Strony związane z hasłem 'obieg dokumentów':

Sortuj po:

 • Workflow - elektroniczny obieg dokumentów »

  Jednym z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych trendów zarządzania jest koncentracja na procesach biznesowych i odpowiednie nimi sterowanie oraz kontrola. Korzyści wynikające z wdrożenia systemu do elektronicznego obiegu dokumentów obejmują większość obszarów działalności przedsiębiorstwa. Funkcjonalność takiego rozwiązania w zakresie zarządzania procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie pozwala na ich realizację, nawet w bardzo złożonej formie. Takie oprogramowanie proponuje CCA Europe. pl. CCA UNIVE umożliwia zarządzanie informacją poprzez prawidłowe archiwizowanie, obieg oraz nadzór nad dokumentacją w organizacji. System składa się z dwóch modułów: DOCFLOW służy do zarządzania elektronicznym obiegiem spraw i dokumentów (workflow), ARCHIVOS jest przeznaczony do tworzenia i zarządzania cyfrowym archiwum dokumentów. System pozwala na realizowanie idei ekologicznego biura, pozbawionego papierowych dokumentów, dzięki czemu firma może zaoszczędzić koszty przeznaczone na przetrzymywanie i wyszukiwanie dokumentów w tradycyjnej formie. Umożliwia tworzenie, generowanie i przesyłanie dokumentów w różnych formach według potrzeb firmy, pracowników i wedle wcześniej określonych ścieżek. Takie działania sprzyjają przede wszystkim poprawie efektywności pracy pracowników, obniżeniu kosztów i szybszemu podejmowaniu decyzji, dzięki dostępowi do zawsze aktualnych informacji. Aplikacja posiada możliwość współpracy z innymi systemami operacyjnymi – CCA UNIVE w pełni integruje się z każdą, dostępną na rynku platformą, co sprawia, że jest inwestycją korzystną biznesowo.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dokumenty - fakturymanager.pl »

  Firma BPC-ONLINE SP. Z O. O. przygotowała dla klientów sposobność nabycia systemu FakturyManager, umożliwiającego rejestrację dokumentów w formie elektronicznej. Pomagamy wszystkim współpracującym firmom w usprawnieniu procesu obiegu dokumentów. Dzięki temu można szybciej i efektywniej podejmować ważne decyzje. Zapraszamy klientów do zamawiania bezpłatnych prezentacji, w czasie których dowiecie się Państwo o wszystkich możliwościach proponowanych przez stworzony przez nas program. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie przedstawiliśmy szczegóły oferty.

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obieg wniosków urlopowych AMODIT »

  Przedsiębiorstwo AMODIT, którego siedziba znajduje się w stolicy, opracowała dla kontrahentów aplikację gwarantującą czytelny obieg dokumentów w organizacjach. Przygotowany przez nas program jest bardzo prosty w obsłudze, co sprawia, że mamy pewność satysfakcji każdego klienta. Zapewniamy także łatwe wdrożenie, bez względu na wielkość obsługiwanego przedsiębiorstwa. Obejmujemy działaniem szereg dokumentów, co sprawia, że nasz program jest bardzo funkcjonalny. Ludzi zainteresowanych przedstawioną propozycją zachęcamy do rozmowy.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »