Strony związane z hasłem 'karting':

Sortuj po:

 • Sporty motorowe wroooom.tv »

  WrOOOOm. tv to portal, gdzie każdy fan sportów motorowych znajdzie coś dla siebie. Na prowadzonej przez nas stronie przedstawiamy filmy video, rajdowe newsy, wiadomości na temat cyklów wyścigowych. Zapraszamy również do czytania tekstów w temacie motocykli oraz kartingu. Tylko u nas użytkownicy odnajdą najaktualniejsze relacje z różnorodnych wydarzeń z udziałem motocykli i samochodów rajdowych a także wyniki i analizy. Dzięki stworzonemu przez nas kalendarzowi imprez, będą Państwo zawsze wiedzieć o interesujących wydarzeniach.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gokarty Wraszawa, »

  Jeśli są Państwo zainteresowani odwiedzeniem toru kartingowego, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została przygotowana przez firmę Kartingowy Narodowy. Nasz tor znajduje się w stolicy, nieopodal Stadionu Narodowego. Duża liczba nowoczesnych gokartów zapewnia satysfakcję z jazdy dla każdego klienta. Mamy także pojazdy dla najmłodszych użytkowników, które cechuje maksymalny poziom bezpieczeństwa. Oferujemy możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas propozycji.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rozrywka, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie Warszawa - a1karting.pl »

  Ciekawą ofertę związaną z kartingiem znajdą Państwo w przedsiębiorstwie A1Karting, którego siedziba usytuowana jest w Warszawie. Proponujemy sposobność jazdy na halowym torze kartingowym o dużym poziomie bezpieczeństwa. Prowadzimy szkółki jazdy dla dzieci oraz dorosłych. Wszystkie nasze czynności charakteryzuje świetna jakość, która wpływa na satysfakcję każdego klienta. Dysponujemy nowoczesnymi gokartami. Szczegóły odnoszące się do naszej oferty klienci odnajdą na witrynie internetowej.

  Data dodania: 27 06 2017 · szczegóły wpisu »