Strony związane z hasłem 'kancelaria prawna':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Adwokaci w Rzeszowie - Marta Bartoń-Szpunar »

  Adwokaci Rzeszów: Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie ”KANCELARIA24”– Marta Bartoń-Szpunar, 35-073 Rzeszów, Plac Wolności 13, tel. 530-970-910. Kancelaria prowadzi kompleksową pomoc i obsługę prawną dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców z zakresu m. in. prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, spółek, nieruchomości, lokalowego, administracyjnego, podatkowego, rodzinnego, opiekuńczego, własności intelektualnej. Kancelaria oferuje porady prawne, doradztwo prawne - sporządza wszelkie pisma procesowe, pozwy, apelacje, zażalenia, odwołania, wnioski, wydaje opinie prawne, tworzy i opiniuje umowy. Kancelaria Prawna Rzeszów ”KANCELARIA24” reprezentuje Klientów na całym Podkarpaciu przed sądami wszystkich instancji. Zapraszamy do kontaktu osobistego z naszą kancelarią oraz odwiedzenia strony www. kancelaria24. org w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Łódź »

  Witryna zawiera szczegóły odnośnie katalogu usług proponowanych przez kancelarię adwokacką. Usługi pogrupowane zostały w sekcje, które obejmują działania z dziedziny między innymi: prawa cywilnego oraz prawa podatkowego. Każda została precyzyjnie zaprezentowana. W odrębnej sekcji znajduje się wykaz prawników. Posiada on informacje na temat specjalizacji każdego z nich i wszelkie dane adresowe i telefoniczne. Na witrynie można też znaleźć najświeższe informacje dotyczące prawa.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Szukasz pomocy lub porady prawnej? W KANCELARII RADCÓW PRAWNYCH zespół specjalistycznie wykształconych prawników zapewnia obsługę klientów również w języku angielskim i niemieckim. Klientami firmy są między innymi spółki prawa handlowego, w tym również spółki z udziałem kapitału zagranicznego. Stałe doradztwo prawne świadczone jest w szczególności osobom prowadzącym działalność gospodarczą, spółkom prawa handlowego i cywilnego, przedstawicielstwom firm zagranicznych, przedsiębiorstwom państwowym oraz innym podmiotom gospodarczym.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Wrocław »

  Działalność zawodowa Kancelarii Adwokata i Radcy Prawnego opiera się o obowiązujące przepisy prawa i standardy zawodowe. Klienci Kancelarii mogą liczyć ze strony naszych prawników na szeroko rozumianą pomoc prawną z zakresu wielu gałęzi prawa. Szczególną specjalizacją jest obrona osób oskarżonych w postępowaniu karnym oraz dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynienia od sprawców wypadków komunikacyjnych. kancelaria wrocław w toku prowadzonych spraw na bieżąco informuje klientów o ich postępie tak by każdy mógł być świadomym swojej sytuacji procesowej. Kancelaria prowadzi również windykacja wrocław na rzecz klientów korporacyjnych i indywidualnych.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza Warszawa »

  Prawdziwy radca prawny powinien posiadać wiedzę z zakresu wielu dziedzin prawa. Warto zapoznać się z charakterystyką działalności Teresy Loga, która zajmuje się wieloma sprawami z różnych sfer – zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Jej wiedza opiera się między innymi na doskonałej znajomości prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa upadłościowego czy prawa spółdzielczego i wspólnot mieszkaniowych.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm w Krakowie - adwokatgb.pl »

  Witryna adwokatgb. pl należy do firmy adwokackiej zarządzanej przez panią Aleksandrę Gawin-Bławat. Placówka wyspecjalizowała się przede wszystkim w prawie cywilnym, jednak klienci mogą również zwrócić się o pomoc w kwestiach prawa administracyjnego. Tutaj adwokat potrafi pomóc w kwestiach dotyczących wszystkich dziedzin życia, w tym bezpieczeństwa wewnętrznego, jak też środowiska. Interesanci mogą też liczyć na pomoc w odwołaniach. Adwokat zajmuje się również współpracą z petentami w zakresie prawa karnego wykonawczego, w tym przedziale może pomóc na przykład w sytuacji odroczeń i przerw w odbywaniu kary.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Sylwia Bartoszuk »

  Jeżeli interesuje Państwa całościowa obsługa w szerokim zakresie prawa, to zapraszamy do zapoznania się z propozycją, która została przedstawiona przez Kancelarię Adwokacką Sylwia Bartoszuk, której siedziba usytuowana jest w Krakowie. Proponujemy pomoc z wielu dziedzin prawa a także z zakresu podatków, rachunkowości i wielu innych tego typu zagadnień, co jest możliwe dzięki współpracy z wieloma specjalistami. Gwarantujemy klientom doradztwo bardzo doświadczonych prawników, którzy mogą pochwalić się doskonałym poziomem wyedukowania.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarialexim.pl »

  W ofercie Kancelarii Lexim klienci odnajdą duży wybór usług z zakresu prawa. Siedziba prowadzonej przez nas Kancelarii znajduje się w Lublinie. Proponujemy każdemu klientowi profesjonalną pomoc, która gwarantuje właściwe efekty prac. Zapewniamy pomoc przy różnego typu dokumentacji. Jednym z elementów naszej działalności jest pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowań. Niezwykle rzetelnie traktujemy każdą zleconą czynność. Proponujemy doradztwo dla klientów prowadzących działalność a także prywatnych. Przygotowaliśmy możliwość stałej obsługi prawnej.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław kancelaria »

  Witryna poświęcona jest kancelarii doradztwa prawnego Dudek Zagulska Zapotoczny. Funkcjonuje we Wrocławiu - założona została przez troje przyjaciół, których zainspirowała miłość do zawodu. Na witrynie znajdziemy niezwykle interesujący dział Aktualności - publikowane są tam świeże informacje z dziedziny prawa, które mogą okazać się pożyteczne w przyszłości. Za pośrednictwem strony możemy też sprawdzić zakres wykonywanych tu usług - lista jest bardzo długa. Odszukamy na niej m.in. windykację należności, prawo upadłościowe czy wsparcie w zakresie zakończenia małżeństw kościelnych. Zaś by przekonać się o odpowiedniej jakości tychże usług, musimy odwiedzić sekcję Zaufali nam, gdzie ukazany jest spis zadowolonych klientów.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy prawnik Warszawa - Glass-Brudziński »

  Osoby zainteresowane usługami prawniczymi na doskonałym poziomie, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią GLASS-BRUDZIŃSKI, której siedziba znajduje się w Warszawie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które jest gwarancją wysokiej klasy świadczonych usług. Proponujemy pomoc prawną klientom prywatnym oraz instytucjonalnym. Rozległa specjalizacja naszych pracowników umożliwia pomoc w wielu zawiłościach prawa. Gwarancją profesjonalnej pomocy jest posiadane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które opiewa na wysoką kwotę.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »