Strony związane z hasłem 'języki obce':

Sortuj po:

 • Kursy-jezykowe.nf.pl »

  Witryna internetowa kursy-jezykowe. nf. pl udostępnia dla użytkowników system pozwalający na wyszukanie rzeczowych informacji na temat działających w całej Polsce szkół językowych oraz biur przekładu. W łatwy i komfortowy sposób wyfiltrują Państwo te informacje, które będą w określonym momencie przydatne. Udostępniana baza danych jest wykonana w sposób rzetelny, przekazując tylko potwierdzone wiadomości. Ponadto bez przerwy zmieniamy i powiększamy liczbę przedsiębiorstw, tak aby klient uzyskał pełną informację rynkową w jednym miejscu.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Białystok »

  Perfect to szkoła językowa, która ma swoją siedzibę w Białymstoku. Na co dzień zajmujemy się nauką języka angielskiego. Zapewniamy grono specjalistów w tej dziedzinie - nauczycieli języka angielskiego, native speakerów, amerykanistów, absolwentów filologii angielskiej. Uczymy nie tylko poprzez liczne ćwiczenia z mówienia, pisania, czytania i tak dalej, ale również poprzez zabawę, aby w każdej sytuacji poradzić sobie z przekazem w języku obcym. Warto jak najszybciej polubić naszą stronę facebook!

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych Mały Rynek »

  Firma Mały Rynek Językowy oferuje klientom duży wybór kursów językowych. W naszej szkole nauczamy licznych języków, co zapewnia właściwy wybór dla każdego zainteresowanego. Proponujemy wiele kursów wyjazdowych, które poza walorami edukacyjnymi, mogą stanowić doskonałą rozrywkę dla uczestników. Pracują u nas wykwalifikowani nauczyciele, którzy gwarantują efektywny proces nauczania. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Krakowie. Proponujemy również świadczenia powiązane z przekładami językowymi w szerokim zakresie.

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.wyjazdy-jezykowe.com »

  Wyjazdy językowe to propozycja, jaką składamy wszystkim miłośnikom nauki, zabawy oraz poznawania nowych ludzi. Z nami nie tylko podszkolisz swoje zdolności lingwistyczne, ale przeżyjesz także niezapomnianą przygodę w gronie ciekawych ludzi, w jednej z 27 światowych metropolii. Gwarantujemy Ci moc atrakcji, dużą dawkę nauki oraz wakacje, jakich nie przeżyjesz nigdzie indziej.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »