Strony związane z hasłem 'mieszkaniowe':

Sortuj po:

 • Profile zimnogięte »

  Firma specjalizująca się w projektowaniu obiektów o konstrukcji stalowej cienkościennej. W ofercie posiada autorski system hal stalowych. Jest to nowoczesny i bardzo konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ciągle jest udoskonalany w kontekście kolejnych realizacji obiektów budowlanych. Firma zajmuje się także obsługą inwestycji budowlanych. Główną ideą firmy jest, aby projekty były wykonane w możliwie najkrótszym czasie tj. w terminie ustalonym z inwestorem, kładąc nacisk na: rzetelność, stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań i ich optymalizację. Pozwala to zoptymalizować czas trwania całego procesu inwestycyjnego, a tym samym ograniczyć do minimum koszty inwestycji. Optymalizacja przeprowadzana jest bardzo szczegółowo i wnikliwie i opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych z wykorzystaniem niezbędnej ilość stali i żelbetu, potrzebnej dla zachowania formy i bezpieczeństwa obiektu.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Nie wiesz jaki kredyt hipoteczny wybrać, nie masz czasu na odwiedzanie banków czy biur doradztwa kredytowego. Odwiedź naszą stronę www, na której za darmo, w jednej chwili, będziesz mógł porównać ofertę kilkudziesięciu banków. Możesz wybrać ranking kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych czy kredytów z dopłatą w programie "rodzina na swoim" albo wybrać kredyty hipoteczne i pożyczki dostosowane do Twoich indywidualnych preferencji. Aby skorzystać z naszych narzędzi wystarczy, że podasz kwotę jakiej potrzebujesz, cel kredytowania oraz okres kredytowania. Do porównania oferty kilkudziesięciu banków nie musisz podawać żadnych danych, nawet maila. Wybierz najatrakcyjniejsze warunki i oszczędź swój czas i pieniądze.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polisarium.pl »

  Wszystkie osoby szukające niezbyt drogich ubezpieczeń muszą koniecznie odwiedzić tę witrynę WWW. Na witrynie znaleźć możemy ofertę firmy Polisarium – pośrednika w sprzedaży polis ubezpieczeniowych. Przedsiębiorstwo nie tylko może zaproponować swoim klientom najlepsze obecnie ubezpieczenia, ale również może zagwarantować nam szeroko rozumiane doradztwo w przypadku, gdy dojdzie do szkody. Na witrynie Polisarium znajdziemy obszerny poradnik na temat np. wyboru ubezpieczenia, zrywania umowy itd.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty na dowód bez zaświadczeń o dochodach »

  Niezależnie od tego, jaki masz plan i marzenia: nowe meble, nowy telewizor, samochód, remont, a może wycieczkę, zrealizujesz ją, sięgając po kredyt gotówkowy na dowód, bez zaświadczeń o dochodach, bez poręczycieli i zabezpieczeń, do tego z wysokim limitem do 150 000 zł bez zaświadczeń, czeka w dziale finansów – Kredyty Gotówkowe Bez Zaświadczeń, czyli kredyt na oświadczenie o dochodach. Składając wniosek przez Internet otrzymasz kredyt z niższa ratą. Osoby prowadzące działalność gospodarczą, małe i większe firmy, mogą wnioskować o ekspresowy kredyt gotówkowy dla firm czy linię kredytową (departament – Kredyty dla firm).

  Kredyty hipoteczne, mieszkaniowe na zakup nieruchomości, filia - Kredyty Mieszkaniowe, gdzie oferujemy z ponad 30 banków kredyty mieszkaniowe, hipoteczne z niskim oprocentowaniem, bez prowizji za udzielenie kredytu, przez telefon i internet, z bezpłatną pomoc przydzielonego doradcy. Wysoka kwota kredytu hipotecznego, do 110% wartości nieruchomości. Oferta specjalna na kredyt mieszkaniowy z dopłatą do odsetek 50% przez pierwsze 8 lat - rządowy program "Rodzina na swoim".

  Ekspresowy kredyt samochodowy bez żadnych zaświadczeń, kredyt na dowód, który można spłacać nawet do 10 lat do tego: ekspresowa decyzja kredytowa, bezpłatne rozpatrzenie wniosku kredytowego, bez ograniczeń wieku pojazdu. Dostępny również Leasing z uproszczoną procedurą, do 60 mc. Kalkulator kredytu samochodowego pomoże w obliczeniu wysokości rat kredytu przy założonym oprocentowaniu minimalnym. Kredyt samochodowy bez zaświadczeń otrzymasz w filii - Kredyty Samochodowe.

  Oferujemy również kredyty hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne, bezpłatne konta bankowe, lokaty, fundusze inwestycyjne, leasing oraz szereg porad i informacji z zakresu finansów.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt mieszkaniowy forum »

  Zagadnienia związane z kredytami zawsze wzbudzają wiele kontrowersji. Kierowani tym zainteresowaniem stworzyliśmy forum, na którym możecie przekazać innym swoją wiedzę oraz doświadczenia. Jednocześnie osoby poszukujące porady będą mogły znaleźć rozwiązanie swoich problemów. Przeglądając forum przeczytasz wiele porad, które wynikają z doświadczeń internautów. Ponadto uzyskasz szereg informacji dotyczących tematyki doradztwa finansowego oraz kont bankowych.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kraków Nowe Mieszkania - nowa5dzielnica.pl »

  „Nowa 5 Dzielnica” to osiedle położone w sąsiedztwie krakowskiego centrum biurowego. Oddajemy do dyspozycji mniejsze mieszkania oraz luksusowe apartamenty z przeszkleniami. Osiedle jest dobrze połączone z podstawową infrastrukturą społeczną, ogrodzone i monitorowane w systemie całodobowym. Dochodzi do tego miejsce parkingowe przy każdym mieszkaniu oraz wiele innych udoskonaleń dla mieszkańców.

  Data dodania: 29 11 2017 · szczegóły wpisu »