Strony związane z hasłem 'Druk 3D':

Sortuj po:

 • Firma 3D FLY »

  Różnego rodzaju usługi wydruku w 3D oferuje Państwu firma 3D Fly. Wykonujemy m. in. makiety architektoniczne. Nasze modele 3D stanowią doskonałe uzupełnienie ubytków tkankowych a także kostnych. Oferowana przez nas protetyka cechuje się wysoką jakością technologii oraz niskim kosztem wytworzenia. Proponujemy szeroką gamę kolorystyczną wydruków 3D a także wykonujemy przedmioty z półprzezroczystych elementów. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • 3DKreator.com »

  Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem nowoczesnej drukarki 3D, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją, która została zaprezentowana przez firmę 3DKreator. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Proponujemy szkolenia z obsługi proponowanych przez nas drukarek, które organizujemy w naszej siedzibie. Na naszej stronie internetowej klienci odnajdą precyzyjne informacje odnoszące się do oferowanych sprzętów a także podstawowe dane odnoszące się do użytkowania. Zajmujemy się także serwisowaniem oferowanych przez nas sprzętów.

  Data dodania: 13 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne drukarki 3D »

  Szukają Państwo drukarki 3D dla swojego biura lub do swojego domu? Dostaną je Państwo w e-sklepie CADXPERT. Jesteśmy specjalistami w oferowaniu drukarek 3D od znanych producentów. CADXPERT jest oficjalnym dystrybutorem producenta MakerBot i wielu innych. Oferowane przez nas skanery 3D to gwarancja jakości. To jednak nie koniec naszej oferty, bowiem zajmujemy się dodatkowo wykonywaniem usług takich jak – wydruk 3D, skanowanie 3D oraz projektowanie 3D. Firma CADXPERT zajmuje się także eventami i pokazami dla swoich klientów.

  Data dodania: 22 09 2019 · szczegóły wpisu »