Strony związane z hasłem 'księgowość':

Sortuj po:

« poprzednia strona · 2
 • Księgowość dla firmy - ING »

  Rozległa oferta usług rachunkowych to profil funkcjonowania firmy ING Księgowość. Nowoczesne podejście firmy do obsługi klientów, głównie za pomocą serwisu internetowego, pozwoliło firmie natychmiast zyskać wielką liczbę zadowolonych klientów. Dzięki świadczeniom oferowanym przez portal internetowy interesanci mogą w każdym miejscu o każdej porze mieć dostęp do dokumentów rachunkowych. Firma oczywiście zapewnia też usługi księgowego, jaki znakomicie zna się na rzeczy. Niemniej jednak interesanci dużo kwestii mogą uregulować sami, bądź też samodzielnie mogą generować różnorodne zestawienia.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jesiołowscy - biuro rachunkowe Kraków »

  Przedsiębiorstwo A. M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o. o. świadczy świadczenia z zakresu rachunkowości. Klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc z zakresu kadr, płac oraz księgowości. Proponujemy atrakcyjne stawki świadczeń, które dostosowujemy do stopnia zawiłości a także liczby dawanych do rozrachunków dokumentów. Nasza działalność jest ubezpieczona, co zapewnia klientowi komfort podczas korzystania z naszej pomocy. Oferujemy kontrahentom możliwość odbierania dokumentów z umówionej lokalizacji. Nabyte wieloletnie doświadczenie a także wypracowana wiedza gwarantują doskonałą jakość oferowanych przez nas świadczeń.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profais - księgowość »

  Księgowa obsługa działalności z kapitałem pochodzącym z kraju lub zza granicy to główna oferta biura Profais. Biuro posiada dziesięcioletnie doświadczenie, systematycznie też uczestniczy w kursach dotyczących przepisów podatkowych, będąc na bieżąco ze wszelkimi zmianami. Klienci dzięki innowacyjnym rozwiązaniom IT mogą mieć wgląd do własnych danych rachunkowych w wybranej chwili bez względu na to, w jakim obecnie się znajdują. Firma rachunkowa świadczy też różnorodne usługi dla klientów prywatnych, w tym chociażby z zakresu zwrotów podatku oraz zasiłku dla osób pracujących za granicą.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Odkąd jest Infakt księgowość jeszcze nigdy nie była tak prosta. Nie musisz się znać na obliczaniu podatku dochodowego od zysku netto, nie musisz rozróżniać pojęć VAT należny i naliczony, wystarczy, że skorzystać z oprogramowania do księgowości, jakie dostarcza Infakt. Szczegółów szukaj na stronie.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Frux.co - firmy księgowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Frux zapewnia klientom obsługę między innymi ksiąg przychodów i rozchodów, czy też ksiąg handlowych. Biuro wykonuje rzetelne prace kadrowo-płacowe. Firma cechuje się elastycznością swojego działania dopasowując kształt oraz zasady współpracy do specyfiki obszaru funkcjonowania danej firmy. W ramach usług projektowych petenci mogą liczyć na przykład na odnajdywanie źródeł finansowania. Klienci mogą także zwrócić się do biura o wsparcie w sprawie przyszykowania projektów współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej. Biuro rachunkowe posiada swoją siedzibę główną w Warszawie.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe NETAX »

  Biuro Rachunkowe NETAX oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie usług finansowo–księgowych oraz kadrowo–płacowych, takich jak:
  • Doradztwo i kompleksowa pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej
  • Doradztwo w zakresie podatków
  • Pełna księgowość
  • Księgi przychodów i rozchodów
  • Ewidencja ryczałtu
  • Kadry i płace
  • Reprezentowanie interesów Klienta w Urzędzie Skarbowym i ZUS
  • Udział w imieniu Klienta w kontrolach US, ZUS, PIP

  Naszą markę budujemy w oparciu o wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz indywidualne i elastyczne podejście do oczekiwań naszych Klientów. Ich potrzeby, komunikatywność i wspólne dążenie do zapewnienia wieloletniej współpracy i we wzajemnych relacjach stanowią dla nas podstawę działania. Doświadczenie i zaangażowanie naszego biura oraz kontrahentów to podstawa sukcesu.

  Współpraca z Biurem Rachunkowym NETAX daje Państwu:

  • Jakość i bezpieczeństwo
  • Skuteczność
  • Terminowość
  • Wygodę
  • Zespołowość i partnerskie relacje
  • Etykę

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marek Wcisło Biuro Usług Księgowych i Doradztwa Podatkowego Kraków »

  Usługi księgowe i doradztwo podatkowe Marka Wcisło wyróżnia wysoki poziom i rzetelność. Przez wiele lat działalności na rynku usług księgowych zdobył on bogate doświadczenie. Zajmuje się on obsługą dużej ilości podmiotów o różnej formie organizacyjnej i bierze on udział w szkoleniach organizowanych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Obszar jego działalności obejmuje m. in. prowadzenie Ksiąg Handlowych i Podatkowych, rozliczanie ryczałtu, zeznania roczne. Ponadto zajmuje się on rozliczeniami z ZUS, GUS, VAT. Przedmiotem jego działalności są także kadry i płace.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • E-pok - księgowość spółek »

  Misją funkcjonowania przedsiębiorstwa E-pok jest maksymalne polepszenie obsługi firm w ich codziennym funkcjonowaniu. Nasi fachowcy udzielają klientom pomocy na etapie rozpoczynania biznesu, podejmowania decyzji o wyborze optymalnej rodzaju opodatkowania oraz decyzji w sprawie podatku VAT. Dzięki nam tworzenie przedsiębiorstwa będzie łatwe, przejrzyste oraz niemęczące. Nasza firma cechuje się doskonałą obsługą, terminowością, możliwość dostosowania działań, doskonałą komunikacją oraz bogatą wiedzą merytoryczną.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Anglii - Financialrepublic »

  Organizacja financialrepublic. org. uk pomoże Państwu w załatwieniu koniecznych formalności powiązanych z rejestracją spółki w Anglii. Prowadzimy również wszechstronne usługi z tematu rozliczania fiskalnego oraz rachunkowego istniejącej firmy. Jesteśmy polskim biurem rachunkowym zlokalizowanym w Londynie. Oferujemy także świadczenia doradztwa podatkowego, dzięki którym klienci są w stanie zaoszczędzić w pełni legalny sposób konkretne sumy pieniędzy. Duże doświadczenie w prowadzeniu działalności pozwala nam na świadczenie świadczeń idealnie dostosowanych do potrzeb klientów.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dex Biuro Rachunkowe w Nysie »

  Biuro Rachunkowe Dex, które znajduje się w Nysie oferuje kompleksowe usługi księgowe dla małych, średnich i dużych firm. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rachunkowej i kadrowej przedsiębiorstw. Do naszych usług przede wszystkim należy prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji do celów podatku VAT, prowadzenie spraw kadrowych, płacowych oraz pełna obsługa w zakresie ZUS. Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo, posiadamy licencję Min. Finansów oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Oferujemy usługi doradcze z zakresu organizacji i prowadzenia firmy. Ceny naszych usług negocjujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj działalności, ilość dokumentów księgowych w miesiącu oraz zakres prac dodatkowych. Czas i termin spotkań dostosujemy do Twoich potrzeb. Pełna oferta naszych usług znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2