Strony związane z hasłem 'dentysta':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Gabinet Stomatologiczny Warszawa »

  ANIDENT Warszawa Ursynów to niepubliczna klinika implantologiczno-protetyczna. Naszą specjalnością są implanty zębów. Wszczepiamy tylko implanty sprawdzonych producentów, liderów w implantologii system implanty 3i oraz Implants Diffusion International. Implanty w naszym centrum wprowadza specjalista chirurgii stomatologicznej z doktoratem, asystent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na naszej stronie internetowej precyzyjnie przedstawiamy implanty, przebieg operacji wszczepienia implantów w kości krok po kroku, a także odpowiadamy na bardzo częste pytania o implanty.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Gdańsk »

  Placówka dentystyczna Dental Art Clinic proponuje Państwu nowoczesne metody leczenia, nakierunkowane na aspekt wizualny. Stosujemy sprawdzone metody zaczerpnięte z doświadczenia dentystów z Polski oraz z zagranicy. Znajdujemy się w centrum Gdańska. Dla pacjentów zapewniamy duży parking. Proponujemy pomoc doskonale przygotowanych dentystów, którzy stale powiększają zasób wiedzy. Zapewniamy indywidualne traktowanie każdego klienta. Elastyczność przy umawianiu wizyt to nasza duża zaleta. Uruchomiliśmy dla klientów możliwość rejestracji przez Internet.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia protetyczna Wrocław »

  Pracownia protetyczna MERITUM Dental Lab jest prężnie rozwijającym się gabinetem techniki protetycznej. Od momentu założenia laboratorium w 2007 roku dostarczamy dentystom pełny zakres prac protetycznych. Cały czas poszerzamy także naszą ofertę o nowości w zakresie techniki protetycznej. W naszej pracowni korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, ale też nieustannie zapewniamy dokształcanie kadry. Wykonujemy pełnozakresowe prace protetyczne w zgodzie z najwyższymi standardami przy użyciu materiałów renomowanych i sprawdzonych producentów. Nasze prace protetyczne wyróżnia możliwie wysoka precyzja wykonania.

  Jesteśmy jedną z pierwszych pracowni, które przeszły proces rejestracji URPL. Fakt ten dodatkowo świadczy o jakości naszych prac i usług a także pozwala na dołączenie do każdej przekazywanej Państwu pracy stosowny certyfikat zgodności URPL. Naszą ofertę adresujemy głównie do wrocławskich i dolnośląskich gabinetów dentystycznych.

  Najczęściej wykonywanymi uzupełnieniami protetycznymi są korony porcelanowe, opracowywane jednak w pracowni w oparciu o najnowsze rozwiązania. Opracowujemy je przy użyciu zarówno dobrze znanych technik, takich jak napalanie lub podbudowy metalowe, jednak używamy również najnowszych technik. Jednym z ciekawszych systemów oferowanych w naszym laboratorium oparty na pełnej ceramice system e. max dostarczany przez firmę Ivoclar.

  Kolejnym rozwiązaniem, które polecamy w dziedzinie ruchomych protez zatrzaski Rhein 83 albo zatrzaski CEKA Revax. Produkty te są dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych pacjentów. Te rozwiązania odróżniają się między sobą kosztem, i sposobem ich produkcji a także regulowania.

  Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Szczecin »

  Na powyższej stronie internetowej użytkownicy odnajdą bardzo atrakcyjną ofertę gabinetu stomatologicznego ze Szczecina. Internauci wchodząc na powyższą stronę internetową nade wszystko mogą zaznajomić się z rodzajem oferowanych działań oraz dokładnym cennikiem. Jeżeli kogoś zainteresowała ta oferta, może umówić się na zabiegi przez formularz on-line albo skontaktować się z gabinetem drogą telefoniczną. Ponadto na zainteresowanych problemami stomatologicznymi czeka ciekawy dział przedstawiający pokrótce poszczególne dziedziny dentystyczne. Warto zajrzeć na powyższy serwis i samemu przekonać się o bogatej ofercie, spośród której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hcentrum - gabinet dentystyczny Gdańsk »

  Klinika stomatologiczna HCentrum znajduje się w Gdańsku. Pacjenci mogą liczyć na rozbudowany obszar świadczeń stomatologicznych, obejmujących między innymi leczenie kanałowe, bądź też leczenie zachowawcze. W gabinecie pracują tylko wykwalifikowani stomatolodzy, którzy dodatkowo przyjmują także pacjentów w pilnych przypadkach w ramach prowadzonej działalności pogotowia stomatologicznego otwartego przez całą dobę. Klinika dysponuje innowacyjnym sprzętem, w tym służącym do wykonywania wnikliwej diagnostyki, przeprowadzana jest więc chociażby radiologia, w tym zdjęcia punktowe pojedynczego zęba.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne i bezpieczne wybielanie zębów wrocław »

  Jeżeli chcecie mieć piękne, zdrowe i białe zęby to powinniście skorzystać z nowoczesnych metod wybielania zębów dostępnych w naszych gabinetach we Wrocławiu i Ligocie Pięknej. Proponujemy wybielanie zębów metodą Beyond, Opalescence oraz Pola Office. Są to systemy skutecznego wybielania zębów dostępne bezpośredio w gabinecie. Dzięki tym systemom można wybielać zarówno pojedyńcze zęby jak i całe łuki zębowe. Ponadto w ofercie mamy także system pozwalający na wygodne wybielanie zębów w domu. System Nite White to bezpieczna i sprawdzona metoda wybielania zębów w domu. Po wstępnym badaniu nasz dentysta wrocław wyjaśni Państwu na czym polega cały proces. Zęby wybielone zostaną przy użyciu przyjemnego w smaku żelu, który nakłada się na specjalną formę. Jeżeli interesuje was skuteczne i szybkie wybielanie zębów wrocław to ta oferta jest dla was.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiego gabinetu stomatologicznego Artident. Oferowane przez nas usługi to między innymi: leczenie stomatologiczne, protetyka a także ortodoncja. Na naszej stronie znajdują się szczegóły naszej oferty, na którą składa się między innymi: zakładanie aparatów ortodontycznych, leczenie kanałowe pod mikroskopem, wybielanie zębów, implanty, korony porcelanowe a także zabiegi chirurgiczne i stomatologia dziecięca. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wojciech Gałkowski Implanty warszawa »

  Osobom zainteresowanym profesjonalną pomocą dentystyczną, polecamy udanie się do gabinetu stomatologa Wojciecha Gałkowskiego. Znajdujący się w stolicy gabinet obsługuje klientów dogodziny 19, co zapewnia ustalenie dogodnego terminu wizyty dla większości pacjentów. Klinika posiada nowoczesną aparaturę, która umożliwia skuteczne a także praktycznie bezbolesne przeprowadzanie zabiegów. Wieloletnie doświadczenie oraz duża wiedza medyczna, gwarantują doskonałe efekty każdego przeprowadzonego zabiegu. Zachęcamy do umawiania się telefonicznie lub mailowo.

  Data dodania: 06 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta »

  Katalog dobry-dentysta. org powstał z myślą o tych osobach, jakie potrzebują dobrego stomatologa pracującego w ich miejscowości, albo też w okolicach. Ideą serwisu jest zamieszczanie wizytówek jak największej liczby placówek dentystycznych działających w kraju oraz udostępnieniu wypowiedzi oraz ocen osób, jakie korzystały z usług danego ośrodka. Witryna jest podzielona na województwa, te natomiast na miejscowości, żeby łatwiej i szybciej internauci byli w stanie wyszukać odpowiedni ośrodek. Użytkownicy mają też sposobność sprawdzenia podstawowych danych kontaktowych gabinetów dentystycznych.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Szczecin Kaszubska »

  Szukasz najlepszego w Szczecinie gabinetu stomatologicznego? Jeśli tak, warto abyś sprawdził opisywaną witrynę internetową. Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji na temat techniki dentystycznej, używanych innowacyjnych rozwiązań, a także opisy i fotografie interesującego sprzętu. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość usług i mieszkasz w Szczecinie, warto byś zainteresował się tym wartym polecenia gabinetem. Za pomocą tej doskonałej witryny internetowej możemy zarejestrować się na wizytę u jednego ze stomatologów. Można powiedzieć, że wszystkie problemy formalne mamy szansę załatwić nie tracąc czasu i bez konieczności wychodzenia z domu.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »