Strony związane z hasłem 'tłumacz':

Sortuj po:

 • Tłumacz niemieckiego »

  Internetowe Centrum Tłumaczeń TRANS-LING nieprzerwanie od czternastu już lat oferuje wysokiej jakości tłumaczenia językowe. W skład naszego wysoko wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu tłumaczy wchodzą: tłumacz niemieckiego, malezyjskiego, słowackiego, chińskiego, angielskiego, bułgarskiego, rumuńskiego, arabskiego, portugalskiego, indonezyjskiego, norweskiego, tureckiego, gruzińskiego, fińskiego, perskiego, tajskiego, rosyjskiego, łotewskiego, duńskiego, francuskiego. Są wśród nich więc zarówno tłumacze popularnych języków europejskich, jak i rzadszych języków azjatyckich, czy nawet afrykańskich. Tłumaczy rekrutujemy spośród absolwentów uniwersytetów/ filologów (np. Jagiellońskiego, Wiedeńskiego czy Cambridge), jak i uczelni technicznych czy medycznych. Ci ostatni tłumacze sprawdzają się głównie w przypadku tłumaczeń specjalistycznych: technicznych i medycznych, pod warunkiem, że oprócz polskiego opanowali na wysokim poziomie również język obcy. Udowadnia to, że nasz zespół tłumaczy to fachowcy z górnej półki. Możesz zamówić darmową wycenę i tłumaczenie przez internet, nie zapomnij jednak podać kierunku tłumaczenia (np. z polskiego na angielski) oraz oczekiwanego terminu realizacji. Zapraszamy gorąco do zapoznania się na firmowej witrynie internetowej z naszą bardzo bogatą ofertą usług tłumaczeniowych oraz z cennikiem (ceny już od 25 zł za jedną stronę). Na życzenie realizujemy tłumaczenia w trybie ekspresowym oraz super ekspresowym (jeśli jest taka konieczność, to tłumacza będzie pracował nawet przez całą noc, tak aby przekład był gotowy już na drugi dzień rano).

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły : języka niemieckiego - Gdańsk »

  Przeklad. info jest witryną zawierającą informacje wartościowe dla zleceniodawcy tłumaczenia języka niemieckiego, przysięgłego lub zwykłego, u tłumacza języka niemieckiego tel. 723 666 333, w biurze tłumacza położonym tylko 300 m od ul. KARTUSKIEJ w Gdańsku. WAŻNE - dogodny dojazd od strony ul. Otomińskiej na ul. Gostyńską. Lokalizacja - obok krzyżówki Gostyńska/Egiertowska. Kom. 723 666 333 - TŁUMACZENIA SAMOCHODOWE ORAZ INNE TYPOWE - OD RĘKI. Wykonuję tłumaczenia prawnicze, handlowe, techniczne, specjalistyczne i różne inne - akty i pełnomocnictwa notarialne, dokumenty USC, dyplomy, kontrakty, oferty handlowe, instrukcje, książki spawacza, certyfikaty. Dokumenty prawne, handlowe, techniczne, wszelkie dokumenty urzędowe, zwolnienia lekarskie, wypisy ze szpitala, zaświadczenia lekarskie, zasiłki rodzinne, zaświadczenia kasy chorych, polisy, metryki. Posiadam wieloletnie doświadczenie i wykonuje profesjonalne tłumaczenia języka niemieckiego wszelkich dokumentów, np. do rejestracji pojazdów, do pracy w Niemczech, teksty z dziedziny prawa, administracji, gospodarki, finansów, ubezpieczeń, świadectwa czeladnicze, mistrzowskie. Dokumenty typowe – samochodowe; akty USC – tłumaczę OD RĘKI i w niskiej cenie. Oferuję krótkie terminy i korzystne ceny. Wykonuję tłumaczenia dyplomów, świadectw szkolnych, indeksów, umów, dokumentów samochodowych, PIT-ów. ZALETA - Dogodny dojazd z każdej strony Gdańska / Trójmiasta / obwodnicy / powiatów pomorskiego. Lokalizacja - Tylko 300 m od ul. KARTUSKIEJ Łatwy dojazd od strony ul. Otomińskiej na ul. Gostyńską Obok krzyżówki Gostyńska/Egiertowska kom. 723 666 333 www. przeklad. info ZAPRASZAM

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie z angielskiego na polski »

  Kierowana przez Adriannę Zielonkę firma Interpresto zajmuje się przekładami ustnymi a także na piśmie w języku angielskim. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia w bardzo konkurencyjnych cenach. Każde zlecenie wykonujemy bardzo szybko, co jest jednym z naszych głównych atutów. Zainteresowanym naszymi usługami oferujemy wycenę usług po przedstawieniu konkretnych informacji. Stałym klientom gwarantujemy wysokie upusty na każde świadczone zlecenia. Kooperującym przedsiębiorstwom proponujemy wykonanie zleconych tłumaczeń w pierwszej kolejności.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Oferta biura tłumaczeniowego zaprezentowana w witrynie rzetelne-tlumaczenia. pl odnosi się do tłumaczeń na język polski i odwrotnie dokumentów z nawet kilkudziesięciu języków świata. Klienci znajdą więc tłumaczenia nie tylko z języka angielskiego, czy niemieckiego, ale też i węgierskiego, jak też szwedzkiego. Z oferty firmy mogą skorzystać między innymi osoby, jakie potrzebują rzetelnych tłumaczeń pism stanu cywilnego, czy też dokumentów farmaceutycznych albo zwyczajnych tekstów. Dzięki formularzowi mailowemu zamieszczonemu w witrynie, klienci mogą dostać wycenę w kilkanaście minut. Firma ma siedzibę w Warszawie.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • TlumaczenieNiemieckiego.pl »

  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego biura tłumaczeń, to interesującym rozwiązaniem może okazać się wzięcie pod uwagę usług firmy tlumaczenieniemieckiego. pl. Oferujemy wykonawstwo przez Internet. Gwarantujemy ekspresowe i terminowe realizowanie zleceń. Wykonujemy przekłady zwykłe oraz przysięgłe, które wysyłane są do klientów priorytetem za darmo. Wybierając prowadzoną przez nas firmę mają Państwo pewność, że tekst będzie przełożony perfekcyjnie. Jest to możliwe dzięki temu, że zrzeszamy wielu specjalistów w zakresie różnorodnych tłumaczeń.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Artur Strudziński - tłumacz przysięgły Warszawa »

  Strona internetowa strudzinski. pl prezentuje ofertę tłumacza przysięgłego z języka angielskiego. Specjalista posiada stosowne doświadczenie jak i uprawnienia umożliwiające wykonywanie zawodu, zapewnia interesantom krótkie terminy wykonania, korzystne ceny oraz sposobność otrzymania gotowych dokumentów za pomocą usług pocztowych. Tłumacz podaje na swojej witrynie internetowej dokładny cennik tłumaczeń. Główna oferta opiera się na przesłaniu na podany w witrynie adres mailowy skanu dokumentów, jakie mają być poddane tłumaczeniu. Specjalista korzysta ponadto z konsultacji specjalistów z wielu dziedzin.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły angielskiego – Monika Mostowy »

  Ludzi zainteresowanych fachowymi tłumaczeniami, zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją Kancelarii Tłumacza Monika Mostowy. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Krakowie. Oferujemy precyzyjne wykonywanie wszystkich zleceń, dzięki czemu możemy zapewnić świetną jakość prac. Nasze usługi mają charakter kompleksowy dzięki temu, że potrafimy przetłumaczyć ogromną liczbę języków. Szybko realizujemy zlecone prace. Przygotowaliśmy dla klientów możliwość kontaktu przez całą dobę.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Sworny »

  W serwisie Sworny. com znajdą Państwo możliwość zlecenia tłumaczenia zwykłego lub przysięgłego każdego tekstu. Zrzeszamy wielu wykwalifikowanych tłumaczy z całego świata, którzy gwarantują profesjonalne oraz szybkie wykonanie każdego zlecenia. Dzięki stworzonemu systemowi oferowania, możemy zapewnić konkurencyjne ceny oferowanych usług. Proponujemy niezwykle czytelny i łatwy w obsłudze serwis. Zapewniamy duże bezpieczeństwo związane z przeprowadzaniem każdej transakcji za pomocą naszego portalu.

  Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoski - Krystyna Maternia »

  Jeżeli interesują Państwa świadczenia powiązane z przekładem z języka włoskiego, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez Krystynę Maternię. Wieloletnie doświadczenie w branży a także świetne kwalifikacje zapewniają najwyższą klasę świadczonych usług. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach, dzięki czemu możemy wykonać niemal każde zlecenie. Zachęcam do współpracy przede wszystkim firmy z wielu branż gospodarki. Szczegóły oferty zostały udostępnione na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły rosyjski, ukraiński »

  Pragniemy serdecznie zachęcić do zapoznania się z naszą firmową witryną wszystkie osoby, które interesuje profesjonalny tłumacz przysięgły. Jesteśmy w stu procentach przekonani, że dzięki bogatemu doświadczeniu nasze tłumaczenia dokumentów, będą każdorazowo odpowiadały oczekiwaniom naszego grona Odbiorców. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, wejdź już dziś bezwzględnie na naszą stronie i przekonaj się, dlaczego warto postawić właśnie na nas.

  Data dodania: 10 05 2018 · szczegóły wpisu »