Strony związane z hasłem 'edukacja':

Sortuj po:

 • Angielski dla dzieci »

  Znajomość angielskiego może się przydać
  Aktualnie w większości ogłoszeń o pracę pośród wymagań stawianych kandydatom jest znajomość języka obcego. Najczęściej tym wymaganym językiem jest hiszpański. Z czego to wynika? W dużej mierze z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i tym samym otwarcia granic. Nasze kontakty z Wielką Brytanią jako krajem unijnym są coraz lepsze, coraz większa ilość ludzi wyjeżdża za pracą na wyspy. Coraz częściej też można natknąć się na ogłoszenia firm, w których pracuje się w międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest konieczny do codziennej komunikacji. Dlatego też angielskiego uczy się dziś od najmłodszych - przedszkolnych lat. Poniektórzy opiekunowie nawet inwestują już w swoje pociechy w wieku niemowlęcym: coraz częściej można natknąć się na oferty nauki języka angielskiego niemowląt. Nieraz angielski nie jest w oczach pracodawcy jakimś szczególnym atutem, ale warunkiem koniecznym. Niektórzy wymagają także znajomości drugiego języka obcego - rzecz jasna zależy to od rodzaju wykonywanej pracy.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum logopedyczne »

  Uczenie się nie musi nas zanudzać. Wiedząc o tym bardzo dobrze zespół fachowców z poszczególnych zdecydowała się opracować programy edukacyjne, które urozmaicą zajęcia na każdym etapie szkolnictwa, również na etapie ponadgimnazjalnym. Bogata gama materiałów odnosi się do wszystkich przedmiotów. Poza zajęciami standardowymi, oferta obejmuje także programy językowe, na przykład angielski dla dzieci. Proponowane programy to doskonałe wsparcie zarówno dla pracy nauczyciela, jak i tego, który samodzielnie w domu zdobywa nowe kompetencje. Z programami tej firmy nauka staje się zajęciem uskrzydlającym.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Didakta.pl - edukacyjne programy multimedialne »

  Strona Didakty to nie tylko sklep internetowy, ale też i rozbudowany serwis edukacyjny i dydaktyczny. Wyszukać tutaj można multimedialne pakiety dedykowane dla szkół i gimnazjów. Dzięki czytelności strony łatwo można wyszukać interesujące ewentualnych rodziców przedmioty szkolne oraz tematykę owych przedmiotów. Z pewnością aplikacje te okażą się wartościowe i pożyteczne dla dzieci. Dzięki ich wykorzystaniu nauczyciele znajdą sporo pomysłów użycia ich chociażby poprzez tablice interaktywne, tablety albo laptopy. Zainteresowani ofertą klienci mogą pobrać niektóre programy za darmo.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.wyjazdy-jezykowe.com »

  Wyjazdy językowe to propozycja, jaką składamy wszystkim miłośnikom nauki, zabawy oraz poznawania nowych ludzi. Z nami nie tylko podszkolisz swoje zdolności lingwistyczne, ale przeżyjesz także niezapomnianą przygodę w gronie ciekawych ludzi, w jednej z 27 światowych metropolii. Gwarantujemy Ci moc atrakcji, dużą dawkę nauki oraz wakacje, jakich nie przeżyjesz nigdzie indziej.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »