Strony związane z hasłem 'szkolenia menedżerskie':

Sortuj po:

 • STRATEGEEK Doradztwo i Szkolenia »

  Pomagamy mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom w osiągnięciu sukcesu, dzięki oferowanym przez nas usługom doradczym i szkoleniowym. Oferujemy m. in. konsultacje, dopasowane programy szkoleniowe oraz przeprowadzenie kompleksowych projektów rozwojowych. Prowadzimy szkolenia skierowane do osób zarządzających zespołami i odpowiedzialnych za kluczowe decyzje w firmie. Oferujemy również programy przeznaczone dla osób zajmujących się na co dzień sprzedażą i obsługą klienta oraz dla przedsiębiorców i ich pracowników, którzy nie mają wcześniejszego doświadczenia lub wykształcenia biznesowego. Przygotujemy i wdrożymy strategię rozwoju, sprządzimy biznesplan lub wniosek unijny, pomożemy poprawić wyniki sprzedaży lub poziom obsługi i satysfakcji klientów.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  Na witrynie tej umieszczona została propozycja profesjonalnej oferty szkoleń managerskich jak również wielu innych. Główną zaletą opisywanej witryny jest to, że prezentuje ona pełen zakres informacji tyczącej się tematyki organizowanych szkoleń a także kompetencji osób je przeprowadzających. Na przedstawianej stronie dostępne są także liczne wypowiedzi medialne z tego obszaru, udzielane przez pracowników firmy. Ułatwia to zweryfikowanie ich rzeczywistej wiedzy oraz rozszerzenie własnej. Witryna ma też niezwykle czytelny układ treści.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menedżerskie »

  Jeśli i Ty zainteresowany jesteś merytorycznymi szkoleniami dla kadry menedżerskiej, zajrzyj jak najszybciej na tę stronę internetową. Tutaj zapoznasz się z usługami przedsiębiorstwa Training Projects. Przedsiębiorstwo prowadzi szkolenia dotyczące technik sprzedaży i przywództwa w największych firmach. Wszyscy zatrudnieni przez Training Projects szkoleniowcy mogą pochwalić się wysokimi kwalifikacjami i naprawdę dużym doświadczeniem. Decydując się na współpracę z tą firmą, możemy liczyć na dokładne uwzględnienie potrzeb naszego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla handlowców »

  Kontrakt OSH to firma szkoleniowa, która od przeszło 25 lat robi szkolenia menadżerskie i dla osób zajmujących się sprzedażą. Wszystkie szkolenia i kursy mają praktyczny charakter i są prowadzone w sposób warsztatowy, łącząc przekazywanie wiedzy teoretycznej z praktycznym treningiem. Nasza firma chętnie używa nowoczesnych i interaktywnych narzędzi, tak aby przekazywać sensowną treść w atrakcyjnej, interesującej formie. Szkolenia są robione przez osoby mające praktyczną wiedzę, którzy mają wiedzę w wielu dziedzinach. Opłaca się skorzystać z naszych usług.

  Data dodania: 03 06 2017 · szczegóły wpisu »