Strony związane z hasłem 'budownictwo':

Sortuj po:

 • Baza inwestycji i przetargów »

  Grupa Marketingowa TAI jest właścicielem serwisu Pressinfo. pl wyspecjalizowanego w monitorowaniu przetargów i inwestycji. Pracownicy witryny prowadzą specjalistyczny monitoring planowanych i realizowanych inwestycji, a także przyznawanych dotacji. Oferta Monitoringu Informacji Tematycznych opracowana przez tai. pl oraz dostępna na witrynie Pressinfo. pl to wyczerpujący zbiór wiedzy o aktualnym stanie projektów. Dzięki informacjom z bazy przetargowej Pressinfo. pl klienci mogą uzyskiwać wiedzę, kto planuje rozpoczęcie inwestycji, a także jakie inwestycje są aktualnie w trakcie realizacji. Dzięki informacjom o dotacjach wiadomo, kto uzyskał grant, a także planuje realizację przedsięwzięcia, który podmiot już zebrał wymagane środki finansowe, a także jakie inwestycje najpewniej zostaną przeprowadzone w niedalekiej przyszłości.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia wnętrz Warszawa »

  Zapraszamy na stronę internetową skutecznej firmy budowlanej zajmującej się pełnymi pracami ogólnobudowlanymi. W ofercie przedsiębiorstwa zobaczycie zarówno budowę domów pod klucz, jak również usługi ogólnobudowlane - usługi murarskie, prace tynkarskie, wylewki, dachy, elewacje i wiele innych. Przedsiębiorstwo zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie budownictwa. Posiada bogate doświadczenie poparte wieloma referencjami. Podejmowała się prac przy budowie zarówno budynków jednorodzinnych, domów wielorodzinnych i użyteczności publicznej, jak i hal przemysłowych. Szczegółowe informacje zobaczycie na stronie www na którą gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naklejki i plakaty »

  Jeśli chcesz nabyć jakąś ładną fototapetę, która odmieni charakter twojego mieszkania, ta propozycja niewątpliwie Cię zainteresuje. Foteks to ceniony ekspert w dziedzinie druków wielkoformatowych, który z przyjemnością wydrukuje fototapetę o dowolnym, odpowiednim dla klienta rozmiarze. Z racji tego, że obrazy drukuje się przy uwzględnienu zadruku krawędzi, nie potrzeby ich oprawiania. Firma oferuje także plakaty, które drukuje się na porządnym papierze fotograficznym, co pozwala na zachowanie najwyższej jakości.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paro Kraków - firma budowlana »

  Otwartość na innowacyjne rozwiązania to podstawa przedsiębiorstwa, które chce liczyć się w gałęzi budownictwa. Wiedząc o tym doskonale, firma ta sięga po innowacyjne rozwiązania świadcząc kompleksowe usługi budowlane. Współpraca z tą firmą przebiega w czterech etapach. Pierwszy to między innymi pomoc w doborze działki. Następny odnosi się do projektu i obejmuje również wizualizacje architektoniczną. Następny etap to budowa, w której spotkamy na przykład ofertę stanu deweloperskiego. Ostatnim etapem współpracy jest zarządzanie nieruchomościami, w tym na przykład obsługa administracyjna.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Budownictwo szkieletowe to aktualna alternatywa budowy osobistego kąta. Ta technika zapewnia zmniejszenie kosztów eksploatacji budynku. Przeciętne korzyści cieplne w porównaniu do budownictwa tradycyjnego to nawet 40%. Przedsiębiorstwo ECO-EuroDOM to firma z tradycją dla której najważniejsze jest zadowolenie klienta. Dzięki przedstawieniu kolejnych rozwiązań domy drewniane stawiane przez firmę cechuje podwyższona trwałość jak i stabilność elementów konstrukcyjnych budynku. Drewno użyte w procesie budowie jest certyfikowane, a w dodatku zostaje sporządzona specyfikacja techniczna, dzięki której inwestor ma całkowitą pewność, że całość prac została wykonana rzetelnie jak i zgodnie z wiążącym prawem budowlanym. Domy drewniane to względnie nowa gałąź rynku usług budowlanych, nie mniej jednak tempo jej progresu jest oszałamiające a nowe "Kanadyjczyki" rosną jak grzyby po deszczu.

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profile zimnogięte »

  Firma specjalizująca się w projektowaniu obiektów o konstrukcji stalowej cienkościennej. W ofercie posiada autorski system hal stalowych. Jest to nowoczesny i bardzo konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ciągle jest udoskonalany w kontekście kolejnych realizacji obiektów budowlanych. Firma zajmuje się także obsługą inwestycji budowlanych. Główną ideą firmy jest, aby projekty były wykonane w możliwie najkrótszym czasie tj. w terminie ustalonym z inwestorem, kładąc nacisk na: rzetelność, stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań i ich optymalizację. Pozwala to zoptymalizować czas trwania całego procesu inwestycyjnego, a tym samym ograniczyć do minimum koszty inwestycji. Optymalizacja przeprowadzana jest bardzo szczegółowo i wnikliwie i opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych z wykorzystaniem niezbędnej ilość stali i żelbetu, potrzebnej dla zachowania formy i bezpieczeństwa obiektu.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Energooszczędne żarówki diodowe »

  Podstawą działalności przedsiębiorstwa Lumenmax jest sprzedaż wysokiej jakości oświetlenia ledowego. Firma pracuje z licznymi światowymi wytwórcami, w tym na przykład z producentem Arcona. W asortymencie żarówek typu LED firma proponuje przykładowo diody COB produkowane na najważniejszych trzonkach. Lumenmax nie posiada także oświetlenia typu LED, które wydziela groźny dla życia człowieka odsetek promieniowania IR. Oświetlenie nie zawiera też rtęci. Produkty firmy charakteryzują się także wysoką energooszczędnością, jak też większą żywotnością. Firma funkcjonuje także na rynkach zagranicznych, przeważnie w UE.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane »

  Jeżeli szukają Państwo materiałów budowlanych albo wykończeniowych w okolicach Malborka, to na pewno ciekawą będzie propozycja Firmy Handlowej GRZESIK. Współpraca z licznymi dostawcami sprawia, że nasza oferta zapewni odpowiednie materiały dla potrzeb klienta. Doskonale przygotowana kadra pomoże w kwestiach budowlanych a także wykończeniowych. Oferujemy także możliwość wyliczenia zapotrzebowania na określone materiały. W prowadzonym przedsiębiorstwie klienci mogą również wypożyczyć specjalistyczny sprzęt budowlany. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę zakupów na raty.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zabudowa stoisk targowych »

  Marka Tomex działa na rynku od 1992 roku. Jej działalność polega na projektowaniu i produkcji stoisk wystawienniczych dla firm, które chcą promować swoje usługi na targach i eventach. Firma oferuje nowoczesną zabudowę targową, wyposażoną w meble, sprzęty elektroniczne, oświetlenie i wszelkie elementy aranżacji. Tomex jest w posiadaniu własnego zakładu stolarskiego oraz zaawansowanego parku maszynowego, dzięki czemu wszystkie realizacje są w pełni dostosowane do wymagań klientów.

  Data dodania: 19 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Budowlane »

  Od sporej liczby lat prowadzony przez nas katalog istnieje na rynku i tworzy społeczność związanej z budownictwem w całej Polsce. Skupiamy w katalogu bardzo sporo różnego rodzaju firm, które związane są z remontami, sprzętem budowlanym, transportem i innymi sektorami związanymi z budownictwem. Umożliwiamy publikowanie opinii na temat poszczególnych firm, które zostały dodane do naszego katalogu. Znajdują się u nas firmy z całej Polski, co każdemu pozwoli na znalezienie firmy, która spełni jego oczekiwania. Dzięki nam każdy będzie mógł współpracować z najlepszymi firmami budowlanymi.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »