Strony związane z hasłem 'kable':

Sortuj po:

 • Produkcja kabli i przewodów. »

  Strona internetowa firmy HELUKABEL, wyposażona w pionierską wyszukiwarkę artykułów, pozwala w sposób intuicyjny i efektywny wyszukać interesujący klientów asortyment.

  Oferta firmy wyznaczona jest do wszelkich segmentów zarówno przemysłu jak i życia osobistego. Pośród wytworów firmy znajdują się kable i przewody mające zastosowanie w budownictwie, przemyśle maszynowym, motoryzacyjnym czy wydobywczym. Asortyment mieści również przewody używane w telekomunikacji, sieciach komputerowych czy armaturach wodociągowych.

  Firma HELUKABEL jest jednym z najogromniejszych na świecie producentów kabli i przewodów oraz osprzętu kablowego. Lokalny wydział firmy, mający siedzibę w Krze Duże w pobliżu Warszawy, posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju.

  Kable, przewody oraz osprzęt kablowy projektowany przez HELUKABEL charakteryzują: najwyższa próba, najlepsze zużytkowane półprodukty oraz znamienite parametry techniczne.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Schneider »

  Sklep oferuje wszystko, co potrzebne do stworzenia nowoczesnych i bezpiecznych układów automatyki, szaf sterowniczych lub instalacji elektrycznych. Oferta skierowana jest do szerokiego grona specjalistów branży elektrotechnicznej oraz kadry utrzymania ruchu. Nasz portal powstał głównie z inicjatywy ludzi posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe i wiedzę. Jesteśmy otwarci na każdego klienta zainteresowanego produktami z dziedziny elektrotechniki, automatyki i pneumatyki, starając się w pełni rozpoznać indywidualne potrzeby oraz wymagania odbiorców. Na naszej stronie znajdziecie Państwo gamę produktów, poczynając od osprzętu elektrotechnicznego, poprzez źródła światła, a skończywszy na wszelkiego rodzaju przewodach i kablach. Oferujemy markowe produkty po bardzo konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne i logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Prowadząc sprzedaż wyłącznie wysyłkową, troszczymy się o wysokie standardy świadczonych usług, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz czytelne procedury zakupów.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »