Strony związane z hasłem 'monitoring':

Sortuj po:

 • Monitoring »

  Strona tematyczna, wszystko na temat monitoringu i monitorowania danych. Duża ilość artykułów o wspomnianej tematyce: zarówno autorskie, jak i tłumaczenia. Jeśli znasz się na monitoringu, wejdź na unicornsports - znajdziesz tam coś dla siebie, jeśli nie - też zajrzyj i dowiedz się na czym w praktyce polega monitoring.
  Polecane materiały:Monitoring danych przez korporacje
  Kamery do monitoringu

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Raport środowiskowy »

  Ambiens Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wykonuje profesjonalne raporty środowiskowe dla swoich klientów z branży energetyki wiatrowej, a także branży telekomunikacji mobilnej. Raport środowiskowy jest dokumentem wymaganym dla uzyskania decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych dla inwestycji typu nowe farmy wiatrowe. Na raport składają się wyniki z przeprowadzonych badań i analiz, takich jak monitoring ornitologiczny czy monitoring chiropterologiczny, a także analiza krajobrazowa czy analiza hałasu.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gwarant - gwarantomat.pl »

  W portalu Gwarantomat masz maksymalną kontrolę nad swoimi gwarancjami na sprzęty różnego typu. Twoje gwarancje gromadzimy w jednym konkretnym miejscu, przez co masz bardzo wygodny wgląd w temat. Tak więc jeżeli chcesz zapanować nad dokumentami gwarancyjnymi w ramach gospodarstwa domowego, z pewnością propozycja nasza będzie dla Ciebie absolutnie doskonałym rozwiązaniem. Przekonaj się i z bliska sprawdź usługę, warto.

  Data dodania: 24 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ochrony osób i mienia - Ochrona24 »

  Ochrona24 - agencja ochrony z Lublina działa na terenie całej Lubelszczyzny. W zakres działalności wchodzi ochrona osób, w tym VIP (celebryci, politycy, zagraniczni goście), długo i krótkoterminowa ochrona mienia, obiektów prywatnych i użyteczności publicznej, ochrona imprez masowych, okolicznościowych. Ochrona24 oferuje także monitoring w tym monitoring GPS, alarmy do firm i obiektów prywatnych. Firma posiada koncesję do wykonywania działalności gospodarczej związanej z ochroną osób i mienia. Firma zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych ochroniarzy, co pozwala na realizację różnego typu usług ochrony. Firma Ochrona24 współpracuje z firmami państwowymi i prywatnymi.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring gps pojazdów »

  W każdej firmie zajmującej się transportem czy to własnych wyrobów czy jako firma spedycyjna nieodzowne staje się posiadanie systemu do monitorowania i lokalizacji pojazdów. Jednym z najnowszych rozwiązań jest Navifleet innowacyjny system pokazujący położenie samochodu w czasie rzeczywistym. Jego koszt to od 1 zł. dziennie. Pozwala zaoszczędzić koszty paliwa i zoptymalizować logistykę w firmie.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka budynkowa »

  W ofercie firmy Art Cinema klienci znajdą sposobność wykonania inteligentnych elementów sterowania budynkami. Proponujemy dużą różnorodność usług, wśród których każdy klient odnajdzie właściwą dla siebie propozycję. Gwarantujemy fachowe doradztwo przy doborze konkretnych składowych systemu oraz odpowiednie złączenie ich w integralną całość. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, które jest najlepszym zapewnieniem dużej klasy proponowanych usług. Udostępniamy możliwość testowania wybranych systemów w naszym domu testowym.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.montersi.pl »

  W asortymencie przedsiębiorstwa Montersi. pl klienci odnajdą duży wybór artykułów powiązanych z ochroną domu oraz z jego wyposażeniem w inteligentne urządzenia. Naszym dużym atutem jest posiadanie na stanie większości towarów z naszej oferty, co zapewnia sposobność szybkiej realizacji wszystkich zamówień. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią doradzić wybór optymalnego urządzenia do określonych potrzeb. Ponadto w razie problemów z jakimkolwiek towarem, mogą Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Eurofocus »

  Sklep internetowy eurofocus. pl jest własnością łódzkiej firmy P. H. P. U. ASD Jolanta Cegielska. Począwszy od 2006 roku zajmujemy się oferowaniem elementów stosowanych do modułów wykrywających napad, włamanie albo pożar. Oferujemy także gotowe systemy telewizji przemysłowych. W razie problemów z wyborem urządzeń, zachęcamy do kontaktu z zatrudnionymi konsultantami poprzez maila lub telefonicznie. Wszystkie złożone w naszym sklepie zamówienia realizowane są szybko i bez zbędnej zwłoki. Oferowany towar jest najwyższej klasy.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Antena wimax »

  Na stronie Bestpartner. pl znajduje się oferta sprzedawcy urządzeń komunikacji internetowej. Firma ma swoją siedzibę w Opolu, prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego państwa. W asortymencie przedsiębiorstwo posiada między innymi przyłącza 5GHz, czy też panele GSM. W folderze produktów mieszczą się ponadto anteny przeznaczone do funkcjonowania z systemem technologicznym MIMO jak i NSTREME DUAL. Poza tym dostępne są też kable SFTP powleczone PE o odpowiednich kategoriach 5E oraz 6. Oferta przedsiębiorstwa wymierzona jest nade wszystko do firm zajmujących się produkowaniem i dystrybucją współczesnego sprzętu IT.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • SpeedGps.pl »

  Firma Speed sp. z o. o. zajmuje się instalacją urządzeń monitorowania GPS do lokalizacji samochodów. Usługa wycelowana jest nade wszystko do przedsiębiorstw transportowych, jakie muszą cały czas nadzorować lokalizację posiadanej floty samochodowej. Monitoring przeprowadzany jest w czasie rzeczywistym, firma dokonuje też instalacji dedykowanego oprogramowania komputerowego, jakie umożliwia podgląd na mapie dowolnego pojazdu. Czujniki instalowane przez firmę pozwalają również na kontrolę gospodarki paliwowej, bowiem współpracują z przepływomierzami paliwa, przez co zmniejsza się ryzyko nadużyć samochodów.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »