Strony związane z hasłem 'organizacja konferencji':

Sortuj po:

 • Organizacja konferencji naukowych »

  Syskonf.pl to oprogramowanie typu SaaS (software as a Service) do elektronicznej rejestracji i obsługi osób biorących udział w konferencjach czy kongresach naukowych. System doskonale nadaje się też do obsługi zjazdów, seminariów, wyjazdów incentive, sympozjów, szkoleń, zlotów i innych eventów wymagających uprzedniej rejestracji uczestników. Syskonf umożliwia szybkie i łatwe rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń od uczestników dzięki formularzowi on-line, który może być dowolnie skonfigurowany.
  Poza formularzem organizator otrzymuje bezpłatną stronę internetową swojego wydarzenia, którą może samodzielnie edytować i do której może dowiązać własną domenę. Inna możliwością jest wykorzystanie samego formularza zgłoszeniowego na swojej, już wcześniej przygotowanej stronie WWW.
  Poprzez panel admina organizator w każdej chwili ma dostęp do bazy danych zarejestrowanych gości. Administrator może też zarządzać zapisami na wykłady/warsztaty, gromadzić abstrakty i przydzielać im recenzentów, zarządzać zakwaterowaniem uczestników w hotelach, oferować dodatkowe atrakcje i opcje, rozliczać płatności, wystawiać faktury VAT oraz drukować certyfikaty uczestnictwa. Syskonf.pl systematyzuje pracę organizatorów i pozwala pomyłek wynikających z ludzkich błędów. Ma to szczególne znacznie podczas organizacji konferencji naukowych, które cieszą się duża frekwencją.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotele w górach »

  Witamy na naszej stronie. Jeśli przybyłeś do nas to znaczy, że szukasz wyjątkowego miejsca na weekend w spa lub zorganizowanie własnego wesela lub innego istotnego wydarzenia, np. organizacja imprez integracyjnych. Jednakże nasza oferta wyznaczona jest również do osób, które wielbią aktywny wypoczynek. Naszą podstawową misją jest oferowanie wszystkim naszym klientom usług najwyższej jakości, tylko po temu by zaspokoić ich potrzeby oraz pragnienia. Żarliwie zapraszamy do zamku na skale.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Incentive »

  Agencja eventowa Creative Media mieszcząca się w Warszawie proponuje na tej witrynie zaplanowanie wielu ciekawych wyjazdów integracyjnych dla firm. Animatorzy potrafią sprostać najdrobniejszym wymaganiom klientów, przedstawią profesjonalny scenariusz spełniający konkretne potrzeby uczestników, jak też wyszukają właściwe miejsce na poprowadzenie imprezy. Świadczone są wyjazdy eventowe o profilu sportowym, czy też nawet i ekstremalnym (na przykład Off Road), jednakowoż w ofercie klienci odnajdą też organizację pikników rodzinnych oraz gali lub ekskluzywnego spotkania dla klientów. Trzeba więc skorzystać z oferty tej firmy.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »