Strony związane z hasłem 'pies':

Sortuj po:

 • 4 Łapy Psa Łódź - Pozytywne szkolenie psów w Łodzi »

  Pozytywne szkolenie psów w Łodzi. Uczymy jak stać się dla psa prawdziwym przewodnikiem, aby Wasze życie obfitowało we wzajemne zrozumienie i szacunek.Nasza oferta obejmuje: Psie Przedszkole, kurs Pies Towarzysz, kurs Pies Cywil, konsultacje indywidualne, pomoc w wyborze rasy szczeniaka, hodowli oraz w zakupie czterołapka, testy psychiki szczeniaków i psów dorosłych. Szkoła posiada własny lokal (120m2) oraz ogrodzony, zadbany plac. Pracujemy w oparciu o technikę pozytywnych wzmocnień, uczymy skutecznej obustronnej komunikacji, pokazujemy jak pracować i wychowywać psa. Szkolenia prowadzimy przez cały rok - w razie niesprzyjającej aury zajęcia odbywają się w lokalu.Zajęcia w ogrzewanym lokalu, a na miejscu gorąca kawa i herbata. Kursy przez cały rok. Maksymalnie 5 psiaków w grupie. Pomoce szkoleniowe GRATIS. Zajęcia w tygodniu lub w weekendy. Szkolimy metodą pozytywnych wzmocnień. Dzięki nam odkryjesz jak wspaniałym doznaniem jest praca z psem. Zajęcia realizowane są w oparciu o ściśle określony program dostosowany do danej grupy wiekowej. Bezpieczeństwo Twoje i Twojego pupila (na zajęciach grupowych nie szkolimy psów wykazujących zachowania agresywne - te psiaki szkolimy indywidualnie).Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do nas.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psy rasowe i szczenięta z dobrych hodowli »

  Serwis ludzi kochających [b]psy i szczenięta. [/b] Miejsce odwiedzane chętnie przez Miłośników Piesków: właścicieli, hodowców... Dla szukających informacji przydatne będą ogólnodostępne artykuły tematyczne. Łatwość nawiązywania kontaktów w Serwisie pozwoli na nawiązanie znajomości m. in. z doświadczonymi hodowcami i da możliwość uzupełnienia wiedzy o szukane informacje. Ponadto dużo wątków toczy się na forum o psach, gdzie każdy może zadać pytani, jak i udzielić odpowiedzi. W części rozrywkowej warto zobaczyć śmieszne filmy o psach. Ważną i rozbudowaną cześć serwisu stanowią ogłoszenia hodowlane: sprzedam szczeniaki, reproduktory i pozostałe.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fabisz Stefanek Weterynarz »

  Oferta przychodni weterynaryjnej mieści się na tej stronie www. Internauci zapoznają się z szerokim wachlarzem usług lecznictwa psów, kotów, czy też chomików. Lekarze weterynarii oferują kompleksowe badania jak i zabiegi w zakresie stomatologii, ortopedii, bądź też ginekologii i położnictwa. Dla zwierząt oferowane są ponadto paszporty oraz mikrochipy. Z witryny dowiedzieć się też można podstawowych informacji dotyczących przeprowadzanych zabiegów, albo też poczytać, dlaczego trzeba dla posiadanego zwierzątka wyrobić paszport, jeśli wybiera się za granicę. Zainteresowani ofertą centrum mogą umówić się na wizytę w dwóch placówkach – w Chorzowie lub w Bytomiu.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psy rasowe Briard Cairn terrier »

  Domowa hodowla psów rasowych, zarejestrowana w ZKwP. Nasze psy mieszkają w domu, szczenięta wychowane są w domu i ogrodzie, dbamy o ich prawidłowy rozwój. Wszystkie nasze psy uczestniczą w szkoleniach. Kładziemy nacisk na idealne pochodzenie psów i fajną psychikę. Z nabywcami szczeniąt zawsze utrzymujemy dobry kontakt, pomagamy w szkoleniu i wychowaniu psów pochodzących z naszej hodowli.

  Data dodania: 29 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psy »

  Człowiek w ciągu swego istnienia na tej planecie zdołał już ujarzmić niejedno zwierzę. Jednym z najpopularniejszych zwierzaków domowych jest pies. Obecnie na świecie istnieje kilkaset ras, większość z nich została wyhodowana przez człowieka. Nasza strona zawiera opisy niemal wszystkich istniejących ras, a cały wykaz podzielono na psy olbrzymie, duże, średnie i małe. Ponadto każdy ma możliwość dyskusji na forum...

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »