Strony związane z hasłem 'klinika':

Sortuj po:

 • Gabinet Stomatologiczny Warszawa »

  ANIDENT Warszawa Ursynów to niepubliczna klinika implantologiczno-protetyczna. Naszą specjalnością są implanty zębów. Wszczepiamy tylko implanty sprawdzonych producentów, liderów w implantologii system implanty 3i oraz Implants Diffusion International. Implanty w naszym centrum wprowadza specjalista chirurgii stomatologicznej z doktoratem, asystent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na naszej stronie internetowej precyzyjnie przedstawiamy implanty, przebieg operacji wszczepienia implantów w kości krok po kroku, a także odpowiadamy na bardzo częste pytania o implanty.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzepka.lek-med.pl - Usuwanie blizn po cesarce Lubuskie »

  Klinika Ginekologii i Ginekologii Estetycznej dr Krzysztofa Rzepki przygotowała dla klientów duży wybór świadczeń powiązanych z ginekologią a także ginekologią estetyczną. Funkcjonujemy na rynku od bardzo wielu lat. Posiadane przez naszą firmę najnowocześniejsze sprzęty diagnostyczne umożliwiają dużą szybkość oraz skuteczność każdego podjętego działania. Zatrudniamy wyłącznie doskonale wykwalifikowanych lekarzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Zapewniamy naszym klientom świetną opiekę lekarską. Zachęcamy do rejestrowania się za pośrednictwem maila lub telefonicznie.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog w Szczecinie »

  Szczecińska Mediklinika była pierwszą prywatną kliniką zdrowotną na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Szeroka specjalizacja zapewnia kompleksową pomoc pacjentom w zakresie medycznym oraz estetycznym. Wykonujemy również zabiegi chirurgiczne w szerokim zakresie. Posiadamy nowoczesny sprzęt gwarantujący szybkie rozpoznanie i skuteczne leczenie. Nad doskonałym stanem zdrowia pacjentów czuwają wybitni świetnie wykształceni medyczni specjaliści, legitymujący się dużym doświadczeniem.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fabisz Stefanek Weterynarz »

  Oferta przychodni weterynaryjnej mieści się na tej stronie www. Internauci zapoznają się z szerokim wachlarzem usług lecznictwa psów, kotów, czy też chomików. Lekarze weterynarii oferują kompleksowe badania jak i zabiegi w zakresie stomatologii, ortopedii, bądź też ginekologii i położnictwa. Dla zwierząt oferowane są ponadto paszporty oraz mikrochipy. Z witryny dowiedzieć się też można podstawowych informacji dotyczących przeprowadzanych zabiegów, albo też poczytać, dlaczego trzeba dla posiadanego zwierzątka wyrobić paszport, jeśli wybiera się za granicę. Zainteresowani ofertą centrum mogą umówić się na wizytę w dwóch placówkach – w Chorzowie lub w Bytomiu.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia okulistyczna Szczecin »

  Przebywasz w Szczecinie i potrzebujesz fachowego okulisty? W takim razie potrzeba przejrzeć ofertę Centrum Medycznego Kaszubska. Przebywają tam tam rewelacyjni specjaliści, do których możesz zapisać się nie tylko udając się osobiście do gabinetu, lecz również i za pomocą rozbudowanego specjalnego formularza kontaktowego mieszczącego się w witrynie Centrum. Gabinet zapewnia między innymi opiekę okulistyczną nad osobami chorującymi na cukrzycę, przeprowadza też leczenie zaćmy bądź jaskry. Poza tym te osoby, które chcą się wcześniej zorientować w opłatach za zabiegi, mogą to zrobić wchodząc w podstronę „Cennik” znajdującą się w witrynie internetowej Centrum.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kliniki Ziemlewski - powiększanie punktu G Poznań »

  Przedsiębiorstwo Kliniki Ziemlewski wyspecjalizowało się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz w czynnościach powiązanych z pielęgnacją ciała. Gwarantujemy wszystkim klientom świetną klasę usług. Niezwykle starannie wykonujemy każde czynności. Stosujemy nowoczesne technologie. Zatrudniamy wyłącznie doskonale wykwalifikowanych lekarzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Z naszych świadczeń klienci mogą skorzystać w wybranym z czterech krajowych miast, gdzie znajdują się nasze placówki.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Esteticmed.pl - Depilacja laserowa Vectus »

  Kliniki Bieńkowscy Elesticmed. pl oferują kontrahentom świadczenia powiązane z medycyną estetyczną, laseroterapią i dermatochirurgią. Prowadzimy kliniki w Częstochowie oraz w Bydgoszczy. Mamy długoletnie doświadczenie w branży. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który zapewnia doskonałe rezultaty prowadzonych czynności. Gwarantujemy klientom pełne bezpieczeństwo prowadzonych zabiegów. Używamy preparaty uznanych firm. Zatrudniamy wyłącznie doskonale przygotowanych specjalistów z długim stażem pracy.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog »

  Klinika Zdrówko jest miejscem, w którym w sposób profesjonalny i indywidualny rozwiązywane są problemy pacjentów z niepłodnością. Jej oferta obejmuje konsultacje, diagnostykę oraz dobór optymalnej metody wspomagania ciąży. Doświadczeni specjaliści dokładają wszelkich starań, by wspólnymi siłami osiągnąć cel - także wykorzystując metodę in vitro. Klinika mieści się w Niemczu koło Bydgoszczy.

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rehasport Poznań »

  Rehasport Clinic może pochwalić się aprobatą FIFA, poświadczającą klasę proponowanych świadczeń medycznych. Obsługiwani klienci mają pewność, że każdorazowo trafią pod opiekę doskonałych fachowców z wielu gałęzi wiedzy lekarskiej. Umożliwiamy również skorzystanie z usług dietetyków, psychologów czy menadżerów sportowych. Oferujemy sposobność umówienia się do lekarza w Poznaniu, Gdańsku lub Koninie. Bardzo elastycznie podchodzimy do planowania wizyt, zapewniając klientom dogodne terminy konsultacji.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mezoterapia - NaleczClinic.pl »

  Zamykanie naczynek jest jednym z powszechniejszych zabiegów, które mają na celu poprawienie twojej urody. Na co to służy? Przede wszystkim jest to duża pomoc dla wszystkich tych, którzy wstydzą się tak zwanych „pajączków”. Co to takiego? Otóż to trwale rozszerzone naczynia włosowate. W mało estetyczny sposób prześwitują one przez skórę.

  Data dodania: 18 10 2018 · szczegóły wpisu »