Strony związane z hasłem 'pomiary':

Sortuj po:

 • Certyfikaty energetyczne »

  Usługi polegające na wykonywaniu dokumentów zwanych certyfikaty energetyczne lokali są wymagane dla wielu osób – czasami budynek, który nie posiada takiej certyfikacji może nawet nie być dopuszczony do użytku przez ludzi. Firma, która ma stronę www. swiadectwo. rzeszow. pl może zrobić taki certyfikat energetyczny, a także ma w ofercie wszystkie tego typu czynności, które oprócz tego są w jej przypadku na tyle różnorodne, że właściwie każdy może z nich skorzystać – usługi wykonywane są przy każdym rodzaju budynków, od niewielkich mieszkań aż po największe obiekty użyteczności publicznej. Sama strona zawiera również sporo artykułów związanych z tym tematem, warto więc tutaj zajrzeć chociażby po to, aby zyskać trochę ciekawej wiedzy o zagadnieniach takich jak pomiary termowizyjne.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • InfraSkan »

  Firma Infra Skan świadczy różnorodne usługi inżynierskie. W zespół oferowanych działań włączają się analizy termowizyjne, lokalizowanie nieszczelności wodnych a także doradztwo odnośnie charakterystyki energetycznej budynków. Praktyka naukowa na AGH oraz wieloletnie świadczenie prac w sektorze sprawiają, że decydując się na nasze usługi mają Państwo pewność właściwego wykonania zleconych prac. Korzystamy z najlepszego oprzyrządowania diagnostycznego a także proponujemy atrakcyjne ceny na każde realizowane usługi.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • BreTerm - Pomiary elektryczne Pia »

  Firma BreTerm jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w montażu, naprawie instalacji elektrycznych wszelkich typoów. Dokonujemy również pomiarów okresowych, elektrycznych zarówno w obiektach powstających jak i już istniejących. W skład tych pomiarów wchodzą: badanie ciągłości połączeń ochronnych oraz głównych i pomocniczych połączeń wyrównawczych, pomiary rezystancji izolacji instalacji, pomiary rezystancji uziemień ochronnych i odgromowych, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej oraz badanie poziomu natężenia oświetlenia na stanowisku pracy. Profesjonalnie i fachowo wykonane pomiary dają gwarancję na bezpieczną instalację elektryczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: >>> nasza oferta

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości »

  Dla osób z województwa podlaskiego lub terenów przyległych sąsiednich województw poszukujących wykonawcy prac geodezyjnych lub rzeczoznawcy majątkowego przedstawiamy witrynę białostockiej firmy: Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości. Prezentowana firma to niewielka firma rodzinna z Białegostoku oferująca usługi w dwóch dziedzinach:
  geodezja,
  wycena nieruchomości.
  Firma działa od 1999 roku i jest prowadzona przez doświadczonego geodetę uprawnionego i jednocześnie rzeczoznawcę majątkowego mgr inż. Zbigniewa Andrzeja Piszczatowskiego.
  Zapraszamy instytucje i osoby fizyczne do współpracy.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • BNiUG »

  Ofertą firmy Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych są prace geodezyjne z przygotowaniem i obsługą mienia nieruchomego. Przedsiębiorstwo ściśle współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i instytucjami, jak też biurami architektonicznymi i agencjami nieruchomości. Projekty realizowane przez firmę za każdym razem odbywają się z udziałem wyszkolonych geodetów, którzy mają adekwatne uprawnienia. Przedsiębiorstwo wykonuje również prace z zakresu kartografii jak też jest w stanie pomóc klientom w sprzedaży majątku nieruchomego. Wszystkie pomiary robione przez przedsiębiorstwo wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Thermopomiar.com »

  Przedsiębiorstwo Thermo Pomiar trudni się sprzedawaniem oraz wytwarzaniem aparatury pomiarowo-kontrolnej do temperatury jak i wilgotności. Oferta przedsiębiorstwa jest niesamowicie szeroka, urządzenia mogą być bez trudu używane chociażby przez branżę górniczą, czy też motoryzacyjną. Wszystkie dostępne w ofercie produkty posiadają własne dokładne opisy, w tym także obszerne opisy specyfikacji. Poza tym przedsiębiorstwo zajmuje się też wykonywaniem rozbudowanych usług serwisu pogwarancyjnego. Na prośbę klienta firma jest też w stanie przeprowadzić kalibrowanie oraz wzorcowanie urządzeń pomiarowych i kontrolnych.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa - Ekinstal »

  Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem instalacji elektrycznej, alarmowej czy sieciowej, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną przez firmę EK INSTAL, której siedziba znajduje się w Łomiankach. Proponujemy staranne zrealizowanie wszystkich czynności w ustalonym z kontrahentem terminie. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, umożliwiające elastyczne dopasowanie zakresu prac do wskazanych oczekiwań. Oferujemy całodobowy serwis awaryjny, obsługujący teren Warszawy oraz miejscowości oddalone do 50 kilometrów.

  Data dodania: 08 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary hałasu - envilab-eko.com »

  Nasze laboratorium Envilab-Eko wykonuje sprawdzone usługi dotyczące badań środowiska pracy. Jako uznane laboratorium Envilab-Eko przeprowadza badania ilości oświetlenia, pomiary poziomu hałasu czy stężenia pyłu. W ofercie znajdują się także badania drgań mechanicznych, pomiary stężeń czynników chemicznych, badania warunków mikroklimatycznych. Praciwnicy z laboratorium badają także skuteczność ochrony przeciw pożarami, sprawdzają ryzyko zawodowe i wykonują bardzo dużo innego rodzaju usług. Zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 29 10 2017 · szczegóły wpisu »