Strony związane z hasłem 'suszarki do rąk':

Sortuj po:

 • Biojetdryer.pl prestiżowe suszarki do rąk »

  Jeśli interesuje Państwa zakup nowoczesnej suszarki do rąk, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Bio Jet Dryer, która jest wyłącznym dystrybutorem suszarek Bio Jet. Gwarantujemy świetne cechy użytkowe proponowanego produktu. Cechuje go bardzo krótki czas suszenia rąk, oscylujący w granicach 10 sekund a także małe zapotrzebowanie na energię. Szczegółowe informacje dotyczące walorów ekologicznych oferowanego urządzenia oraz liczne certyfikaty potwierdzające zgodność z normami unijnymi, zostały umieszczone na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sanjo suszarki do rąk »

  Jeżeli interesuje Państwa nabycie suszarek stosowanych w hotelach, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją firmy Andax Andrzej Jasiński, której siedziba znajduje się w Rydułtowach. Oferujemy różnego typu produkty, które różnią się między sobą ceną oraz jakością. Najwyższą serię towarów wyróżnia wieloletnia trwałość oraz doskonała jakość. Kooperujemy tylko z potwierdzonymi wytwórcami, co umożliwia nam zapewnienie właściwej jakości artykułów. Działamy w branży począwszy od 2009 roku.

  Data dodania: 16 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Esilver.com.pl »

  Sklep internetowy esilver. com. pl w swojej ofercie posiada wiele produktów czyszczących a także sprzętu pomagającego w utrzymaniu w czystości różnorodnych instytucji. Zapewniamy zbyt produktów, które cechuje duża efektywność. Oferowane przez naszą firmę produkty są zgodne ze wszystkimi wytycznymi unijnymi. Szerokość oferty umożliwia każdemu klientowi wybranie odpowiadającego produktu. Działamy w branży od 2002 roku. Zapewniamy bezpłatny transport dla zapotrzebowania o wartości przekraczającej 300 zł netto.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Https://www.blysk.pl »

  Zajmujemy się w naszej firmie Błysk realizowaniem profesjonalnych usług na rynku dystrybuowania wyrobów higienicznych i sanitarnych. W ofercie naszego internetowego sklepu posiadamy zarówno różne urządzenia typu dozowniki do mydła jak też produkty higieniczne. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom również wygodne zakupy internetowe oraz szybki czas realizowania zamówień.

  Data dodania: 07 06 2019 · szczegóły wpisu »