Strony związane z hasłem 'kurs prawa jazdy':

Sortuj po:

 • VIP Nauka Jazdy Zgorzelec - Ośrodek Szkolenia Kierowców »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców VIP - Nauka Jazdy w Zgorzelcu

  Ośrodek Szkolenia Kierowców VIP rozpoczął swoją działalność w lutym 2010r., jednakże data ta nie oznacza rozpoczęcia Naszej „przygody" z kształceniem kierowców.

  Doświadczenia zdobywaliśmy pracując jako instruktorzy od wielu lat, co pozwala na dostosowanie toku nauczania do indywidualnych predyspozycji i potrzeb każdego kursanta.

  Szkolenie kierowców jest naszą pasją. Staramy się ciągle zdobywać nowe wiadomości i umiejętności oraz doskonalić już posiadane, przekazując je Naszym Kursantom.

  OSK VIP stawia sobie za cel wyszkolenie kierowców w zakresie:
  przepisów ruchu drogowego
  bezpiecznej jazdy w ruchu drogowym
  techniki kierowania pojazdem

  Prowadzimy kursy na kategorie prawa jazdy: A, A1, B, B+E, C, C+E, D. Prowadzimy kursy podstawowe, doszkalające i uzupełniające. Szczegóły oferty na naszej stronie www. Konkurencyjne ceny. Dogodne raty. Zobacz na jakich pojazdach szkolimy, przeczytaj opinie o naszym Ośrdku Szkolenia Kierowców.
  Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Moto-Drom.pl »

  Jeżeli szukasz profesjonalnej szkoły zapewniającej kurs prawa jazdy, świetnie trafiłeś! Jesteśmy jedną z najpopularniejszychłódzkich szkół, proponującą usługi na najlepszym poziomie. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych kursantów, oferując im bardzo sprzyjające terminy zajęć. Zajęcia prowadzimy 7 dni w tygodniu w godzinach od 7 do 22 - każdy kursant bez problemu znajdzie najbardziej sprzyjający mu termin. Od początku naszej pracy kierujemy się takim mottem: solidność i profesjonalizm. Dzięki naszej wiedzy oraz ogromnemu doświadczeniu, masz okazję zdać prawo jazdy szybko i bezproblemowo! Proponujemy niezwykle korzystne ceny. Zapraszamy już dziś!

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »