Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

Sortuj po:

« poprzednia strona · 2
 • Frux.co - firmy księgowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Frux zapewnia klientom obsługę między innymi ksiąg przychodów i rozchodów, czy też ksiąg handlowych. Biuro wykonuje rzetelne prace kadrowo-płacowe. Firma cechuje się elastycznością swojego działania dopasowując kształt oraz zasady współpracy do specyfiki obszaru funkcjonowania danej firmy. W ramach usług projektowych petenci mogą liczyć na przykład na odnajdywanie źródeł finansowania. Klienci mogą także zwrócić się do biura o wsparcie w sprawie przyszykowania projektów współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej. Biuro rachunkowe posiada swoją siedzibę główną w Warszawie.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe NETAX »

  Biuro Rachunkowe NETAX oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie usług finansowo–księgowych oraz kadrowo–płacowych, takich jak:
  • Doradztwo i kompleksowa pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej
  • Doradztwo w zakresie podatków
  • Pełna księgowość
  • Księgi przychodów i rozchodów
  • Ewidencja ryczałtu
  • Kadry i płace
  • Reprezentowanie interesów Klienta w Urzędzie Skarbowym i ZUS
  • Udział w imieniu Klienta w kontrolach US, ZUS, PIP

  Naszą markę budujemy w oparciu o wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz indywidualne i elastyczne podejście do oczekiwań naszych Klientów. Ich potrzeby, komunikatywność i wspólne dążenie do zapewnienia wieloletniej współpracy i we wzajemnych relacjach stanowią dla nas podstawę działania. Doświadczenie i zaangażowanie naszego biura oraz kontrahentów to podstawa sukcesu.

  Współpraca z Biurem Rachunkowym NETAX daje Państwu:

  • Jakość i bezpieczeństwo
  • Skuteczność
  • Terminowość
  • Wygodę
  • Zespołowość i partnerskie relacje
  • Etykę

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marek Wcisło Biuro Usług Księgowych i Doradztwa Podatkowego Kraków »

  Usługi księgowe i doradztwo podatkowe Marka Wcisło wyróżnia wysoki poziom i rzetelność. Przez wiele lat działalności na rynku usług księgowych zdobył on bogate doświadczenie. Zajmuje się on obsługą dużej ilości podmiotów o różnej formie organizacyjnej i bierze on udział w szkoleniach organizowanych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Obszar jego działalności obejmuje m. in. prowadzenie Ksiąg Handlowych i Podatkowych, rozliczanie ryczałtu, zeznania roczne. Ponadto zajmuje się on rozliczeniami z ZUS, GUS, VAT. Przedmiotem jego działalności są także kadry i płace.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Anglii - Financialrepublic »

  Organizacja financialrepublic. org. uk pomoże Państwu w załatwieniu koniecznych formalności powiązanych z rejestracją spółki w Anglii. Prowadzimy również wszechstronne usługi z tematu rozliczania fiskalnego oraz rachunkowego istniejącej firmy. Jesteśmy polskim biurem rachunkowym zlokalizowanym w Londynie. Oferujemy także świadczenia doradztwa podatkowego, dzięki którym klienci są w stanie zaoszczędzić w pełni legalny sposób konkretne sumy pieniędzy. Duże doświadczenie w prowadzeniu działalności pozwala nam na świadczenie świadczeń idealnie dostosowanych do potrzeb klientów.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy łódź »

  W propozycji przedsiębiorstwa AGENCJA ARK znajdą Państwo duży wybór czynności księgowych oraz rachunkowych. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo usytuowane zostało w Łodzi. Elastycznie podchodzimy do każdego kontrahenta, gwarantując indywidualne dostosowanie zakresu usług do określonych wymagań. Dzięki temu mamy pewność zadowolenia każdego naszego kontrahenta. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników. Mamy pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które pozwala nam na zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa świadczonych usług.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dex Biuro Rachunkowe w Nysie »

  Biuro Rachunkowe Dex, które znajduje się w Nysie oferuje kompleksowe usługi księgowe dla małych, średnich i dużych firm. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rachunkowej i kadrowej przedsiębiorstw. Do naszych usług przede wszystkim należy prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji do celów podatku VAT, prowadzenie spraw kadrowych, płacowych oraz pełna obsługa w zakresie ZUS. Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo, posiadamy licencję Min. Finansów oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Oferujemy usługi doradcze z zakresu organizacji i prowadzenia firmy. Ceny naszych usług negocjujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj działalności, ilość dokumentów księgowych w miesiącu oraz zakres prac dodatkowych. Czas i termin spotkań dostosujemy do Twoich potrzeb. Pełna oferta naszych usług znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Harmony- biuro rachunkowe Piekary »

  Uznana i wykwalifikowana księgowa oraz reszta pracowników to chętni do pomocy ludzie, dla których szczególną uwagą jest zadowolenie klienta. Od początku istnienia nasze biuro rachunkowe stara się zwiększać jakość świadczonych usług. Profesjonalizm naszych specjalistów jest naszą szczególną wartością. Najlepsze oprogramowanie gwarantuje bezpieczeństwo danych i konsekwencje w prowadzonych przez nas rozliczeń.

  Oferujemy ewidencji ryczałtu, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych sporządzanie list płac i prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników) kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS. Klienta księgowi naszego biura rachunkowego odbierają dokumentację potrzebną do prowadzenia rozliczeń. Biuro rachunkowe znajduje się na terenie miasta Piekary Śląskie, ale obszar działania to również cały śląsk

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wysoccyzaborowscy.pl - Księgowość Warszawa »

  Jeśli interesują Państwa świadczenia z zagadnień księgowych albo kadrowych, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez firmę WysoccyZaborowscy Partners. Proponujemy możliwość kooperacji z naszymi placówkami w stolicy oraz w Poznaniu. Gwarantujemy wysokie standardy współpracy. Proponujemy również duży zakres czynności doradczych, pozwalających na wzrost efektywności wprowadzanych projektów. Zatrudniamy wyłącznie pracowników o doskonałych kwalifikacjach, mających duży staż pracy w sektorze.

  Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe GESTOR w Krakowie »

  Biuro Doradztwa Podatkowego GESTOR oferuje usługi z zakresu prowadzenia księgowości dla firm. Zapewniamy także doradztwo w obsłudze związanej z zatrudnionymi osobami. Proponujemy usługi consultingowe z tematów podatkowych, kadrowych oraz traktujących ogólnie o zakładaniu i prowadzeniu przedsiębiorstw. Zapewniamy ekspresową wycenę usług, po podaniu podstawowych informacji w naszym formularzu ofertowym. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia poprawność każdego wykonanego dla klienta rozliczenia. Siedziba naszej firmy znajduje się w stolicy Małopolski. Oferujemy świadczenia stale od 20 lat.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • MAC Accounting - Biuro rachunkowe warszawa mokotów »

  Przedsiębiorstwo MAC ACCOUNTING proponuje klientom duży wybór usług księgowych. Ponadto zajmujemy się obsługą kadr i płac. Oferujemy klientom sposobność doboru wśród atrakcyjnych cenowo pakietów. Indywidualnie traktujemy każdego klienta, proponując dostosowanie czynności do określonych wymagań. Sprawia to, że możemy zapewnić zadowolenie wszystkich klientów korzystających z naszych usług. Wieloletnia obecność w branży pozwala nam na zapewnienie doskonałej jakości oferowanych usług. Zachęcamy Państwa do współpracy.

  Data dodania: 25 03 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2