Strony związane z hasłem 'crm online':

Sortuj po:

 • CRM »

  Przedsiębiorstwo Firmao Polska przygotowało system CRM, który jest niezwykle przydatny w zarządzaniu każdą prowadzoną działalnością gospodarczą. Ogromna liczba możliwości umożliwia skuteczne działanie związane istotnymi składowymi funkcjonowania firmy. Umożliwiamy klientom wybór możliwości programowych, które wyróżniają się opłatami oraz udostępnionymi opcjami. System stworzony został w Internecie, co pozwala na użytkowanie z dowolnego komputera. Gwarantujemy sposobność darmowego przetestowania programu.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • MiniCRM.pl »

  Program miniCRM - prosty CRM online jest autorem programu CRM, którego celem jest utrzymywanie właściwych relacji z klientami. Umożliwi to przygotowana baza klientów, historia działań a także kompletny rejestr prowadzonych interesów i sprzedaży. Gwarantujemy bardzo intuicyjną obsługę oraz czytelność użytych elementów. Przedstawiliśmy dla klientów szereg możliwości wyboru usług tak, aby dostosować przygotowaną ofertę do określonych wymagań. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo zapisywanych na naszych serwerach informacji.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie crm - itcube.pl »

  Oferujemy profesjonalny program CRM, tworzony specjalnie z konkretną myślą o sektorze małych oraz średnich przedsiębiorstw. Doceniamy w pełni kompleksowy charakter usług. Wiemy czego potrzebują nasi odbiorcy i dlatego konkretnie zestawiamy funkcjonalności każdego systemu. Ma to na celu móc zagwarantować jego najlepsze działanie jako narzędzia efektywnie wspierającego biznes. Sprawdź naszą stronę i przekonaj się z jakiego powodu warto podjąć współpracę z nami. Sprawdź crm – itcube najczęściej wybierany polski crm online

  Data dodania: 28 02 2018 · szczegóły wpisu »