowania pacjentów.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep gastronomiczny »

  Jeśli poszukujesz dobrej jakości wyposażenia dla gastronomii, odwiedź sklep online Technica. Znaleźć tutaj można sporo urządzeń jak i akcesoriów, takich jak przykładowo piece do pizzy, zastawy stołowe, transport żywności, czy też baseny gastronomiczne. Bogactwo towaru jest w zasadzie nieograniczone, o czym klienci przekonać się mogą oglądając kolejne kategorie produktów. Przedmioty przeglądać można też za pomocą popularnych producentów, takich jak Stalgast, Tomgast, czy Edesa. Umieszczone zostały również telefony pozwalające na szybki kontakt z konsultantem. Można prócz tego skorzystać z opcji wyszukiwania przez wyszukiwarkę.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Netrix-IT »

  Netrix IT jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży informatycznej. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest w głównej mierze dystrybucja sprzętu komputerowego, czy też outsourcing IT dedykowany dla klientów w ramach umów serwisowych. Klienci mogą również liczyć na najlepszej jakości obsługę z obszaru komputeryzacji przedsiębiorstw. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT przedsiębiorstwo potrafi zagwarantować swoim partnerom szybkie i sprawne osiąganie konkretnych zamierzeń biznesowych. Firma posiada ponadto wieloletnie doświadczenie. Klienci mogą liczyć także na zrobione rzetelnie i kompleksowo projekty witryn WWW.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oceanmachines.pl »

  Nasza firma jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się. Gwarantujemy maszyny pakujące. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów zapewniając nie tylko wysokiej jakości urządzenia, ale również pełne wsparcie w okresie usługi posprzedażowej. Dbamy o utrzymanie międzynarodowych standardów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza stroną internetową.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanake - Sklep dla Gastronomii »

  Gotowanie może być nowoczesną sztuką, trzeba wyłącznie posiadać adekwatny sprzęt. Gdzie taki nabyć? Rzecz jasna, wyłącznie w firmie Tanake. Jest to sprzedawca sprzętu użytkowanego w gastronomii, jak taboret gazowy. Chcesz zagwarantować wyśmienity smak swoim daniom, a przy tym nie spędzać całego dnia w kuchni? Sprzęt firmy jest najlepszym wyborem dla każdego, a w dodatku firma doradzi ci, jaki z ich produktów będzie dla ciebie rzeczywiście stosowny. Kompetentny konsulting i świetnej jakości wyposażenie gastronomia, w niezmiernie niskich cenach, to właśnie firma Tanake.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ortopedyczny Warszawa - Niskie ceny i wysoka jakość »

  W 1989 roku powstał w Warszawie jeden z pierwszych sklepów z urządzeniami ortopedycznymi. Jest to Ortmed, który istnieje do dziś. Nasza pozycja na rynku ortopedycznym jest naprawdę wysoka. Cieszymy się zaufaniem klientów, ponieważ nasz sprzęt jest niezwykle profesjonalny. Posiadamy urządzenia, które ułatwiają poruszania osobom niepełnosprawnym, takie jak wózki inwalidzkie, jak również urządzenia służące rekonwalescencji ortopedycznej. Warto zajrzeć do naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Numatic-haerson.pl - szorowarki »

  Jeżeli interesuje Państwa kupno profesjonalnych urządzeń do sprzątania, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez firmę Haerson, której siedziba znajduje się w Gdyni. Oferujemy kontrahentom pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań do zgłoszonych oczekiwań. Proponowane przez naszą firmę urządzenia cechuje wysoka niezawodność a także efektywność działania. Zapewniamy ekspresowe wykonanie koniecznych usług serwisowych. Proponujemy również możliwość zakupu specjalistycznych preparatów do czyszczenia.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »