Strony związane z hasłem 'Chorzów':

Sortuj po:

 • Biuro rachunkowe »

  W naszym kraju grono spółek, to małe działalności jednoosobowe bądź takie, które zatrudniają parę, paręnaście osób. W większości wypadków współdziałają one z biurami podatkowymi. Pełnią usługi księgowe, rachunkowe i podatkowe. Ich kontrahentami są spółki jednoosobowe i większe, gdzie dochodzi kwestia rozliczania pracowników z ZUS-em, kwestie kadrowe i płacowe. Biuro rachunkowe notorycznie powstaje, jako interes jednoosobowa. Tak jest na samym początku. Kiedy klientów przybywa, zaczyna się autentyczny natłok pracy. Wtedy powinno się zatrudnić dodatkową osobę do pomocy i w taki sposób rozwijają się firmy z branży rachunkowej. Jest to ogromnie stosowny i pewny biznes. Należy wyłącznie być dobrym w swoim fachu, a klienci sami rozpoczną napływać, z reguły z polecenia.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Frantagroup.pl »

  Budowa nowoczesnego budynku powinno się rozpoczynać nade wszystko od specjalistycznego schematu. Decydując się na usługi firmy Franta Group na pewno nie będzie się żałować. Firma cieszy się już kilkoma innowacyjnymi budynkami, które użytkownicy mogą zobaczyć na stronie biura. Schematy opatrzone zostały prezentacjami w postaci filmików wideo ale też i normalnym opisem. Ponadto przeglądając obszerną ofertę Franta Group klienci będą mogli zamówić dokładny projekt kompleksu budynków wielomieszkaniowych charakteryzujących się nowoczesną architekturą czy też pokusić się o projekt budynku użyteczności publicznej.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konwersacje angielski Chorzów »

  Na poniższej stronie internetowej internauci odszukają niezwykle interesującą ofertę lekcji z języka angielskiego. Internauci surfując po stronie będą mogli sprawdzić doświadczenie nauczycielki oraz poczytać oferowany zakres lekcji. Ponadto w ofercie odnaleźć można także korepetycje dla uczniów, jak też i Business English. Zainteresowani ofertą użytkownicy będą mogli zobaczyć również referencje, które informują o wysokich zdolnościach Pani Magdy. W zakładce „Sprawdź się” internauci mogą także znaleźć dwa przykładowe zadania i sprawdzić posiadane zdolności z języka angielskiego.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fabisz Stefanek Weterynarz »

  Oferta przychodni weterynaryjnej mieści się na tej stronie www. Internauci zapoznają się z szerokim wachlarzem usług lecznictwa psów, kotów, czy też chomików. Lekarze weterynarii oferują kompleksowe badania jak i zabiegi w zakresie stomatologii, ortopedii, bądź też ginekologii i położnictwa. Dla zwierząt oferowane są ponadto paszporty oraz mikrochipy. Z witryny dowiedzieć się też można podstawowych informacji dotyczących przeprowadzanych zabiegów, albo też poczytać, dlaczego trzeba dla posiadanego zwierzątka wyrobić paszport, jeśli wybiera się za granicę. Zainteresowani ofertą centrum mogą umówić się na wizytę w dwóch placówkach – w Chorzowie lub w Bytomiu.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Sabrina Henisz - Świętochłowice, Chorzów, Katowice »

  Sabrina Henisz ma do zaoferowania usługi z księgowości i ewidencji. Jesteśmy doświadczeni w kręgach księgowości i biurach rachunkowych dla firm o różnym profilu działalności. Nasze wyjątkowe podejście do Klienta pozwala nam zaspokoić zasób Jego wymagań i preferencji finansowych. Mamy styczność z małymi firmami jak również z największymi spółkami ze Śląska. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu różne usługi prowadzenia ewidencji. Za sugestią Klienta odbieramy dokumentację do prowadzenia rozliczeń oraz zapewniamy reprezentację Państwa firmy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Urzędzie Skarbowym, Głównym Urzędzie Statystycznym, itp. Biuro rachunkowe z siedzibą w Świętochłowicach skupia swoją działalność na terenie sąsiadujących miast: Chorzów, Ruda Śląska, Katowice, ale nie odrzucamy zainteresowanych z całego Śląska. Zapraszamy do kontaktu: http://www. biurohenisz. pl.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praca-chorzow.info »

  Pomocny w szukaniu pracy w rejonie Chorzowa będzie z pewnością portal internetowy praca-chorzow. info, który jest częścią grupy regionalnych portali pracy. Zapewniamy ogromne zainteresowanie naszą witryną internetową, co przekłada się proporcjonalnie na liczbę odsłon zamieszczonej przez przedsiębiorcę propozycji pracy. W zamian za niewielką opłatę, wynoszącą 20 zł za ogłoszenie, otrzymują Państwo zainteresowanie swoją ofertą wielu potencjalnych pracowników. Klienci dodający większą ilość ogłoszeń, znajdą u nas korzystne cenowo abonamenty.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »