Strony związane z hasłem 'systemy kominowe':

Sortuj po:

 • Komin »

  Firma Systemykominowe. pl oferuje klientom wysokiej klasy systemy kominowe opatrzone znakiem CE, który gwarantuje, że wszystkie nasze systemy kominowe są zgodne z europejskimi wytycznymi bezpieczeństwa. Nasz asortyment wyróżnia solidność produkcji. Kominy powstały z najlepszej klasy materiałów, w ten sposób są odporne na pożary sadzy oraz nie ulegają degradacji poprzez kwasy. Oferujemy Państwu ekspresową dostawę na obszarze całej Polski nieprzekraczającą 72 godzin, dzięki znakomitemu zaopatrzeniu naszego składu.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komin systemowy »

  Firma Kominy i Systemy Kominowe oferuje nowoczesne produkty do odprowadzania spalin. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kominy do kominków, jak i do zastosowań w innych rodzajach spalin. Proponowane systemy kominowe są wyróżniane dzięki świetnej klasie oraz dużej odporności, dlatego obejmujemy je trzydziestoletnią gwarancją. Gwarantujemy błyskawiczny transport wybranych elementów do Państwa. Dostarczane są one na palecie przez kuriera w czasie od 1 do 3 dni roboczych. Jeżeli klient dokona przedpłaty, to koszt przesyłki pokrywa nasza firma.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kominy izolowane »

  Przedsiębiorstwo Kominstalowy. pl proponuje różne produkty kominowe, które wykonane są ze stali. Posiadamy w sprzedaży rozwiązania, które są odporne na działanie różnorodnych spalin. Oferowane przez nas produkty są bardzo wysokiej jakości i charakteryzują się wieloletnią trwałością. Doradzamy Państwu w wyborze najlepszych produktów, które dostosowujemy do zasygnalizowanych wymagań i możliwości. Oferujemy towary w bardzo konkurencyjnych kwotach. Zamówienia na kwotę wyższą niż 2 tysiące złotych dostarczamy nieodpłatnie.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »