Strony związane z hasłem 'sprzątanie biur':

Sortuj po:

 • Czyste biuro i dom dzięki sprawnesprzatanie.pl »

  SprawneSprzątanie. pl to strona internetowa, na której zaprezentowane są usługi przedsiębiorstwa specjalizującego się w sprzątaniu w rejonie Warszawy. Firma ma wieloletnie doświadczenie, zatrudnia też wyszkoloną kadrę pracowników oraz wykorzystuje najlepszy sprzęt oraz najlepsze środki czyszczące. Przedsiębiorstwo proponuje korzystne oferty abonamentowe dla firm i osób prywatnych, może też zająć się utrzymaniem czystości okien, czy też sprzątaniem w obiektach produkcyjnych i magazynowych. Podstawowym filarem działalności firmy jest jednak kompleksowe sprzątanie obiektów biurowych w stolicy.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.system-serwis.eu/ »

  Główną specjalizacją naszej firmy jest profesjonalne i szybkie sprzątanie powierzchni handlowych, biur i terenów zewnętrznych (www.system-serwis.eu/sprzatanie-terenow-zielonych.html). W branży działamy już od 2000 roku i od tego czasu udało nam się zdobyć opinię fachowców i ekspertów. Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim profesjonalnemu podejściu nie tylko do swojego fachu, ale również do klienta. Dodatkowymi obszarami naszej działalności są natomiast: ochrona obiektów, a także profesjonalne pranie wykładzin. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia, a także profesjonalny sprzęt konieczny do wykonania nawet najbardziej wymagających zleceń. Zachęcamy, by poświęcić 5 minut na odwiedzenie naszej strony. Jest ona przejrzysta i estetyczna, a także zawiera wszelkie niezbędne informacje, które jak mamy nadzieję sprawią, że obdarzycie nas Państwo swoim zaufaniem. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie sklepów »

  Odwiedzając stronę internetową firmy Escort i Wspólnicy użytkownicy będą mieli przyjemność zaznajomienia się z niesamowicie ciekawą ofertą firmy sprzątającej. Firma funkcjonuje w branży czyszczącej od dwudziestu dwóch lat, swoje działania koncentruje głównie na terenie Warszawy, jednak posiada też własny serwis porządkowy w każdym poważniejszym mieście w obrębie wszystkich województw. Interesanci poruszając się po witrynie internetowej firmy będą mogli zapoznać się z obszernym spisem usług, w jakim odnajdą na przykład pranie wykładzin, sprzątanie po budowie, czy też mycie okien na wysokościach.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wfar.pl oferuje nocne sprzątania w Warszawie »

  Podstawą funkcjonowania firmy Wfar jest sprzątanie biur i nie tylko w rejonie stolicy jak i okolic. Firma posiada długoletnie doświadczenie, specjalizuje się też w sprzątaniu budynków handlowych i przemysłowych. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę z długoletnim stażem, gwarantuje krótkie wykonanie prac, w tym i skuteczne ścieranie trudnych do wywabienia zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni. Do realizowanych prac przedsiębiorstwo stosuje też środki chemiczne najlepszych producentów oraz profesjonalny sprzęt. Prace porządkowe przedsiębiorstwo wykonuje przez siedem dni w tygodniu przez 24 godziny.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur Warszawa - idealnesprzatanie.pl »

  Potrzebujesz doświadczonej firmy sprzątającej, która pomoże ci zapanować nad bałaganem w twoim warszawskim biurze? Skorzystaj więc z oferty Idealnego Sprzątania! Ten profesjonalny zespół, mający doświadczonych specjalistów w swoich szeregach. Przekonaj się o ich możliwościach przez ich stronę internetową idealnesprzatanie. pl i ciesz się niepowtarzalnie wysprzątanym biurem.

  Data dodania: 01 09 2020 · szczegóły wpisu »