Strony związane z hasłem 'przeprowadzki Łódź':

Sortuj po:

 • Fortis przeprowadzki »

  Firma usługowa Fortis przeprowadzki to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo działające w branży usług przeprowadzkowych. Sukces firmy spowodowany jest głównie poprzez przykładanie olbrzymiej wagi do jakości świadczonych usług przeprowadzkowych oraz zatrudnianie w przedsiębiorstwie pracowników uwielbiających pracę z ludźmi.
  Dzięki połączeniu pasji do logistyki oraz przeprowadzek w firmie udało się stworzyć szczególny rodzaj kapitału intelektualnego, który z pewnością zostanie zauważony przez klientów korzystających z usług firmy.
  Od momentu powstania firma Fortis przeprowadzki określiła internet jako swoje główne źródło pozyskiwania klientów. Dlatego też zainwestowano ogromne nakłady kapitałowe na stworzenie oryginalnej i komunikatywnej strony internetowej.
  Strona przedsiębiorstwa przedstawia dwójkę uśmiechniętych ludzi niosących karton. Z ich lewej strony umieszczony został slogan reklamowy "Fortis siła twojej przeprowadzki". Slogan ten ma upewniać klientów firmy w przekonaniu iż pracownicy przedsiębiorstwa mają wystarczająco dużo siły alby zrealizować każdą przeprowadzkę. Nawa firmy również nie wzięła się z przypadku, ponieważ Fortis z łaciny oznacza silny.
  Firma realizuje przeprowadzki na terenie województwa Łódzkiego. Pełana oferta przedsiębiorstwa obejmuje zarówno kompleksowe przeprowadzki jak i przeprowadzki polegające jedynie na przewiezieniu zniesieniu i wniesieniu mebli.
  Firma zajmuje się również likwidacją mieszkań i utylizacją niepotrzebnych mebli na wysypisku.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Łódź »

  Zachęcamy wszystkich gorąco do zaglądania na naszą www. Jesteśmy firmą, która zajmuje się usługami transportowymi. Zajmujemy się organizowaniem przeprowadzek, jak i też świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski. Zajmujemy się także montowaniem, demontażem, zajmujemy się też wywozem zbędnych rzeczy, a nawet czyszczeniem pomieszczeń. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych a także do przedsiębiorstw czy instytucji. Klienci są zadowoleni z naszych usług i z przyjemnością do nas powracają. Wykonujemy swoją pracę rzetelnie i fachowo, możemy zagwarantować niskie ceny.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »