Strony związane z hasłem 'automatyka przemysłowa':

Sortuj po:

 • PAWLAK Automatyka Przemysłowa - napędy elektryczne, modernizacja galwanizerni i zgrzewarek »

  Strona zrzeszenia doświadczonych fachowców wykonujących swoją pracę pod emblematem PAWLAK Automatyka Przemysłowa posiada dużą ofertę w zakresie automatyzacji przemysłu, pneumatycznych, hydraulicznych i elektrycznych układów napędowych prądu stałego oraz prądu przemiennego, systemów i układów sterujących oraz regulatorów mocy do zgrzewarek, układów i systemów sterowniczych do prostowarek do drutu oraz takich urządzeń, jak ciągarka do stali. W ofercie posiadamy takie usługi, jak automatyzacja zgrzewarek. Chcąc sprostać popytowi na rynku w dobrze wykonane i dobre układy do galwanotechniki, wykonywana jest pełna automatyka galwanizerni. Przy użyciu sterowników programowalnych, paneli operatorskich oraz komputerów przemysłowych wykonywana jest automatyka linii galwanizerskich zarówno bębnowych jak i linii zawieszkowych. Gwarantujemy, że kompleksowo automatyzowany będzie cykl załadowania a także wyładunku materiału oraz poddania materiału odwirowaniu w liniach bębnowych. Automatyzacja linii w galwanizerni nie obejdzie się bez układu z komputerem i specjalistycznie zbudowanego przez nas programu, który dokładnie zawiaduje nawet kilkoma wózkami przenoszącymi zawieszki bądź bębny pomiędzy wannami w galwanizerniach. Mamy okazję się pochwalić automatyzacją pewnej cynkowni niedaleko Warszawy, która to dzięki stworzonym przez nas układom jest znaczniej bardziej szybka, tania w utrzymaniu (małe wymogi jeśli chodzi o liczbę pracowników pracujących przy produkcji) a także bardzo dokładna (bardzo powtarzalne i bardzo dobre uzyskiwanie powierzchni galwanicznych doskonałej jakości). Budujemy także bardzo wysokiej jakości, solidne impulsowe prostowniki galwaniczne z regulatorami cyfrowymi. Układy nasze są tworzone za niższą cenę niż prostowniki galwaniczne konkurencji zachodniej, a cechują się tymi samymi parametrami i funkcjami mikroprocesorowego sterownika zawiadującego prostownikiem.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sabur - system zarządzania energią »

  Jeśli są Państwo zainteresowani urządzeniami lub oprogramowaniem dla automatyki, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Sabur, której siedziba znajduje się w stolicy. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, które są niemal bezawaryjne. Doskonała jakość naszych produktów ma odzwierciedlenie w zmniejszeniu kosztów eksploatacyjnych instalacji w przedsiębiorstwach. Zapewniamy doradztwo w każdej fazie wykonywania zamówienia. Ponadto oferujemy różnorodne szkolenia techniczne. Zapraszamy do rozmowy z naszą warszawską siedzibą.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Thermopomiar.com »

  Przedsiębiorstwo Thermo Pomiar trudni się sprzedawaniem oraz wytwarzaniem aparatury pomiarowo-kontrolnej do temperatury jak i wilgotności. Oferta przedsiębiorstwa jest niesamowicie szeroka, urządzenia mogą być bez trudu używane chociażby przez branżę górniczą, czy też motoryzacyjną. Wszystkie dostępne w ofercie produkty posiadają własne dokładne opisy, w tym także obszerne opisy specyfikacji. Poza tym przedsiębiorstwo zajmuje się też wykonywaniem rozbudowanych usług serwisu pogwarancyjnego. Na prośbę klienta firma jest też w stanie przeprowadzić kalibrowanie oraz wzorcowanie urządzeń pomiarowych i kontrolnych.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Schneider »

  Sklep oferuje wszystko, co potrzebne do stworzenia nowoczesnych i bezpiecznych układów automatyki, szaf sterowniczych lub instalacji elektrycznych. Oferta skierowana jest do szerokiego grona specjalistów branży elektrotechnicznej oraz kadry utrzymania ruchu. Nasz portal powstał głównie z inicjatywy ludzi posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe i wiedzę. Jesteśmy otwarci na każdego klienta zainteresowanego produktami z dziedziny elektrotechniki, automatyki i pneumatyki, starając się w pełni rozpoznać indywidualne potrzeby oraz wymagania odbiorców. Na naszej stronie znajdziecie Państwo gamę produktów, poczynając od osprzętu elektrotechnicznego, poprzez źródła światła, a skończywszy na wszelkiego rodzaju przewodach i kablach. Oferujemy markowe produkty po bardzo konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne i logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Prowadząc sprzedaż wyłącznie wysyłkową, troszczymy się o wysokie standardy świadczonych usług, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz czytelne procedury zakupów.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia aluminiowe Lakate »

  Podstawową ofertą naszej firmy jest dostarczanie ogrodzeń wykonanych z aluminium własnej produkcji, ale dostarczamy też ogrodzenia stalowe, z drewna, gabionowe, panelowe jak i wszelkie niezbędne akcesoria ogrodzeniowe. Dokładamy wszelkich starań aby nasze ogrodzenia poprzez najnowocześniejszy, stylowy wygląd oraz perfekcyjne zrobione były wizytówką każdego domu i cudownym wykończeniem przydomowej przestrzeni. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą pełną ofertą, w tym z proponowanymi bramami, furtkami, automatyką do bram. Służymy także fachowym doradztwem.

  Data dodania: 13 10 2017 · szczegóły wpisu »