Strony związane z hasłem 'całodobowa':

Sortuj po:

 • Pomoc Drogowa Wrocław »

  Witamy na stronie HolCar Pomoc Drogowa Wrocław. Proponujemy Państwu usługi w zakresie kompleksowego i profesjonalnego holowania samochodów osobowych, dostawczych, 24 H na dobę w kraju i za granicą. Na miejscu awarii przeprowadzamy drobne naprawy mechaniczne oraz elektryczne. Działamy szybko i skutecznie gdy potrzebna jest nasza pomoc drogowa, laweta, holowanie. Współpracujemy z solidnymi serwisami w których jest możliwość bezgotówkowej naprawy uszkodzonego samochodu. Pomoc w uzyskaniu bezpłatnego auta zastępczego. Zapewniamy miłą obsługę fachową pomoc a także konkurencyjne ceny usług.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Drogowa Łódź »

  W przypadku kolizji albo awarii w Łodzi albo okolicach, polecamy świadczenia pomocy drogowej, które są oferowane przez firmę Laweta Łódź 24. Gwarantujemy profesjonalne usługi, które charakteryzuje ekspresowy czas reakcji. Czynimy starania, aby usunąć drobne awarie na miejscu zdarzenia. Współpracujemy również z mechanikami oraz wypożyczalniami, co pozwala nam na zapewnienie kompleksowej obsługi każdego kontrahenta. Proponujemy atrakcyjne ceny świadczeń. Szczegóły odnoszące się do propozycji klienci odnajdą na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Całodobowa opieka nad osobami starszymi »

  Świetną pomoc dla osób starszych gwarantuje prywatny dom opieki Radość. Pokoje w naszym ośrodku zostały przygotowane dla maksymalnego komfortu każdego pacjenta. Są doskonale umeblowane oraz przestronne, posiadają balkony i własną łazienkę z prysznicem. Pensjonariusze są pod opieką personelu medycznego, która świadczona jest bez przerwy. W razie jakichkolwiek kłopotów natury zdrowotnej gwarantujemy błyskawiczną interwencję. Budynek otoczony jest zadbanym terenem zielonym, pozwalającym na miłe spacery.

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »