Strony związane z hasłem 'kursy':

Sortuj po:

 • AVENHANSEN - Kursy Kraków, szkolenia Warszawa »

  Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie, Kraków Twoje miasto, to najlepszym organizatorem jest firma AVENHANSEN. Tylko u nas możesz liczyć na w pełni profesjonalne kursy. Szkolenia organizowane przez AVENHANSEN to miedzy innymi szkolenia z marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, umiejętności osobistych, a także szkolenia kadr. Nasi doświadczeni trenerzy zapewniają najwyższy poziom merytoryczny przeprowadzanych zajęć. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób jesteś w stanie nabyć nowych umiejętności, które pozwolą Ci ponownie odnaleźć się w świecie biznesu i czerpać z tego dodatkowe korzyści.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Lublin »

  Szkolimy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy – szkolenia BHP Lublin i Warszawa. Szkolimy zgodnie z wymogami prawa – okresowe szkolenia bhp pracowników. Zgodnie z art. 2373 § 2 pracodawca jest obowiązany zapewnić przeszkolenie pracownika w zakresie bhp przed dopuszczeniem go do pracy oraz prowadzenie okresowych szkoleń w tym zakresie. Szkolenia te odbywają się w czasie pracy i na koszt pracodawcy. Szkoleniom tym podlegają wszyscy zatrudnieni pracownicy bez względu na rodzaj i ciężkość wykonywanej pracy, w tym również osoby zatrudnione na podstawie umów prawa cywilnego itd. Pracownicy zatrudnieni w celu przy uczenia do wykonywania określonej pracy, praktykanci - studenci. Pracodawcy nie wolno dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada on wymaganych potrzebnych na danym stanowisku kwalifikacji lub potrzebnych niezbędnych umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Pierwsza pomoc Lublin - Zapraszamy do naszego serwisu www.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Znajomość angielskiego może się przydać
  Aktualnie w większości ogłoszeń o pracę pośród wymagań stawianych kandydatom jest znajomość języka obcego. Najczęściej tym wymaganym językiem jest hiszpański. Z czego to wynika? W dużej mierze z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i tym samym otwarcia granic. Nasze kontakty z Wielką Brytanią jako krajem unijnym są coraz lepsze, coraz większa ilość ludzi wyjeżdża za pracą na wyspy. Coraz częściej też można natknąć się na ogłoszenia firm, w których pracuje się w międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest konieczny do codziennej komunikacji. Dlatego też angielskiego uczy się dziś od najmłodszych - przedszkolnych lat. Poniektórzy opiekunowie nawet inwestują już w swoje pociechy w wieku niemowlęcym: coraz częściej można natknąć się na oferty nauki języka angielskiego niemowląt. Nieraz angielski nie jest w oczach pracodawcy jakimś szczególnym atutem, ale warunkiem koniecznym. Niektórzy wymagają także znajomości drugiego języka obcego - rzecz jasna zależy to od rodzaju wykonywanej pracy.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs walut »

  Wiele osób inwestuje na giełdzie, lecz tylko specjaliści potrafią zarobić naprawdę duże pieniądze. Jest też inwestycja w waluty. Kupujemy po cenie rynkowej i czekamy aż nastąpi wzrost wtedy sprzedajemy. Tylko, kto będzie wiedział, kiedy sprzedać?. Niewielu, nasza strona internetowa, gdzie znajdują się kursy walut ma w swojej ofercie prognozę. Możesz znaleźć takie waluty jak dolar, euro, frank czy funt. Prognoza jest na okres 30 dni i stanowi podpowiedź do inwestowania.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego w Białymstoku »

  Mobile English zaprasza na stronę szkoły językowe w Białymstoku. Na stronie znajdą Państwo naszą ofertę kursów językowych zarówno biznesowych, jak i przygotowawczych do egzaminów. Uczymy na wszystkich poziomach i z dojazdem. To nasi lektorzy dotrą do Ciebie!Elastyczne zajęcia dla zapracowanych i kursy intensywne dla tych, którzy nie chcą czekać. Organizujemy potrzebne materiały i dobieramy idealnego lektora, dlatego warto uczyć się z mobile ENGLISH. Na stronie znajdą Państwo ofertę kursów wraz z cennikiem oraz kontakt do wszystkich oddziałów.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy BHP Warszawa »

  Jeśli powierzysz nam obsługę swojej firmy możesz liczyć na sporządzanie analiz stopnia spełnienia przez firmę wymagań prawnych i zasad w zakresie bezpieczeństwa, higieny i warunków pracy oraz ochrony przeciwpożarowej lub wykonanie dla Ciebie całej dokumentacji dotyczącej powyższych warunków jeśli dopiero zakładasz własną działalność. Obsługa BHP Warszawa - w ramach naszych działań proponujemy opracowanie dokumentacji firmy, przygotowanie dokumentów dotyczących oceny ryzyka zawodowego, opracowanie stanowiskowych instrukcji i regulaminu pracy, szczegółowe wytyczne dotyczące minimalnych wymagań maszyn i urządzeń, opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Zatroszczymy się w sposób zindywidualizowany Twoimi pracownikami – przeprowadzimy kontrole warunków pracy, przestrzegania zasad i przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych, nawiążemy współpracę ze służbą zdrowia w zakresie profilaktyki zdrowotnej i badań okresowych - szkolenia okresowe BHP Warszawa, po dokładnej analizie stanu bhp zaproponujemy przedsięwzięcia organizacyjne i techniczne mające na celu poprawę warunków pracy i minimalizowanie zagrożenia dla pracowników, doradzimy najwłaściwszy dobór środków ochrony, opracujemy zasady dotyczące wykorzystania i przydziału środków ochrony indywidualnej, odzieży ochronnej, środków czystości, posiłków i napojów.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Pływania Lublin »

  Szkoła nurkowania Lublin – organizuje obozy pływackie oraz płetwonurkowe na jeziorach a dla bardziej zaawansowanych pływaków i nurków nad morzem. Nasz profesjonalny instruktor (30 lat doświadczenia) zabezpiecza całą wyprawę z nim możesz czuć się bezpiecznie i być pewnym że zorganizowane pływanie będzie atrakcyjne i nabierzesz doświadczenia. Polecimy Ci również fachową literaturę - Nurkowanie Lublin - oraz doradzimy przy zakupie sprzętu nurkowego. Szkolimy pływać i nurkować osoby w każdym przedziale wiekowym. Prowadzimy szkołę pływania dla dzieci Lublin. Doskonalimy umiejętności pływackie młodzieży. Nauczymy pływać również dorosłych oraz dostarczymy rozrywki w formie rekreacyjnego pływania dla poprawienia sylwetki i ogólnego zdrowia psychicznego i fizycznego. Woda to relaks i odprężenie. Wiedz, że na naukę pływania nigdy nie jest za późno – nie wstydź się więc i przyjdź na nasze zajęcia.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Latin Dance Studio - Szkoła Tańca Poznań »

  Latin Dance Studio to, działająca od 2008 roku, szkoła tańca znajdująca się w centrum Poznania. Swoim zasięgiem obejmuje także inne wielkopolskie miasta tj. Kościan, Środa Wielkopolska, Gniezno, gdzie również organizowane są regularne kursy tańca poznań. W szkole główny nacisk kładzie się na tańce latynoamerykańskie, a w szczególności na salsa poznań. W ofercie znajdują się także kursy tańca towarzyskiego typu Bachata, Reggaeton, oraz Taniec Brzucha czy Bollywood Dance, Modern Jazz i Hip-Hop Dance. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w miłej i przyjaznej atmosferze. Osoby planujące stanąć na ślubnym kobiercu także znajdą coś dla siebie np. naukę tańca weselnego, prowadzony na zajęciach indywidualnych, gdzie instruktorzy nauczą przyszłą parę młodą profesjonalnej choreografii. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom w szkole honorowane są karty Multi Sport, FitFlex, Ok. -Systems oraz Profit. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci konin, szkoła językowa konin »

  Szkoła językowa Leader School Konin ma w swojej ofercie naukę języka angielskiego w Koninie, angielski dla dzieci, język hiszpański, język niemiecki, wynajem pomieszczeń wykładowych w koninie, kursy językowe. Nauka języka angielskiego jest skuteczna ponieważ zatrudniamy nejlepszych lektorów w mieście. Angielski dla dzieci to połączenie nauki z zabawą co przynosi jeszcze lepsze efekty w nauce. Język hiszpański jest drugim językiem na świecie w międzynarodowej wymianie informacji oraz trzecim w gospodarce dlatego coraz cześciej uczniowie wybierają język hiszpański. W naszej ofercie proponujemy także wynajem sal szkoleniowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu kursów językowych oraz zajęć dla dzieci i ich rodziców dobrze znamy potrzeby naszych klientów. Szkoła językowa w Koninie, zaprasza Cie na darmową lekcję pokazową.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Asekor - Szkolenia BHP przez internet »

  Zapraszamy na kursy bhp. Firma Asekor oferuje szkolenia z zakresu bhp, ppoż, pierwszej pomocy. Prowadzi usługi haccp, ppoż, z zakresu ochrony środowiska. E-learning, czyli szkolenia bhp przez internet. Samokształcenie kierowane. Ucz się w domu. Oszczędzaj pieniądze oraz czas.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »