Strony związane z hasłem 'Opiekunka':

Sortuj po:

 • Opieka Niemcy »

  Na stronie znajdziesz przeróżne informacje odnośnie pracy w charakterze opiekuna osób starszych. Oprócz fachowej wiedzy dotyczącej zdrowia i życia seniorów, oferujemy możliwość dzielenia się opiniami na tematy powiązane z wykonywanym zawodem. Na forum zapoznasz się z ofertami pracodawców z Polski i Europy, organizowanymi kursami podnoszącymi kwalifikacje oraz wymaganiami, jakie stawia wybrana forma pracy.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Complex dla osób starszych »

  Nasza firma oferuje indywidualną opiekę dla osób starszych na godziny lub całodobowo, świadczoną w ich własnych domach. Zapewniamy również opiekę pielęgniarską jak i rehabilitację. Dostosowujemy ofertę do potrzeb pacjentów starszych, niesamodzielnych i niepełnosprawnych. Kompleksowy zakres usług od podstawowych domowych po przez kosmetyczne, fryzjerskie do specjalistycznych pielęgniarskich ze specjalizacją geriatryczną oraz rehabilitację ruchową jak i stymulację umysłową. Oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Usługi prowadzimy na terenie województwa śląskiego (Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Bytom ) jak i małopolskiego (Olkusz, Kraków)

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunki w Niemczech »

  Stworzony przez nas portal to skuteczne narzędzie dla kobiet i mężczyzn pracujących w charakterze opiekunki dla starszych ludzi. Wchodząc na tą witrynę będziesz mogła w łatwy sposób przeglądać oferty pracy jakie mamy do zaproponowania. Masz możliwość korzystania z ofert prywatnych jak i pośrednictwa agencji. Co więcej serwis internetowy skierowany jest również do osób i rodzin szukających opiekunki. Rejestrując się na naszej witrynie uzyskacie szybki dostęp do ponad 3000 aktywnych profili. Nasz serwis nawiązuje współpracę również z agencjami, które pośredniczą w wyszukiwaniu opiekunek.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla opiekunek w Niemczech »

  Forum opiekunkaradzi. pl tworzy społeczność polskich opiekunów osób starszych pracujących na terenie całych Niemiec.

  Opiekunowie znajdą tu oferty pracy kilkudziesięciu agencji pracy oraz prywatnych pośredników. Serwis przygotował także tzw. multiFormularz pozwalający opiekunom aplikować do wielu agencji naraz.

  Data dodania: 30 12 2017 · szczegóły wpisu »