Strony związane z hasłem 'serwery':

Sortuj po:

 • Hosting stron www »

  Hosting stron www to usługa mająca na celu wynajęcie określonej powierzchni twardego dysku oraz zasobów sprzętowych serwera fizycznego, dzięki czemu klient zamawiający taka usługę może umieścić na swoim wykupionym obszarze dyskowym swoja stronę WWW, stworzyć bazę danych, utworzyć e-maile itp. Dzięki temu na serwerach WWW możemy poprzez swoja stronę WWW mięć kontakt z niemalże całym światem. Hosting stron internetowych pozwała na umieszczenie także bardzo skomplikowanych i specjalistycznych dynamicznych stron WWW, skryptów php oraz innych zaawansowanych technologii internetowych. Sprawdź nasz hosting www na wydajnych serwerach dedykowanych.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • HouseHosting.pl »

  Przedsiębiorstwo Clpik-studio za wykorzystaniem strony househosting. pl oferuje interesantom usługi hostingowe i nie tylko. Działalność przedsiębiorstwa sięga roku 2007, jednak pracownicy przedsiębiorstwa uzyskali doświadczenie w realizacji usług hostingowych już w 2004 roku. Obecnie przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi w ramach rejestrowania domen, bądź też opieki administracyjnej serwerów dedykowanych i VPS. Przedsiębiorstwo poleca też usługi z zakresu reklamy online, jak choćby SEO (pozycjonowanie i optymalizacja witryn w wyszukiwarkach), czy SEM wraz z obsługą programistyczną (PHP, MySQL). Przedsiębiorstwo korzysta z usług dwóch renomowanych serwerowni – OVH oraz SuperHost.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.oktawave.com/ »

  Strona www poświęcona Octawave omawia szeroko wszelkie usługi, na jakie można liczyć w ramach tej platformy. Wśród nich znajduje się tworzenie baz danych, aplikacji biznesowych, OCLI, OPN, OVS, OWS oraz storage. Dane, które zapiszemy w dowolnym miejscu naszej przestrzeni sieciowej będą całkowicie bezpieczne i strzeżone złożonymi kodami dostępu. Jak wynika ze strony omawiającej zalety Octawave, program ten został stworzony z myślą przede wszystkim o wielkich korporacjach, które są szczególnie narażone na okradzenie z tajemnic biznesowych.

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwerownie »

  W dobie informatyzacji każda większa firma lub instytucja musi, prędzej czy później, zainwestować w serwer. To kosztuje. Dodatkowo trzeba zatrudnić jedną lub więcej osób do obsługi sprzętu oraz dbać o bezpieczeństwo danych, zagrożonych zarówno poprzez ataki sieciowe, jak również ze strony usterek sprzętu lub wszelkiego rodzaju zdarzeń losowych. Dlatego też lepiej wykupić miejsce na serwerze w zewnętrznej firmie. Tutaj z pomocą przychodzi C.K. Zeto. To sprawdzony dostarczyciel wirtualnych serwerów oraz centów danych i kopii zapasowych. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum danych »

  W propozycji przedsiębiorstwa S-NET Sp. z o. o. znajdą Państwo kompleksowe świadczenia związane z szeroko rozumianymi czynnościami telekomunikacyjnymi. Naszą ofertę kierujemy do klientów biznesowych. Działamy w branży od kilku lat. Proponujemy usługi doskonałej klasy, które charakteryzuje wysoka stabilność. Dysponujemy osobistą infrastrukturą światłowodową. Oferowane przez nas usługi zawierają także fachowe doradztwo związane z wdrożeniami rozwiązań IT oraz telekomunikacyjnych. Oferujemy współpracę przedsiębiorstwom z Krakowa, Łodzi oraz Katowic.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »