Strony związane z hasłem 'lodówek':

Sortuj po:

 • Śmiecio - wywóz śmieci, gruzu, mebli, Gdańsk, Gdynia »

  Śmiecio zajmuje się wywozem odpadów na żądanie. Proponujemy wywóz odpadów z Twojego domu lub firmy, włączając w to biura, sklepy, składy, budowy i inne. Zajmujemy się odpadami, które nie mieszczą się w koszu na śmieci i innymi, których inne firmy zwykle nie chcą zabierać. Zapewniamy, że Twoje śmieci zostaną poddane recyklingowi, wywiezione w odpowiednie miejsce na wysypisko lub przekazane organizacjom charytatywnym jeśli będzie taka szansa. Nasze usługi to doskonałe wyjście dla osób i firm, które mają kłopot z dużymi, trudnymi do zagospodarowania odpadami. Wywieziemy stary sprzęt agd - lodówki, pralki, kuchenki, stare meble, materace, dywany, gruz, odpady poremontowe. Dojeżdżamy na miejsce w godzinach wyznaczonych przez klienta i sami wykonujemy załadunek.
  Oferujemy wywóz i recykling śmieci Gdańsk, Gdynia i okolice Trójmiasta. Jak również wywóz gruzu i worki na gruz, Gdańsk, Gdynia.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Części zamienne AGD »

  Przedsiębiorstwo north. pl jest sklepem internetowym, który w swojej ofercie posiada szeroki asortyment nowych elementów do gospodarczych sprzętów RTV oraz AGD. Ponadto na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo szereg ciekawych informacji oraz filmów szkoleniowych, które pomogą klientom w samodzielnym zrealizowaniu nieskomplikowanych reparacji, bez potrzeby wzywania fachowca. Funkcjonujemy na rynku od 2007 roku i od wtedy ciągle powiększamy ofertę o nowe modele części a także o nowe firmy, co sprawia, że większość części jest dostępna od razu.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • DobreLodowkiChlodziarki.pl - wszystko o lodówkach i chłodziarkach »

  Serwis DobreLodowkiChlodziarki.pl zadedykowany jest lodówkom i chłodziarkom osiągalnym na naszym rynku.
  DobreLodowkiChlodziarki.pl to rozległy zakres informacji obejmującej lodówki i chłodziarki, zarówno wolnostojące, do zabudowy jak i side-by-side. Odnajdziecie tu między innymi: opisy lodówek i chłodziarek, opinie użytkowników, informacje o lodówkach i chłodziarkach, dane techniczne oraz co niemiara innych pożytecznych danych.

  Pośród opisywanych w serwisie producentów lodówek i chłodziarek wyszukacie Państwo między innymi: Bosch, AEG, Electrolux, Samsung i wiele innych.

  Serwis gwarantuje wyszukiwanie informacji dotyczących lodówek i chłodziarek wg najistotniejszych kryteriów: klasy energetycznej lodówek, pojemności, wysokości, typu czy koloru. Dzięki temu bez trudu odnajdziecie Państwo informacje dotyczące interesującej was lodówki lub chłodziarki.

  W serwisie znajdziecie Państwo treści:
  - dedykowane poszczególnym producentom, obejmujące krótką wiedzę dotyczącą samego producenta oraz listę artykułów danej marki,
  - opisujące rzeczowe rodzaje lodówek i chłodziarek, gdzie znajdziecie Państwo dokładny opis artykułu, wszystkie niezbędne dane techniczne oraz zdjęcia,
  - przydatne informacje, które pomogą w wyborze i korzystaniu lodówki lub chłodziarki.

  Dzięki tak przestronnej zawartości dotyczącej przedstawianego tematu serwis pomaga Państwu w zaznajomieniu się z danymi indywidualnych produktów, które mogą wesprzeć w przyszłości w doborach zakupowych.

  DobreLodowkiChlodziarki.pl to Twoje źródło wiadomości o lodówkach i chłodziarkach.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • TMS Serwis »

  Pragniemy zachęcić do przyjrzenia się z bliska usługom, które świadczymy jako profesjonalny serwis AGD w Warszawie. Zapewniamy ze swojej strony, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sposób skuteczny i sprawny możemy uporać się z każdą naprawą. Na łamach naszej strony czekają na ciebie szczegółowe informacje na temat zakresu działań, dzięki czemu dowiesz się błyskawicznie, że decyzja o skorzystaniu z naszych usług będzie dobrym wyborem.

  Data dodania: 05 07 2018 · szczegóły wpisu »