Strony związane z hasłem 'szkolenia':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Kolonie Sieraków »

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka sportowo-wypoczynkowego "Słoneczna" w Sierakowie. Zajmujemy się organizacją wszelkich imprez okolicznościowych oraz wyjazdów kolonijnych i zielonych szkół. Posiadamy świetnie zlokalizowany, nad samym jeziorem, obiekt, który spełni najwyższe wymagania. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Catering, wesela, konferencje Otrębusy - Siedlisko Jasminum »

  Zaledwie 20 km od centrum miasta, w podwarszawskich Otrębusach, w otoczeniu starych drzew i soczystej zieleni mieści się Jasminum. To elegancka restauracja, komfortowa sala konferencyjno –bankietowa, wygodne pokoje gościnne, a wiosną i latem także gościnny ogród. Z prawdziwą przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wykwintne przyjęcie, niezapomniane wesele, rodzinny obiad czy profesjonalną konferencję. Państwa gości zaskoczymy zaś żywą kuchnią i zachwycimy kompozycjami kwiatowymi i lodowymi rzeźbami. Wykwalifikowany personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najbardziej wymyślnej imprezy: wesela, szkolenia, konferencji czy spotkania integracyjnego.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania Tajemniczy Klient / Mystery Shopper, Szkolenia biznesowe »

  Stainer Consulting - Merytoryczny lider rynku szkoleń biznesowych i badań Tajemniczy Klient. Zgodnie z naszą misją miarą sukcesu naszej działalności jest stabilna i ciągle umacniana pozycja rynkowa naszych Klientów. Świadczymy wysoce zaawansowane usługi, dostarczające wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Taka orientacja naszych działań gwarantuje naszym Partnerom usługi przemyślane, zaplanowane i realizowane ze 100% zaangażowaniem. Autorska metodyka, najbardziej zaawansowane i praktyczne rozwiązania.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • AVENHANSEN - Kursy Kraków, szkolenia Warszawa »

  Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie, Kraków Twoje miasto, to najlepszym organizatorem jest firma AVENHANSEN. Tylko u nas możesz liczyć na w pełni profesjonalne kursy. Szkolenia organizowane przez AVENHANSEN to miedzy innymi szkolenia z marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, umiejętności osobistych, a także szkolenia kadr. Nasi doświadczeni trenerzy zapewniają najwyższy poziom merytoryczny przeprowadzanych zajęć. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób jesteś w stanie nabyć nowych umiejętności, które pozwolą Ci ponownie odnaleźć się w świecie biznesu i czerpać z tego dodatkowe korzyści.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Mazury, Pisz »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hotelu, znajdującego się w samym środku Wielkich Jezior Mazurskich, na skraju wspaniałej Puszczy, nad przepięknym jeziorem Brzozolasek. Hotel stanowi doskonałe miejsce do rodzinnego odpoczynku, jak i miejsca na wyjazdy integreacyjne - w ofercie zapoznasz się z organizację niezapomnianych konferencji i szkoleń oraz imprez firmowych i integracyjnych. Szkolenia na Mazurach to pewna oferta której długo nie zapomnisz. Świetne warunki lokalizacyjne oraz profesjonalne przygotowanie i wspaniale przygotowana załoga hotelu sprawiają, że zaufały mu już dziesiątki zadowolonych klientów. Pełną ofertę znajdziecie na stronie hotelu, na którą serdecznie zapraszamy. Sezonowa oferta naszego hotelu to Wigilia na Mazurach - koniecznie zobacz co przygotowaliśmy.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Firma BHP-Expert proponuje Państwu szkolenia BHP, a także stałą obsługę w zakresie BHP i PPOŻ (bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej).
  W ramach świadczonych usług realizujemy: szkolenia bhp oraz szkolenia okresowe, zapewniamy nadzór i doradztwo w ramach stałej obsługi.
  Wspomagamy pracodawcę sporządzając dokumentację powypadkową po wypadkach przy pracy oraz po wypadkach w drodze do pracy i z pracy do domu, przygotowując ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, instrukcje ogólne i stanowiskowe BHP, a także realizując przeglądy i analizy stanu BHP i PPOŻ przedstawiamy wnioski profilaktyczne o stwierdzonych nieprawidłowościach.
  Zapewniamy konkurencyjne ceny, dla nowych klientów Promocje, a na szkolenie bhp Specjalne rabaty.
  Zapraszamy do skorzystania z oferty BHP-Expert.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Lublin »

  Szkolimy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy – szkolenia BHP Lublin i Warszawa. Szkolimy zgodnie z wymogami prawa – okresowe szkolenia bhp pracowników. Zgodnie z art. 2373 § 2 pracodawca jest obowiązany zapewnić przeszkolenie pracownika w zakresie bhp przed dopuszczeniem go do pracy oraz prowadzenie okresowych szkoleń w tym zakresie. Szkolenia te odbywają się w czasie pracy i na koszt pracodawcy. Szkoleniom tym podlegają wszyscy zatrudnieni pracownicy bez względu na rodzaj i ciężkość wykonywanej pracy, w tym również osoby zatrudnione na podstawie umów prawa cywilnego itd. Pracownicy zatrudnieni w celu przy uczenia do wykonywania określonej pracy, praktykanci - studenci. Pracodawcy nie wolno dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada on wymaganych potrzebnych na danym stanowisku kwalifikacji lub potrzebnych niezbędnych umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Pierwsza pomoc Lublin - Zapraszamy do naszego serwisu www.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z prawa Katowice »

  Wykładowcy i trenerzy ECK Prestige to wybrani najlepsi w praktyce profesjonaliści - grono wysokiej klasy specjalistów. Zatrudniamy do prowadzenia szkoleń tylko aktywnych zawodowo menedżerów mających unikalną wiedzę i praktykę. Doświadczenie w biznesie, przygotowanie pedagogiczne, pasja oraz życzliwe podejście do uczestników szkolenia – to ich główne cechy.

  Wszystkie nasze programy szkoleniowe mają charakter autorski i mogą być konstruowane uwzględniając wcześniejszą analizę potrzeb Klienta. Realizując szkolenia na zlecenie w danej firmie optymalnie dopasujemy program, skuteczną metodę dydaktyczną, najlepszego trenera oraz czas i miejsce szkolenia.

  Dostarczamy Państwu umiejętności i wiedzę w oparciu o ogólnoświatowe trendy biznesowe oraz zmiany w prawie jakie nastąpiły po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej.

  Nasz atut to pełna elastyczność i szybka reakcja na zmiany oraz wdrażanie coraz to nowszych zagadnień i proponowanie ich w formie dostosowanej do Państwa potrzeb - konferencje, seminaria, szkolenia otwarte, szkolenia in company, szkolenia outdoorowe, szkolenia menedżerskie, warsztaty itd. Szkolimy działy kadr, finansów, logistyki, obsługi klienta, marketingu, specjalistów public relations i wiele innych. Zapraszamy na stronę www.eck-prestige.pl

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy BHP Warszawa »

  Jeśli powierzysz nam obsługę swojej firmy możesz liczyć na sporządzanie analiz stopnia spełnienia przez firmę wymagań prawnych i zasad w zakresie bezpieczeństwa, higieny i warunków pracy oraz ochrony przeciwpożarowej lub wykonanie dla Ciebie całej dokumentacji dotyczącej powyższych warunków jeśli dopiero zakładasz własną działalność. Obsługa BHP Warszawa - w ramach naszych działań proponujemy opracowanie dokumentacji firmy, przygotowanie dokumentów dotyczących oceny ryzyka zawodowego, opracowanie stanowiskowych instrukcji i regulaminu pracy, szczegółowe wytyczne dotyczące minimalnych wymagań maszyn i urządzeń, opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Zatroszczymy się w sposób zindywidualizowany Twoimi pracownikami – przeprowadzimy kontrole warunków pracy, przestrzegania zasad i przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych, nawiążemy współpracę ze służbą zdrowia w zakresie profilaktyki zdrowotnej i badań okresowych - szkolenia okresowe BHP Warszawa, po dokładnej analizie stanu bhp zaproponujemy przedsięwzięcia organizacyjne i techniczne mające na celu poprawę warunków pracy i minimalizowanie zagrożenia dla pracowników, doradzimy najwłaściwszy dobór środków ochrony, opracujemy zasady dotyczące wykorzystania i przydziału środków ochrony indywidualnej, odzieży ochronnej, środków czystości, posiłków i napojów.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Employer Branding agencja szkolenia »

  Szkolenia z budowania wizerunku pracodawcy: od strategii do wdrożenia, prowadzone przez praktyków HR i EB, oparte o najciekawsze case studies pracodawców z całego świata. Praktyczne rozwiązania i narzędzia z obszarów: social media, stron kariera, kampanie wizerunkowe i rekrutacyjne.
  Jesteśmy agencją Employee & Employer Branding, zespołem ekspertów z dziedzin: HR, wizerunek pracodawcy, e-marketing, social media, nowoczesne technologie. Specjalizujemy się w kampaniach online, stronach kariera, social media oraz w budowaniu zaangażowania w organizacji. Realizujemy projekty HR, przeprowadzamy szkolenia, prowadzimy bloga na temat Employee oraz Employer Branding.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »