Strony związane z hasłem 'implanty':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Dentysta Białystok »

  Zdrowy uśmiech to zdrowe zęby, zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego gabinetu dentystycznego Medix s. c. Ewa Duraj. Pragniemy zaoferować Państwu kompleksowy przegląd dentystyczny. Oferujemy usługi z zakresu: profilaktyki dentystycznej, chirurgi, protetyki, implantologii, endodoncji czy też po prostu wybielanie zębów. Wszystkie nasze zabiegi prowadzone są przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń, spełniających najsurowsze kryteria unijne.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologiczny Warszawa »

  ANIDENT Warszawa Ursynów to niepubliczna klinika implantologiczno-protetyczna. Naszą specjalnością są implanty zębów. Wszczepiamy tylko implanty sprawdzonych producentów, liderów w implantologii system implanty 3i oraz Implants Diffusion International. Implanty w naszym centrum wprowadza specjalista chirurgii stomatologicznej z doktoratem, asystent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na naszej stronie internetowej precyzyjnie przedstawiamy implanty, przebieg operacji wszczepienia implantów w kości krok po kroku, a także odpowiadamy na bardzo częste pytania o implanty.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty, stomatolog Szczecin »

  Implanty stomatologiczne w Szczecinie. Jeśli chcesz mieć uśmiech aktorki to nie zwlekaj i skorzystaj z usług stomatologicznych gabinetu „Jadczyk” w Szczecinie. Doświadczony personel wykona dokładny przegląd Twoich zębów, następnie przeprowadzi wszystkie adekwatne badania, a potem przystąpi do efektownego działania. Dobre usługi dentystyczne na Pomorzu - w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy naszych pacjentów, posiadających niedogodności stomatologiczne. Dajemy pełne toki postępowań zdrowotnych, prace stomatologiczne jak i również leczenie za pomocą implantów dentystycznych. Zaufaj naszemu doświadczeniu, przeczytaj referencje o naszej praktyce lekarskiej. Jeśli chcesz przeczytać więcej - wejdź na naszą stronę internetową - gdzie znajdziecie Państwo pełne wiadomości związane z naszą praktyką lekarską w Szczecinie. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny MEDENS »

  Prywatny zakład dentystyczny Medens to kompleksowe usługi oferowane przez doświadczonego specjalistę. Prawie 15 lat działalności jest gwarancją wysokiej jakości usług realizowanych przez Medens. W ofercie znajdują się zarówno podstawowe usługi dentystyczne związane z uzupełnianiem ubytków jak i też specjalistyczne prace na implantami zębów czy protezami. Co szczególnie ważne do wszystkich najtrudniejszych zadań firma wybiera specjalistów, którzy są w stanie zrealizować je w sposób perfekcyjny.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia RTG Implanty »

  Nowa strona internetowa firmy Margo Stomatologia Wrocław zaprasza do gabinetów w centrum miasta. Nasz gabinet jest wyposażone w nowoczesny sprzęt dentystyczny. Posiadamy nową pracownię RTG, w której jest rentgen do zdjęć korzeni zębowych. Ostatnio nabyliśmy tomograf stomatologiczny, który umożliwia świetną diagnostykę obrazową. Nasz gabinet jest przygotowana do przyjmowania osób na wózkach inwalidzkich. Dzięki bogatemu wyposażeniu naszych gabinetów większość zabiegów wykonujemy na miejscu. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Mariusz Słowik »

  W szczecińskim gabinecie dentystycznym Dent Mar klienci mogą liczyć na szereg rewelacyjnych świadczeń stomatologicznych, w tym nie tylko na samą diagnostykę, lecz także i na bezbolesne leczenie chirurgiczne. Firma zarządza najnowszym sprzętem, stara się też zagwarantować korzystne ceny dla pacjentów, informując ich między innymi przed leczeniem, ile będzie to kosztowało. Usługa zabiegów dentystycznych kierowana jest nie jedynie do mieszkańców Szczecina – do stomatologa często przychodzą też obcokrajowcy, w tym chociażby ze Szwecji. Gabinet przyjmuje w Szczecinie przy ulicy 5 Lipca 11/1.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Colibrident Wrocław »

  Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo newralgiczne są zdrowe zęby. Co jednak zrobić, gdy przytrafi się nam spadek kondycji naszych zębów, a znajdujemy się w tym momencie we Wrocławiu? Z pomocą przychodzi nam ColibriDent, absolutnie fachowy salon dentystyczny. Popisujący się swoim kunsztem w nim fachowcy poradzą sobie z każdym problemem.
  W naszej ofercie odkryjesz łatwo usługi z zakresu ortodoncji, leczenia kanałowego a także chirurgii dentystycznej. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest profilaktyka, dlatego też dentystyka zachowawcza jest naszą dobrą stroną. Poza kompetencją namówią Was do nas kuszące ceny.

  Data dodania: 10 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Impla »

  Jeżeli mają Państwo problem natury dentystycznej, to zapraszamy do zapoznania się z propozycją, która jest przygotowana przez przedsiębiorstwo Impla Dental Clinic Stomatologia, którego siedziba znajduje się w Krakowie. Pracują u nas fachowcy ze wszystkich dziedzin dentystyki, co sprawia, że jesteśmy w stanie fachowo dopomóc pacjentowi w każdym problemie z zębami. Nasza klinika otwarta jest do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu osoby pracujące mogą bez trudu skorzystać z usług. Dla pacjentów przygotowaliśmy telewizory oraz bezpłatny dostęp do WIFI.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia Kraków »

  W ofercie Centrum Stomatologicznego Zakopianka klienci odnajdą duży wybór świadczeń stomatologicznych, dzięki czemu każdy klient będzie mógł za naszym pośrednictwem wyleczyć męczącą przypadłość. Oferujemy leczenie przez doświadczonych i świetnie wyedukowanych lekarzy, którzy zapewniają świetną klasę oferowanych czynności. Używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów stomatologicznych, dzięki czemu możemy być pewni długoletniej trwałości wykonanych zabiegów. Zapraszamy do rejestracji przez telefon lub internet.

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Warszawa »

  Jeżeli interesują Państwa świadczenia dentystyczne, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo Komplet, którego siedziba zlokalizowana jest w stolicy. Zapraszamy pacjentów do dwóch warszawskich gabinetów. Zapewniamy klientom miłą atmosferę. Nasze gabinety mają świetne wyposażenie, co pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Oferujemy dostosowanie leczenia do wymagań a także zamożności klientów. Zachęcamy do rezerwowania terminów leczenia.

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »