Strony związane z hasłem 'imprezy integracyjne':

Sortuj po:

 • Firmowe imprezy integracyjne, wieczory tematyczne »

  Organizujemy imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne oraz wieczory tematyczne. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas wieloletniej pracy w branży rozrywkowej gwarantujemy Państwu udaną integrację i świetną zabawę na terenie całej Polski. Nasi Animatorzy potrafią dostosować się do każdych warunków i nie ma dla nas zadań niemożliwych do wykonania. Polecamy zorganizowanie wyjazdów firmowych i pikników tematycznych z firmą Everal.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia integracyjne »

  Witryna poświęcona jest właścicielom firm, przedstawicielom handlowym, a także kierownikom zespołów pracowniczych. Można znaleźć na niej opisy przydatnych technik określonych jako szkolenia team building. Zadaniem tej witryny jest zaprezentowanie propozycji doświadczonej firmy szkoleniowej. Zobaczymy tu przystępne prezentacje niektórych odmian treningów oferowanych przez firmę. Są to m.in. typowe szkolenia team building, ale także różnorodne gry grupowe i atrakcyjne wyjazdy. Na witrynie umieszczone zostały także treści odnoszące się do tematów szkoleniowych czy też budowania relacji typu kontrahenci – przedsiębiorstwo.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hotele w górach »

  Witamy na naszej stronie. Jeśli przybyłeś do nas to znaczy, że szukasz wyjątkowego miejsca na weekend w spa lub zorganizowanie własnego wesela lub innego istotnego wydarzenia, np. organizacja imprez integracyjnych. Jednakże nasza oferta wyznaczona jest również do osób, które wielbią aktywny wypoczynek. Naszą podstawową misją jest oferowanie wszystkim naszym klientom usług najwyższej jakości, tylko po temu by zaspokoić ich potrzeby oraz pragnienia. Żarliwie zapraszamy do zamku na skale.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez - Fabryka Artystyczna - imprezy firmowe »

  Większość pracodawców budując zespół pracowników w swojej firmie, pragnęłaby, aby panowała między nimi przyjazna aura, sprzyjająca skutecznej współpracy. Fabryka Artystyczna to agencja eventowa, zajmująca się realizacją imprez integracyjnych, imprez firmowych, obsługą targów i konferencji. Organizacja imprez dla firm to nie tylko nasza praca, ale i pasja. Potrafimy spowodować, aby nasz zapał udzielił się Państwa gościom. Na podstawie naszego doświadczenia wyjątkowoZalecamy imprezy tematyczne, cieszące się ogromną renomą i zapewniające niezapomniane emocje.Integracja dla firm to nie tylko imprezy integracyjne ale również imprezy tematyczne, atrakcje, scenografia.Organizacja imprez od lat jest naszą specjalnością. W oparciu o znakomite scenariusze, staranną dekorację, zawodowe nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, profesjonalnych wykonawców wykreujemy dla Państwa niezapomnianą imprezę.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »