Strony związane z hasłem 'pompa ciepła':

Sortuj po:

 • Martech - Mariusz Uba - nowoczesne i tradycyjne systemy grzewcze »

  Jesteśmy firmą zajmującą się instalacjami grzewczymi. Nasza siedziba wraz z punktem sprzedaży znajduje się w Białych Błotach k. Bydgoszczy. Obszarem działania naszej firmy jest cały kraj.

  Zajmujemy się instalowaniem tradycyjnych jak i nowoczesnych systemów grzewczych. W kręgu naszego szczególnego zainteresowania znajdują się instalacje przetwarzające energię odnawialną.

  Zainstalowaliśmy już ponad sześćdziesiąt instalacji opartych na kolektorach słonecznych oraz ponad dwadzieścia instalacji z pompami ciepła.

  Współpracujemy z takimi firmami jak: IVT, Nibe, Buderus, Vaillant, ACV, Saunier Duval, De Dietrich, Lazar, Cichewicz, Przojprzemeko, Watt, Hewalex, Zibro, Fuji.

  Montujemy także klimatyzacje oraz wentylacje.

  Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do bliższego się z nią zapoznania na naszej stronie internetowej oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompa ciepła Poznań, Oborniki, Chodzież. »

  Firma MARTECH oferuje Państwu wykonanie instalacji grzewczych, sanitarnych oraz wentylacji na najwyższym poziomie. Wykonujemy instalacje dla domów mieszkalnych oraz obiektów przemysłowych. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników tworzących zgrany zespół pracujący tylko i wyłącznie na oryginalnych elementach. Nasze prace to głównie instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii będące alternatywnym rozwiązaniem dla rosnących cen surowców i paliw. Posiadamy doświadczenie w budownictwie na szwedzkiej płycie fundamentowej oraz kotłowniach opartych na pompach ciepła, nowoczesnych kotłach grzewczych. wykonujemy modernizacje istniejących kotłowni oraz montaż jednostek wentylacji mechanicznej. Ogrzewanie podłogowe w systemie purmo rozkładamy na kilometry z długoletnią gwarancją oraz projektem i certyfikatem. Działamy na terenie całego kraju zbierając pozytywne referencje od inwestorów. Zapraszamy - odpowiadamy na każde nurtujące Państwa pytania.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sofath - pompa ciepła, ogrzewanie, »

  Firma Sofatk istnieje od 1981 roku i specjalizuje się w produkcji geotermalnych pomp ciepła.

  Geotermalne (gruntowe) pompy ciepła to systemu czerpiące energię z gruntu ziemnego i przesyłające ją do Twojego domu.

  Sofath działa w Polsce od 2010 roku jako departament w strukturze De Dietrich.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Osoby poszukujące przedsiębiorstwa, które oferuje rzetelne pompy ciepła, potrzebują zaznajomić się z ofertą dystrybutora Hydro-Tech. Firma posiada w ofercie pompy ciepła oraz narzędzia przeznaczone do odzyskiwalnych źródeł energii światowej firmy Alpha-InnoTec. Klienci zaglądając na stronę internetową firmy będą mogli przede wszystkim zaznajomić się z opisami produktów, w tym na przykład z rodzajami pomp ciepła rozprowadzanymi przez Hydro-Tech jak i metodami ich działania i instalacji. Klienci w momencie pytań mogą również skontaktować się z konsultantem i zdobyć odpowiedzi. Przedsiębiorstwo posiada też certyfikat Rzetelna Firma.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wentim :: Oszczędne systemy pompy ciepła dostawa, montaż, małopolska, Oświęcim, Kęty, Andrychów »

  Odwracalne źródła energii to dobry krok w kierunku nie tylko ekologi ale również oszczędność. Pompa ciepła to odpowiedź na to wyzwanie. Początkowo większe koszty inwestycji szybko się zwracają. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę począwszy od zaprojektowania instalacji na podstawie strat ciepła budynku poprzez pozyskanie dofinansowania, instalację i serwis instalacji podczas użytkowania instalacji cieplnej.

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kotły HKS Lazar »

  Jeżeli poszukujecie państwo najwyższej jakości rozwiązań do ogrzewania waszego domu i do podgrzewania wody użytkowej, to serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej i do zapoznania się z pełną ofertą naszego przedsiębiorstwa. Znajdziecie u nas między innymi piece na pelet, kocioł na pellet oraz pompy ciepła. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 01 09 2020 · szczegóły wpisu »