Strony związane z hasłem 'czyszczenie wykładzin':

Sortuj po:

 • Pro-pranie wykładzin. Gdynia. »

  Współcześnie znaczna rzesza mieszkańców miast oddaje uciążliwe pranie wykładzin w ręce profesjonalnych firm sprzątających. Działają one bowiem specjalistycznym sprzętem piorący i stosują profesjonalne detergenty. Co warto zauważyć od jakiegoś czasu większa ilość tego typu firm na rynku powoduje także, że prace takie jak pranie wykładzin są oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli nie posiadasz zbyt wile czasu na czyszczenie to powierz je wyspecjalizowanej firmie. W mieście Gdynia tego typu usługi oferuje firma Pro-pranie.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pranie wykładzin Warszawa - doczysta.eu »

  Szukasz firmy, która wypierze dywan w Twoim domu czy wykładzinę w biurze? Wybór jest prosty, postaw na firmę Do Czysta. Jesteśmy liderem w czyszczeniu dywanów, wykładzin i tapicerek meblowych w Warszawie i okolicach. Stawiamy na najwyższą jakość usług. Korzystamy tylko z najlepszego sprzętu i środków czyszczących.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • WywabMnie Nowa-Huta - Firma piorąca tapicerki »

  WywabMnie (wywabmnie. pl) to firma o dużym doświadczeniu, która zajmuje się czyszczeniem tapicerki (meblowej i samochodowej), wykładzin oraz dywanów. To czyszczenie metodą ekstrakcyjną, realizowane w siedzibie firmy lub na miejscu u klienta. Zawsze firma czyszcząca korzysta z najlepszego sprzętu oraz wysokiej klasy środków piorących.

  Data dodania: 28 10 2020 · szczegóły wpisu »