Strony związane z hasłem 'firma windykacyjna':

Sortuj po:

 • Windykacja »

  Dzięki firmie Casus Finanse można prowadzić swoje przedsiębiorstwo jeszcze wygodniej i bez obaw, że będzie się miało problemów z nierzetelnymi kontrahentami. Casus Finanse świadczy windykację polubowną należności, monitoring należności, zajmuje się działaniami prewencyjnymi – wynajmuje pieczęcie prewencyjne, prowadzi windykację terenową, także za granicą, oferuje windykację sądową i egzekucyjną. W skład usług firmy wchodzi także wykonywanie raportów detektywistycznych oraz wywiadów gospodarczych. Zapraszamy do korzystania z usług Casus Finanse!

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Należności – Firma Windykacyjna »

  Skuteczność firmy Mediare zajmującej się windykacją wierzytelności gwarantuje prowadzenie spraw na wszystkich etapach bez konieczności ponoszenia opłat za prowadzenie dochodzenia należności przez Klienta. W prowadzonych działaniach windykacyjnych wykorzystywane są innowacyjne narzędzia wpływu opracowane na przestrzeni wielu lat wykorzystujące w swym działaniu wiedzą z dziedziny działania mózgu ludzkiego. Narzędzia zostały oparte na badaniach naukowych i umożliwiają one efektywne wywieranie wpływu i mobilizowanie dłużnika do uiszczania swoich zobowiązań na poziomie ponad 78% w sprawach na etapie windykacji przedsądowej.
  Kolejnym podejmowanym etapem jest windykacja sądowa, którą to prowadzi współpracująca z firmą windykacyjną Mediare kancelaria prawna. Trzeci etap windykacji podejmowany jest przez Komornika.
  Wymienione powyżej etapy postępowania nie wymagają nakładów finansowych od klienta- całkowity ich koszt ponoszony jest przez naszą firmę, aż do chwili odzyskania długu. Prowizja, którą pobieramy po wyegzekwowaniu należności zależy od wysokości zadłużenia oraz okresu przeterminowania zaległości. Dodatkowo, obok zasadniczego produktu jaki proponujemy, a jakim jest windykacja należności, możemy zaproponować swoim klientom także: wpisy na Giełdę Długów, mediacje gospodarcze, działania prewencyjne (pieczęć prewencyjną), zakładanie i rejestrację spółek oraz doradztwo i negocjacje biznesowe, a także opiekę prawną.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • IBS Polska - windykacja i długi »

  Organizacja ibspolska. pl oferuje szereg świadczeń powiązanych z zabezpieczeniem kapitałowym przedsiębiorstw. Wśród proponowanych działań klienci odnajdą usługi windykacyjne oraz pomoc w tematach prawnych oraz finansowych. Ptoponujemy profesjonalne podejście do problemu a także dużą skuteczność wszystkich podjętych czynności. Działamy w sektorze już od 2003 roku. Obsługujemy wiele przedsiębiorstw. Zleceniodawcom dajemy własnego opiekuna, który oferuje pomoc na wszystkich etapach prowadzonego działania. Wszystkie zlecenia realizujemy bezzwłocznie oraz niedrogo.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akordinkaso.pl - firma windykacyjna »

  Męczy Cię kłopot z dłużnikami? Jeżeli tak, to zapraszamy bardzo mocno do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy. Nasza firma windykacyjna realizuje szereg różnych zadań, które powodują, że odzyskanie gotówki od dłużników staje się o wiele prostsze. Windykacja należności to rzecz, którą zajmujemy się na bardzo wysokim poziomie. Współpracowanie z nami pozwala każdemu dostać należność od swoich dłużników. Zapewniamy niskie ceny współpracowania z prowadzoną przez nas firmą, doświadczenie zatrudnianych przez nas pracowników czy też indywidualne podejście do wszystkich klientów. Windykacja Warszawa to rzecz, którą możemy zagwarantować nawet bardzo dużo wymagającym osobom. Jesteśmy firmą ze sporymi umiejętnościami czy też dużym zakresem usług.

  Data dodania: 08 05 2018 · szczegóły wpisu »