Strony związane z hasłem 'ochrona':

Sortuj po:

 • Gaszenie »

  Przedsiębiorstwo systemów i zabezpieczeń przeciwpożarowych w firmach i obiektach firmowych - wieloletnie doświadczenie oraz własna linia technologiczna. Profesjonalne i nowoczesne podejście do gaszenia pożarów. W ofercie sprzęt gaśniczy oraz halon - skuteczny środek do gaszenia pożarów i ognia, stosowany w największych obiektach w Polsce. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z prezentacji oferty sprzętu gaśniczego na naszej stronie internetowej pliszka. pl

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Decyzja środowiskowa »

  Ecer Technika oferuje szeroką gamę opracowań z zakresu ochrony środowiska. Specjaliści z firmy w sposób profesjonalny przygotują:- raport oddziaływania na środowisko, - operat wodnoprawny, - operat ochrony powietrza, - program gospodarki odpadami, - program ochrony środowiska, - pozwolenie zintegrowane, - zezwolenie na zbieranie odpadów, - zezwolenie na transport odpadów, - pozwolenie na wytwarzanie odpadów, - zezwolenie na odzysk odpadów, - zezwolenie na unieszkodliwianie odpadów, - program ochrony środowiska. Szczególnie warto skorzystać z oferty stałej współpracy która daje pewność prawidłowego wypełnienie ewidencji i sprawozdań z zakresu ochrony środowiska. Istnieje także możliwość przeprowadzenia audytu środowiskowego na terenie firmy. Dla inwestorów przygotowana jest specjalna oferta na uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (w skrócie decyzja środowiskowa). Mogą być oni pewni, że uzyskana ona zostanie w możliwie jak najszybszym czasie.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ochrony osób i mienia - Ochrona24 »

  Ochrona24 - agencja ochrony z Lublina działa na terenie całej Lubelszczyzny. W zakres działalności wchodzi ochrona osób, w tym VIP (celebryci, politycy, zagraniczni goście), długo i krótkoterminowa ochrona mienia, obiektów prywatnych i użyteczności publicznej, ochrona imprez masowych, okolicznościowych. Ochrona24 oferuje także monitoring w tym monitoring GPS, alarmy do firm i obiektów prywatnych. Firma posiada koncesję do wykonywania działalności gospodarczej związanej z ochroną osób i mienia. Firma zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych ochroniarzy, co pozwala na realizację różnego typu usług ochrony. Firma Ochrona24 współpracuje z firmami państwowymi i prywatnymi.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dane osobowe »

  Przedsiębiorstwo PIN Consulting Sp. z o. o. w przygotowanej propozycji asortymentowej ma szereg działań mających na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa każdego zakładu pracy. Kompleksowość oferowanych przez nas usług pozwala na ochronę w licznych elementach funkcjonującej firmy. Elastycznie dostosowujemy ofertę do oczekiwań i wniosków kontrahentów, dzięki czemu za każdym razem możemy zaprezentować zadowalające dla obu stron rozwiązanie. Za wykonywanie poszczególnych działań bezpieczeństwa odpowiadają zatrudniani przez nas wysokiej klasy specjaliści.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy - ochronapracy.com »

  Wadowickie przedsiębiorstwo "Ochrona Pracy" sp. z o. o. zajmuje się świadczeniem usług outsourcingowych, doradztwie, szkoleniach oraz w badaniu i mierzeniu warunków panujących w miejscu pracy. Zakres naszej działalności obejmuje zagadnienia BHP, obsługi kadrowo-księgowej oraz obsługi przedsiębiorstw transportowych. Decydując się na nasze usługi, klient automatycznie ceduje na prowadzoną przez nas firmę odpowiedzialność za zlecony aspekt prac. Oferujemy za każdym razem szybką oraz specjalistyczną pomoc, która zagwarantowana jest przez naszych fachowców z dużym bagażem doświadczeń.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona.nf.pl »

  Wyszukiwarka internetowa ochrona. nf. pl umożliwia znalezienie firmy ochroniarskiej zarówno dla Waszej osobistej ochrony, jak również dla ochrony rzeczy. Udostępniamy także spis firm detektywistycznych. Udostępniamy dla Państwa różne opcje poszukiwania, które mają za zadanie w przejrzysty sposób przedstawić w bieżącym czasie ciekawe dla Państwa wiadomości. Przedstawiona baza składa się z kilkuset wpisów firm wraz z krótkim opisem ich specjalności oraz cech szczególnych. Zachęcamy wszystkich klientów do skorzystania z prezentowanych świadczeń.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Insterpo - Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego »

  Insterpo to strona zawierająca informacje dot. zapewnienia i aktualizacji instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Przepisy z zakresu ochrony przeciwpożarowej do pobrania, słownik pojęć, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - obowiązek posiadania instrukcji przeciwpożarowej, koszt opracowania, kto powinien zapewnić instrukcję ppoż, zawartość instrukcji przeciwpożarowej, zapoznanie użytkowników obiektu z instrukcją pożarową, programy do tworzenia instrukcji, przechowywanie instrukcji, przekazanie instrukcji do straży pożarnej, wzór instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, koszt instrukcji ppoż. Wzory najczęściej poszukiwanych dokumentów związanych z wykonywaniem prac pożarowo niebezpiecznych (zezwolenie na wykonywanie prac, rejestr prac pożarowo niebezpiecznych), oświadczenie o zapoznaniu z instrukcją bezpieczeństwa pożarowego, zgłoszenie praktycznego sprawdzenia organizacji i warunków ewakuacji. Szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej i zapoznania z instrukcją bezpieczeństwa pożarowego.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://spolki.cgolegal.pl »

  W ofercie przedsiębiorstwa CGO Offshore Services klienci odnajdą możliwość zarejestrowania spółek w państwach, które oferują niewielką wysokość obciążeń podatkowych. Nasze usługi mają na celu optymalizację podatkową każdego przedsięwzięcia. Proponujemy fachowe doradztwo świetnie przygotowanych ludzi, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Proponujemy również możliwość kupna istniejących spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasi konsultanci są dostępni dla klientów przez internet oraz przez telefon.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Guardindustry.pl - impregnat do cegły »

  Jeżeli są Państwo zainteresowani produktami do ochrony i czyszczenia różnorodnych materiałów budowlanych, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę Guard Industry. Proponujemy dużą liczbę skutecznych produktów, które są personalnie dopasowywane do określonych przez każdego klienta potrzeb. Gwarantujemy długoletnią trwałość wszystkich produktów zaimpregnowanych naszymi preparatami. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze produktów telefonicznie lub mailowo.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »