Strony związane z hasłem 'prawnik':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Adwokaci w Rzeszowie - Marta Bartoń-Szpunar »

  Adwokaci Rzeszów: Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie ”KANCELARIA24”– Marta Bartoń-Szpunar, 35-073 Rzeszów, Plac Wolności 13, tel. 530-970-910. Kancelaria prowadzi kompleksową pomoc i obsługę prawną dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców z zakresu m. in. prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, spółek, nieruchomości, lokalowego, administracyjnego, podatkowego, rodzinnego, opiekuńczego, własności intelektualnej. Kancelaria oferuje porady prawne, doradztwo prawne - sporządza wszelkie pisma procesowe, pozwy, apelacje, zażalenia, odwołania, wnioski, wydaje opinie prawne, tworzy i opiniuje umowy. Kancelaria Prawna Rzeszów ”KANCELARIA24” reprezentuje Klientów na całym Podkarpaciu przed sądami wszystkich instancji. Zapraszamy do kontaktu osobistego z naszą kancelarią oraz odwiedzenia strony www. kancelaria24. org w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat - Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Dolot świadczy profesjonalnie wszelkie usługi prawne dla klientów indywidualnych i osób prawadzących działalność gospodarczą. Klienci Kancelarii mogą liczyć na rzetelną realizację powierzonych zleceń, fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.
  Kancelaria znajduje się w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29 w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego. Mecenas Krzysztof Dolot prowadzi sprawy z zakresu:
  - prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym, sądowym, wykonawczym, penitencjarnym),
  - prawa cywilnego (m. inn. rozwody,separacje, alimenty i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze w tym odszkodowania komunikacyjne)
  - prawa gospodarczego,
  - prawa pracy
  a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych w tym on - line; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą zawartą na stronie internetowej.
  Tel. 602 678 102

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Łódź »

  Witryna zawiera szczegóły odnośnie katalogu usług proponowanych przez kancelarię adwokacką. Usługi pogrupowane zostały w sekcje, które obejmują działania z dziedziny między innymi: prawa cywilnego oraz prawa podatkowego. Każda została precyzyjnie zaprezentowana. W odrębnej sekcji znajduje się wykaz prawników. Posiada on informacje na temat specjalizacji każdego z nich i wszelkie dane adresowe i telefoniczne. Na witrynie można też znaleźć najświeższe informacje dotyczące prawa.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Wrocław »

  Progres nauki i techniki dziś obecny jest w wielu dziedzinach w tym również w branży prawnej. Jego rezultatem są przede wszystkim tzw. ePorady prawne czyli porady, których dostarcza się za pośrednictwem formularzy kontaktowych. Dzięki nim każdy jest w stanie rozwiać swoje zwątpienie w rozmaitych kwestiach prawnych czyli na przykład w zakresie problemów rodzinnych lub też spraw rozwodowych. Szczególnie wspomniane przed chwilą sprawy rozwodowe cieszą się sporym zainteresowaniem pośród internautów, którzy chcą uzyskać sieciową poradę prawną. Wskazane jest dodać, iż poza serwisami zaprojektowanymi w tym właśnie celu także wielu adwokatów posiada własną witrynę internetową, w oparciu o którą również można wiele na ten temat się dowiedzieć.

  ePorady zasługują na wzmiankę przede wszystkim z tego powodu, iż łatwo jest takie znaleźć. Wystarczy odpowiednio posługiwać się wyszukiwarką sieciową a następnie wybrać taki portal prawny, który będzie Państwa satysfakcjonował najbardziej.

  W obliczu dostępnej sieci www sprawy rodzinne, rozwody i wszystkie inne w aspekcie prawnym nie wywołują większych komplikacji, wprost odwrotnie, stają się prostsze do rozwikłania.

  Opisywany system porad przez Internet znaleźć można także na witrynie Kancelarii Adwokackiej Luizy Müller. Kancelaria Adwokacka adwokat Luizy Müller powstała, jako dzieło wieloletniej pracy i zdobywania doświadczenia, początkowo w zawodzie prawnika we Wrocławiu, a następnie aplikanta adwokackiego. Kancelaria świadczy pomoc prawną w rozwiązywaniu zagadnień i problemów klientów indywidualnych a także przedsiębiorców (potocznie tzw. obsługa prawna firm). Kontynuując tradycje polskiej Adwokatury, której adw. Luiza Müller jest członkiem, kancelaria związana jest zasadami etyki adwokackiej, przepisami prawa i troską o człowieka.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria24.co - Porady Prawne Przez Internet »

  Portal oferuje kompleksowe porady prawne online klientom indywidualnym oraz firmom z różnych dziedzin prawa. Sporządza wszelkie pisma procesowe, pozwy, apelacje, zażalenia, odwołania, wnioski, wydaje opinie prawne, tworzy i opiniuje umowy. Kancelaria24 prócz niskich cen świadczonych usług zapewnia bezpłatną siedmiodniową opiekę prawną w zakresie danej sprawy. Portal porady prawne przez internet błyskawicznie, wnikliwie i należycie odpowiada na zadane zagadnienie prawne nawet w ciągu jednego dnia. Nadto kompleksowa obsługa prawna portalu obejmuje takie zagadnienia jak prawo rodzinne (rozwody, alimenty, podział majątku), prawo spadkowe, prawo pracy, prawo karne, prawo cywilne (prawo własności, naruszenie posiadania, odszkodowania za błędy lekarskie, wypadki itd., ochronę dóbr osobistych, analizę i sporządzenie umów). Opinie i porady prawne udzielane są w sposób prosty i zrozumiały osobom które nie zajmują się zawodowo prawem.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Wrocław »

  Działalność zawodowa Kancelarii Adwokata i Radcy Prawnego opiera się o obowiązujące przepisy prawa i standardy zawodowe. Klienci Kancelarii mogą liczyć ze strony naszych prawników na szeroko rozumianą pomoc prawną z zakresu wielu gałęzi prawa. Szczególną specjalizacją jest obrona osób oskarżonych w postępowaniu karnym oraz dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynienia od sprawców wypadków komunikacyjnych. kancelaria wrocław w toku prowadzonych spraw na bieżąco informuje klientów o ich postępie tak by każdy mógł być świadomym swojej sytuacji procesowej. Kancelaria prowadzi również windykacja wrocław na rzecz klientów korporacyjnych i indywidualnych.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza Warszawa »

  Prawdziwy radca prawny powinien posiadać wiedzę z zakresu wielu dziedzin prawa. Warto zapoznać się z charakterystyką działalności Teresy Loga, która zajmuje się wieloma sprawami z różnych sfer – zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Jej wiedza opiera się między innymi na doskonałej znajomości prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa upadłościowego czy prawa spółdzielczego i wspólnot mieszkaniowych.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm w Krakowie - adwokatgb.pl »

  Witryna adwokatgb. pl należy do firmy adwokackiej zarządzanej przez panią Aleksandrę Gawin-Bławat. Placówka wyspecjalizowała się przede wszystkim w prawie cywilnym, jednak klienci mogą również zwrócić się o pomoc w kwestiach prawa administracyjnego. Tutaj adwokat potrafi pomóc w kwestiach dotyczących wszystkich dziedzin życia, w tym bezpieczeństwa wewnętrznego, jak też środowiska. Interesanci mogą też liczyć na pomoc w odwołaniach. Adwokat zajmuje się również współpracą z petentami w zakresie prawa karnego wykonawczego, w tym przedziale może pomóc na przykład w sytuacji odroczeń i przerw w odbywaniu kary.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawnicze »

  Portal internetowy PrzyjaznyPrawnik. pl opracowuje a także publikuje interesujące porady prawne. Każde zaprezentowane przez nasz zespół wykładnie są dostępne dla użytkowników bezpłatnie. Naszą witrynę redaguje grupa specjalistów z odmiennych zakresów prawa, co gwarantuje poprawność każdych zamieszczonych informacji. Proponujemy możliwość skorzystania z gotowej bazy interpretacji lub napisanie o własnym problemie natury prawnej. Użytkownicy naszego portalu mogą również skorzystać z udostępnionych wzorów pism.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka z Lublina - rm-kancelaria.pl »

  Osoby zainteresowane pomocą prawną w szerokim zakresie prawa, powinny zaznajomić się z propozycją, zaprezentowaną przez Kancelarię Adwokacką adw. Rafał Myć, której siedziba znajduje się w Lublinie. Zapewniamy personalne traktowanie wszystkich kontrahentów. Oferujemy najwyższą jakość oraz odpowiednią staranność oferowanych usług. Gwarantujemy pomoc w zakresie wielu problemów natury prawnej. W naszej Kancelarii klienci mogą otrzymać pomoc online. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i poznania całej oferty.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »