Strony związane z hasłem 'lodówki':

Sortuj po:

 • EuroEden.PL »

  Jeżeli właśnie szukasz sprzętu do swojego mieszkania lub domu to z przyjemnością zapraszamy Cię do poznania możliwości naszego sklepu internetowego. W jego bardzo bogatej ofercie, wśród ponad dwudziestu tysięcy produktów, każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie. Mamy wiele urządzeń do kuchni takich jak lodówki, zamrażarki, kuchnie, piekarniki i zmywarki do naczyń. Są też wentylatory, klimatyzatory, grzejniki, odkurzacze, nawilżacze i oczyszczacze powietrza. Są też telewizory, sprzęt audio, kina domowe i zestawy głośnikowe. Znajdują się również zabawki dla dzieci oraz gry na komputer i konsole. Wszystkie oferowane urządzenia posiadają gwarancję producenta. Każde zamówienie jest realizowane szybko i terminowo.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • DobreLodowkiChlodziarki.pl - wszystko o lodówkach i chłodziarkach »

  Serwis DobreLodowkiChlodziarki.pl zadedykowany jest lodówkom i chłodziarkom osiągalnym na naszym rynku.
  DobreLodowkiChlodziarki.pl to rozległy zakres informacji obejmującej lodówki i chłodziarki, zarówno wolnostojące, do zabudowy jak i side-by-side. Odnajdziecie tu między innymi: opisy lodówek i chłodziarek, opinie użytkowników, informacje o lodówkach i chłodziarkach, dane techniczne oraz co niemiara innych pożytecznych danych.

  Pośród opisywanych w serwisie producentów lodówek i chłodziarek wyszukacie Państwo między innymi: Bosch, AEG, Electrolux, Samsung i wiele innych.

  Serwis gwarantuje wyszukiwanie informacji dotyczących lodówek i chłodziarek wg najistotniejszych kryteriów: klasy energetycznej lodówek, pojemności, wysokości, typu czy koloru. Dzięki temu bez trudu odnajdziecie Państwo informacje dotyczące interesującej was lodówki lub chłodziarki.

  W serwisie znajdziecie Państwo treści:
  - dedykowane poszczególnym producentom, obejmujące krótką wiedzę dotyczącą samego producenta oraz listę artykułów danej marki,
  - opisujące rzeczowe rodzaje lodówek i chłodziarek, gdzie znajdziecie Państwo dokładny opis artykułu, wszystkie niezbędne dane techniczne oraz zdjęcia,
  - przydatne informacje, które pomogą w wyborze i korzystaniu lodówki lub chłodziarki.

  Dzięki tak przestronnej zawartości dotyczącej przedstawianego tematu serwis pomaga Państwu w zaznajomieniu się z danymi indywidualnych produktów, które mogą wesprzeć w przyszłości w doborach zakupowych.

  DobreLodowkiChlodziarki.pl to Twoje źródło wiadomości o lodówkach i chłodziarkach.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »