Strony związane z hasłem 'kursy':

Sortuj po:

 • AVENHANSEN - Kursy Kraków, szkolenia Warszawa »

  Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie, Kraków Twoje miasto, to najlepszym organizatorem jest firma AVENHANSEN. Tylko u nas możesz liczyć na w pełni profesjonalne kursy. Szkolenia organizowane przez AVENHANSEN to miedzy innymi szkolenia z marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, umiejętności osobistych, a także szkolenia kadr. Nasi doświadczeni trenerzy zapewniają najwyższy poziom merytoryczny przeprowadzanych zajęć. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób jesteś w stanie nabyć nowych umiejętności, które pozwolą Ci ponownie odnaleźć się w świecie biznesu i czerpać z tego dodatkowe korzyści.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Znajomość angielskiego może się przydać
  Aktualnie w większości ogłoszeń o pracę pośród wymagań stawianych kandydatom jest znajomość języka obcego. Najczęściej tym wymaganym językiem jest hiszpański. Z czego to wynika? W dużej mierze z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i tym samym otwarcia granic. Nasze kontakty z Wielką Brytanią jako krajem unijnym są coraz lepsze, coraz większa ilość ludzi wyjeżdża za pracą na wyspy. Coraz częściej też można natknąć się na ogłoszenia firm, w których pracuje się w międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest konieczny do codziennej komunikacji. Dlatego też angielskiego uczy się dziś od najmłodszych - przedszkolnych lat. Poniektórzy opiekunowie nawet inwestują już w swoje pociechy w wieku niemowlęcym: coraz częściej można natknąć się na oferty nauki języka angielskiego niemowląt. Nieraz angielski nie jest w oczach pracodawcy jakimś szczególnym atutem, ale warunkiem koniecznym. Niektórzy wymagają także znajomości drugiego języka obcego - rzecz jasna zależy to od rodzaju wykonywanej pracy.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • BHP Lublin »

  Szkolimy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy – szkolenia BHP Lublin i Warszawa. Szkolimy zgodnie z wymogami prawa – okresowe szkolenia bhp pracowników. Zgodnie z art. 2373 § 2 pracodawca jest obowiązany zapewnić przeszkolenie pracownika w zakresie bhp przed dopuszczeniem go do pracy oraz prowadzenie okresowych szkoleń w tym zakresie. Szkolenia te odbywają się w czasie pracy i na koszt pracodawcy. Szkoleniom tym podlegają wszyscy zatrudnieni pracownicy bez względu na rodzaj i ciężkość wykonywanej pracy, w tym również osoby zatrudnione na podstawie umów prawa cywilnego itd. Pracownicy zatrudnieni w celu przy uczenia do wykonywania określonej pracy, praktykanci - studenci. Pracodawcy nie wolno dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada on wymaganych potrzebnych na danym stanowisku kwalifikacji lub potrzebnych niezbędnych umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Pierwsza pomoc Lublin - Zapraszamy do naszego serwisu www.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Latin Dance Studio - Szkoła Tańca Poznań »

  Latin Dance Studio to, działająca od 2008 roku, szkoła tańca znajdująca się w centrum Poznania. Swoim zasięgiem obejmuje także inne wielkopolskie miasta tj. Kościan, Środa Wielkopolska, Gniezno, gdzie również organizowane są regularne kursy tańca poznań. W szkole główny nacisk kładzie się na tańce latynoamerykańskie, a w szczególności na salsa poznań. W ofercie znajdują się także kursy tańca towarzyskiego typu Bachata, Reggaeton, oraz Taniec Brzucha czy Bollywood Dance, Modern Jazz i Hip-Hop Dance. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w miłej i przyjaznej atmosferze. Osoby planujące stanąć na ślubnym kobiercu także znajdą coś dla siebie np. naukę tańca weselnego, prowadzony na zajęciach indywidualnych, gdzie instruktorzy nauczą przyszłą parę młodą profesjonalnej choreografii. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom w szkole honorowane są karty Multi Sport, FitFlex, Ok. -Systems oraz Profit. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs walut »

  Wiele osób inwestuje na giełdzie, lecz tylko specjaliści potrafią zarobić naprawdę duże pieniądze. Jest też inwestycja w waluty. Kupujemy po cenie rynkowej i czekamy aż nastąpi wzrost wtedy sprzedajemy. Tylko, kto będzie wiedział, kiedy sprzedać?. Niewielu, nasza strona internetowa, gdzie znajdują się kursy walut ma w swojej ofercie prognozę. Możesz znaleźć takie waluty jak dolar, euro, frank czy funt. Prognoza jest na okres 30 dni i stanowi podpowiedź do inwestowania.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy BHP Warszawa »

  Jeśli powierzysz nam obsługę swojej firmy możesz liczyć na sporządzanie analiz stopnia spełnienia przez firmę wymagań prawnych i zasad w zakresie bezpieczeństwa, higieny i warunków pracy oraz ochrony przeciwpożarowej lub wykonanie dla Ciebie całej dokumentacji dotyczącej powyższych warunków jeśli dopiero zakładasz własną działalność. Obsługa BHP Warszawa - w ramach naszych działań proponujemy opracowanie dokumentacji firmy, przygotowanie dokumentów dotyczących oceny ryzyka zawodowego, opracowanie stanowiskowych instrukcji i regulaminu pracy, szczegółowe wytyczne dotyczące minimalnych wymagań maszyn i urządzeń, opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Zatroszczymy się w sposób zindywidualizowany Twoimi pracownikami – przeprowadzimy kontrole warunków pracy, przestrzegania zasad i przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych, nawiążemy współpracę ze służbą zdrowia w zakresie profilaktyki zdrowotnej i badań okresowych - szkolenia okresowe BHP Warszawa, po dokładnej analizie stanu bhp zaproponujemy przedsięwzięcia organizacyjne i techniczne mające na celu poprawę warunków pracy i minimalizowanie zagrożenia dla pracowników, doradzimy najwłaściwszy dobór środków ochrony, opracujemy zasady dotyczące wykorzystania i przydziału środków ochrony indywidualnej, odzieży ochronnej, środków czystości, posiłków i napojów.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Radarowa »

  Jeżeli są Państwo zainteresowani zrobieniem prawa jazdy kategorii A lub B, to Warszawska Szkoła Kierowców OLKA będzie doskonałym miejscem do nauki. Zdobyte u nas umiejętności umożliwiają uczestnikom nie tylko sprawnie zdać egzamin, ale uczą także prawidłowego reakcje podczas różnorodnych zdarzeń na drodze. Lekcje nadzorowane są przez młodych instruktorów o dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Prowadzimy lekcje nauki jazdy w języku polski, angielskim a także rosyjskim. Mamy trzy oddziały w stolicy oraz jeden w Pruszkowie.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • MultiKulti Szkoła Języków Obcych - Ostrów Wielkopolski »

  Zapraszamy do naszej Szkoły! Przeczytaj dlaczego warto się u nas uczyć.

  Wierzymy, że największą wartością, jaką może zaoferować szkoła językowa jest kadra profesjonalnie przygotowanych lektorów. W MultiKulti dobrze się znamy i lubimy, a wspólna praca bardzo nas cieszy. Chociaż jesteśmy zespołem młodych nauczycieli, każdy z nas posiada niezbędne przygotowanie pedagogiczne i lata doświadczenia w pracy z grupami na każdym poziomie zaawansowania.

  Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i staramy się połączyć tradycyjne metody nauczania z najnowszymi trendami w dydaktyce. Dlatego w MultiKulti nasze zajęcia z podręcznikiem i tablicą przeplatamy z pracą na tabletach. Aby zobaczyć, jak szybko i przyjemnie język wchodzi dzięki temu do głowy, zapraszamy do naszej szkoły!

  Jeśli chcesz się uczyć z rówieśnikami, masz gwarancję małych, od 4- do 6-osobowych grup i maksymalnie dużej uwagi nauczyciela. Jeśli bardziej odpowiada Ci tryb nauki solo, zajrzyj do zakładki "Kursy indywidualne". A może chcesz się uczyć z przyjacielem? Mamy coś dla każdego.

  Poświęcamy uczniom czas nie tylko na lekcji. Z początkiem roku szkolnego udostępnimy kalendarz naszych bezpłatnych konsultacji. Wytłumaczymy Ci każde, nawet najbardziej zawiłe zagadnienie gramatyczne, rozwiążemy Twoje kłopoty z pisaniem, zaradzimy też na problemy z wymową.

  Ważne: nawet jeśli nie będziesz jeszcze naszym słuchaczem, a będziesz miał pytania językowe ze szkoły czy z pracy, możesz przyjść na nasze konsultacje.

  Za kurs możesz zapłacić w dogodnych ratach, a dla stałych słuchaczy mamy specjalne rabaty. Zyskujesz także wtedy, kiedy na kurs przyprowadzisz siostrę, brata, przyjaciółkę czy kuzyna. Będziecie się uczyć w sprawdzonym towarzystwie, czekają na Was też upominki i mniejsza cena.

  Przygotowujemy do egzaminów i certyfikatów, a każdy kurs kończy się uzyskaniem dyplomu naszej szkoły. Oceniamy Cię na podstawie Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, co oznacza, że uzyskane stopnie są uniwersalne i można je porównać z doświadczeniem Twoich koleżanek i kolegów z całego kontynentu!

  Zachęcamy naszych Słuchaczy do korzystania z MultiPółki - biblioteki pełnej najnowszych książek i czasopism. Tylko u nas znajdziesz przepiękne książki angielskiego wydawcy Usborne. Wszystko dla Ciebie!

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja konferencji naukowych »

  Syskonf. pl to oprogramowanie typu SaaS (software as a Service) do elektronicznej rejestracji i obsługi osób biorących udział w konferencjach czy kongresach naukowych. System doskonale nadaje się też do obsługi zjazdów, seminariów, wyjazdów incentive, sympozjów, szkoleń, zlotów i innych eventów wymagających uprzedniej rejestracji uczestników. Syskonf umożliwia szybkie i łatwe rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń od uczestników dzięki formularzowi on-line, który może być dowolnie skonfigurowany.
  Poza formularzem organizator otrzymuje bezpłatną stronę internetową swojego wydarzenia, którą może samodzielnie edytować i do której może dowiązać własną domenę. Inna możliwością jest wykorzystanie samego formularza zgłoszeniowego na swojej, już wcześniej przygotowanej stronie WWW.
  Poprzez panel admina organizator w każdej chwili ma dostęp do bazy danych zarejestrowanych gości. Administrator może też zarządzać zapisami na wykłady/warsztaty, gromadzić abstrakty i przydzielać im recenzentów, zarządzać zakwaterowaniem uczestników w hotelach, oferować dodatkowe atrakcje i opcje, rozliczać płatności, wystawiać faktury VAT oraz drukować certyfikaty uczestnictwa. Syskonf. pl systematyzuje pracę organizatorów i pozwala pomyłek wynikających z ludzkich błędów. Ma to szczególne znacznie podczas organizacji konferencji naukowych, które cieszą się duża frekwencją.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mennica Złota - złoto kolekcjonerskie »

  Mennica Złota to strona znanej spółki Inwestycje Alternatywne Profit. W swojej działalności firma oferuje sprzedaż oraz skup metali oraz kamieni szlachetnych. Podstawowym celem otwartej działalności jest zaoferowanie opłacalnych form inwestowania w kamienie szlachetne. Klienci korzystający ze sklepu dostają do dyspozycji produkty najlepszych mennic świata, które ze względu na wysoką wartość transakcji są wysoko ubezpieczone. Do dyspozycji pozostaje pomoc specjalistów, którzy zajmują się inwestowaniem w złoto i kamienie szlachetne.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »